'fs

'fs

Kayıtlı Üye
Çok birikti artık dayanamadığım için size danışmaya geldim :)

bundan 2 ay kadar önce tam 7 gün boyunca birbiriyle ilişkili rüyalar gördüm.
bunları not almıştım .

öne çıkan kavramlar babam , annemin ağlaması benim kaçmam bişeylerden uzaklaşmak istememdi. bi de hayatımda bu güne kadar gerçekten tek güvendiğim insan eski sevgilim..

bu bi haftalık rüya maratonundan sonra o gizemli sevgili ortaya çıktı kafamı karıştırıp gitti.
kendisi hissetmekte hissettirmekte çok özel bir insan.
konuştuğumuzda 3aydır hiç haberleşmememize rağmen hayatımda olanı biteni anlattı birinden öğrenmesi de olası değildi.

ve şu bi haftadır da sürekli (gene birbirini tamamlayan rüyalar) rüya görüyorum..

son rüyam da şuan beraber olduğum kişiyi birilerinden korumaya çalıştığımı gördüm . üzgündüm . karşımdaki kişi gülümsüyordu hep ben onu ordan oraya sürüklüyordum peşimden korkuyordum..

bana bunları yorumlayabilir misiniz lütfen?
hayatınızda hep bi bağının olduğunu hissettiğiniz kişi size uzakta olsa dahi bişeyler hissettirip yaşatabilir mi?

suzansuziş

Kayıtlı Üye
Bana da benzer şeyler oldu.ayrılmak oldugum eşimi rüyalarımda çok sık görüyordum.rüyamda gördüklerimi uyanınca yapmaya çalışırken buldum kendimi bir kaç kere.Sizinki gibi degil direk ama ben de düşünmedim degil beni etkileyen bir şeyler mi var diye...