Korkuyu yenmek için..

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Herhangibirşeyden korkan kişiler (Karanlıktan, düşmanından, eşinden, akrabasından, cinnilerden, rüyalarından vs. vs.) temiz bir kagıt üzerine misk amber karışımlı mürekkep ile 3 defa gayn harfini, ay ışıgının altında çizip üzerinde taşırsa kendisine cesaret verilir ve korktuklarından herhabgibir zarara ugratılmaz.. selam ve dua ile

EDESSA

Banlı Kullanıcı
s .a konyejyan paylaşım için tşk , peki bu yazıyı illa korkan kişi kendi eliylemi yazması gerekiyor.
yazı şekli nasıl olacak , yanyana mı, yoksa üst üstemi.. s.a

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
s .a konyejyan paylaşım için tşk , peki bu yazıyı illa korkan kişi kendi eliylemi yazması gerekiyor.
yazı şekli nasıl olacak , yanyana mı, yoksa üst üstemi.. s.a
Selam size, yazı yan yana yazılacak ayrık olarak, kendi eliyle yazması şart degil bilen biriside yazabilir zaten zor degil bakarakta yazabilirsiniz...

ADHA

Banlı Kullanıcı
Dolunay Vakti değil mi?

Yeniçeri

Kayıtlı Üye
sayın kontejyan sarı saman kağıt vefklerde en iyisi mi acaba ? doğal olması en iyisidir mantığından yola çıktım

ADHA

Banlı Kullanıcı
Özel bir kağıt kullanılıyor diye duymuştum kuvvetli olması için.Fakat eskiden özel miske bulanmış kağıt kullanıldığını biliyorum.Normal kağıt yeterlidir kardeşim bence.Ama sayın Kontejyan daha iyi bilir.

Yeniçeri

Kayıtlı Üye
herhalde güçlü büyü yoktur güçül büyücü vardır sözüne geldik

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
sayın kontejyan sarı saman kağıt vefklerde en iyisi mi acaba ? doğal olması en iyisidir mantığından yola çıktım
Kagıt konusunda beyazı tercih etmenizi tavsiye ederim, kagıdın beyaz yada sarı saman olması dogallıgından degildir dogal olan agacın kabugudur.. Ancak beyaz temizligin saflıgın simgesidir...

ADHA

Banlı Kullanıcı
Büyücü de Majisyen de, Fazla manevi enerjisiyle insanlara yardım eden de, medyum de, mübarek hoca de ne dersen de.Sonuçta yapan kişinin gücü dediğin gibi herşeyi ortaya çıkaran.Herhalde onun "pis büyücü" veya "ne mübarek adam Allah razı olsun, beni kavuşturdu" diye anılması enerjisini ne yollu kullandığına bağlı.