Yardımcı olabileceklere ...

Roseshah

Kayıtlı Üye
Yaşadığım bazı durumlardan dolayı rahatsızlık duymaktayım.Psişik olsun rüyalar ya da geleceği görme konusunda.Bu konularda bilgili olan birinden bana yardımcı olmasını rica ediyorum.Bana ne olduğu hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum.Yardımlarınızı bekliyorum.

Aftiel

Kayıtlı Üye
Konuyu daha ayrıntılı açarsanız gerçekten de , daha fazla yardımcı olabiliriz...

Ancak anladığım kadarıyla korkunuz var? Bir şeylerden ve bir otokontrol yönünüz yok?
Sanırım bir de şu var =) Gerçek mi hayal mi bazen bazı şeylerin arasında kalıyorsunuz doğru mudur ?

fatos1

Kayıtlı Üye
Ben de bu konudan dolayı rahatsızlık duyuyorum, rüya diye nitelendirdiğim bazı olaylar gerçek oluyor. Örnek vereyim; çok yakın bir arkadaşımın kuzenini, kan kanseri olarak görüyorum kuzenini dahi tanımıyorum ama yüzü gayet net. Ben hiç kimseye anlatmadım rüyamı, aradan 2 ay geçti kuzeninin kanseri olduğunu ve her şey için çok geç olduğunu söylemişlerdi. Sonra çok vicdan azabı duydum, söylemedim diye. anlamalıydım gördüğüm ve gerçek olan ilk rüya değildi bu :(ama sonra danıştım kalp gözü acık olan insanlar sevdiklerinin yaşadığı veya yaşayacağı olaylar rabbim tarafından bildirilirmiş..

Psişik

Kayıtlı Üye
Genelde rüyanın sabahı yaşarım ben olayların aynısını,kimi zaman gerçekten yoğun stres yaşıyorum negatif görüntülerde

nalper

Kayıtlı Üye
bende bu konudan dolayı rahatsızlık duyuyorum rüya diye nitelendirdiğim bazı olaylar gerçek oluyor. örnek vereyim. cok yakın bi arkadaşımın kuzenini kan kanseri olarak görüyorum kuzenini dahi tanımıyorum ama yüzü gayet net ben hiç kimseye anlatmadım rüyamı aradan 2 ay geçti kuzeninin kanseri oldugunu ve herşey için çok geç oldugunu söylemişlerdi. sonra çok vicdan azabı duydum söylemedim diye. anlamalıydım görüdüğüm ve gerçek olan ilk rüya değildi bu :( ama sonra danıştım kalp gözü acık olan insanlar sevdiklerinin yaşadığı veya yaşayacagı olaylar rabbim tarafından bildirilirmiş..

Bence hiç üzülme onun kaderi odur ama sana gösterilmiştir. Üzülmeni gerektirecek bir şey yok.