istediğiniz müzik türlerini söyleyin yapalım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
herkese hitap edecek eserler seçmeye çalışıyorum. ama yinede sizler öneride bulunursanız isteklerinize daha iyi cevap verebilirim.

arabesk emo (başka bir adı var mı bilmiyorum)
sert metal olmayacak. yani hüzünlü ve şiddet içerenler hariç istediğiniz türleri eserleri yada sanatçıları belirtin hazırlamaya çalışayım

Yeniçeri

Kayıtlı Üye
sayın urum vücut dirençliği için biraz kilo almak için tavsiye edeceğiniz müzik var mı saygılar

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
öyle bir müzik türü varmı bilmiyorum. ben bur da subliminal mesajların üstüne yaptığım müziklerden bahsediyorum.

ama iran iksirini deneye bilirsin. içindekiler harika ve düzenli kullanımda ayda 5 kilo aldırıyor.

toz olandan değil hap şeklinde olandan alacaksın.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Deniyorum Mozart'ın 7. Senfonisini buraya eklemek istedim ama ekleyemedim hata verdi. Denemeye devam ediyorum.

majeste

Kayıtlı Üye
Hımm evet klasik eserler güzel olur.Ayrıca indie tarzı da olabilir mi acaba ?

Renesme

Kayıtlı Üye
Bolluk bereket ve para kaynaklarının açılması için dinleyebileceğimiz birşey varmı :(

Angel777

Kayıtlı Üye
Ben "Vivaldinin Mevsimleri"nin hepsini zip formatında ekledim.Buyrun,indirin.

Aftiel

Kayıtlı Üye
Arkadaşlarım shakti ve zakir hüseyin nette 2 aydır arıyorum girmediğim rus fıransız arap sitesi formu kalmadı ancak bulamadım bulabilirseniz çok sevinirim...

New age in doğu lisanı ile muhteşem sentezi...

Bu arada clasıcel new age new waw trance metal çeşitleri rap çeşıtlerı
funk soul funk punk muhteşem sound trackler vs vs vs istediğiniz bir şey olursa bu konu başlığı altında =) yazmanız yeterli...

Aftiel

Kayıtlı Üye
sayın urum vücut dirençliği için biraz kilo almak için tavsiye edeceğiniz müzik var mı saygılar

Bak ben sana barot donem clasık muziği tavsiye ederim =)

Seni canlandırıcak new waw elektıro müzikler =)

bir de şu var sadece müziğe bel bağlamak olmaz ;=)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa herkes yanlış anlamış arkadaşlar burası mp3 müzik arşivi olan bir yer. sitemizde böyle bir şey olmasını da istemiyorum.

ben subliminal yani alfa boyutunda hazırladığım telkin ses dosyaları hazırlıyorum. yani bir amacı var. üstüne de müzik ekliyorum.

buraya mp3 yüklemeyin. siz subliminal mesaj dinleyen kişilerseniz ve hazırladığım müzikler size hitap etmiyorsa söyleyin ona göre hazırlayayım. yani müzik bahane önemli olan o müziğin altında çalan benim telkin mesajlarım

ADHA

Banlı Kullanıcı
Mistik kuvvet oluşturucu bir müzik-trans song yapabilirmisiniz?

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Psişik güç arttırıcı bir metal müzik yapabilir misiniz ?

Mermaid

Kayıtlı Üye
Sbgmzca diye kayıtlı olan(zayıflama için olan) müzik harika, sürekli dinliyorum, iğne ipliğe dönerim herhalde bu gidişle :) Türk sanat müziği olarak da hazırlayabilirsen eğer çok güzel olurdu. Çünkü ben etrafımda büyük yaş grubundaki kişilere de bu tür müzikleri tavsiye ediyorum, cd'ye aktarıp veriyorum ama, genellikle TSM dinledikleri için 1-2 dinleyip bırakıyorlar. Teşekkürler bu arada :)

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Sbgmzca diye kayıtlı olan(zayıflama için olan) müzik harika, sürekli dinliyorum, iğne ipliğe dönerim herhalde bu gidişle :) Türk sanat müziği olarak da hazırlayabilirsen eğer çok güzel olurdu. Çünkü ben etrafımda büyük yaş grubundaki kişilere de bu tür müzikleri tavsiye ediyorum, cd'ye aktarıp veriyorum ama, genellikle TSM dinledikleri için 1-2 dinleyip bırakıyorlar. Teşekkürler bu arada :)

Ben fit bir vücuda sahibim ancak bu Sbgmzca müziğini sevdim . Güzel müzikmiş . Bu müziğin beni kötü bir zatıflığa sokacağına inanmıyorum . Ancak bu müziğin şöyle bir faydası oldu . Kendimi daha sıkı hissediyorum . Sbgmzca müziği çoğu kişinin seveceğini tahmin ediyorum . Ancak belli formatlara sokulupta dinletilirse . Psişik güç arttırıcı bir metal müzik bekliyorum URUMHAMATAHAYİ ' den zamanı olursa yapacağını tahmin ediyorum .

Macro

Kayıtlı Üye
Sigarayı tamamen bırakmak için birşeyler yapabilirsen sevinirim URUMHAMATAHAYİL azaltabiliyorum , ancak bırakma isteğini tam olarak kendimde oluşturamıyorum ... Bir tane yakıyorum, yarısında, ya bu ne ya diyip söndürüyorum ... 2 tane içiyorum günde ve birşey farkettim herkes sigara içince canlanır ... ben sigara içtiğimde yayılıyorum iyice. İçmediğim günler iş yapıyorum içtiğim günler yatıyorum.

Lux

Kayıtlı Üye
müzikal gothic senfoni tarzında ekleye bilirmisiniz acaba

'fs

Kayıtlı Üye
Evanescence ve Flyleaf bu 2 grubunda şarkıları üzerinde çalışılabilir etkileyiciler :)

Voy

Kayıtlı Üye
Ben fit bir vücuda sahibim ancak bu Sbgmzca müziğini sevdim . Güzel müzikmiş . Bu müziğin beni kötü bir zatıflığa sokacağına inanmıyorum . Ancak bu müziğin şöyle bir faydası oldu . Kendimi daha sıkı hissediyorum . Sbgmzca müziği çoğu kişinin seveceğini tahmin ediyorum . Ancak belli formatlara sokulupta dinletilirse . Psişik güç arttırıcı bir metal müzik bekliyorum URUMHAMATAHAYİ ' den zamanı olursa yapacağını tahmin ediyorum .

Bende bunu beklerim çok güzel olur.Emeğiniz için teşekkürler Urum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...