zayıflamak için bilinçaltı ses dosyası newage metal

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
zayıflamak için bilinçaltı ses dosyası newage metal

zayıflamak istiyorsanız her sabah kalktığınız da bu mesajı dinleyebilirsiniz
geçe yattıktan sonra uyku sırasında dinleyebilirsiniz.

biraz uyuşukluk yapabilir ama bir trans etkisi olduğu için normaldir.

arabada dinlemeyin ocağınızda yemek varken dinlemeyin uyuya kalma riskiniz olduğu hiç bir durumda dinlemeyin

Buradan indirebilirisiniz

hazırlayan: Urum

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
bir esere iğrenç demek ne kadarda güzel bir davranış tebrik ederim seni.

zaten her kez aynı tür müzikten hoşlanıyor herkes aynı zevklere sahip herkesin bilinç seviyeleri aynı herkesin frekans seviyeleri aynı. herkesin hormanları aynı şekilde çalışıyor.

kusura bakma genelleme yapma gibi bir huyum yok

zaten kişiler hipnotik bir alan içine girmiyor. bilinç ile hiç bir lakası yok bunların. bilinç altının transı söz konusu. ağır metaller dinleyip. astral seyahat yapabilenler. duru görü yetisine sahip olanlar trans olanlar var.

cahillik değiştirilebilecek bir olgudur. ama terbiye sonradan kazanılabiliyor mu bilmiyorum.

not: hakaret içeren mesaj yazdığın için seni uyarmadığımı sanma bir daha bu tutumu sergileme bizim bu tür sözcük kullananlara karşı tahammülümüz yok

aysorfi

Kayıtlı Üye
ben linki tıklayıp dinleyemedim çünkü kolonlarım yok :d dinledim ve bana göre uymadı, gibi bir cümle sergilemek varken bu tür tutumlar gerçekten hoş deyil. insanlar bildiklerini sergilemek için bir çaba sarfediyolar. bu kelimeleri hakediyo anlamında olmamalı. hele ki bu sitede 1.sayın urum ve diğer moderetörlere çok büyük haksızlık bence.belki bilmiyosunuz ama işin ehlileriyle konuştuğunuzu lütfen unutmamanızı rica ediyorum.

iyi paylaşımlar.

ADHA

Banlı Kullanıcı
Sanki burası müzik forumu, bizlerde müzik paylaşıyoruz.Kardeşim trans için bu.Senin keyiflenmen için değil.

toprak

Kayıtlı Üye
teşekkür ederız paylaşım ıcın lutfen abuk subuk yorumlara aldırmayın teşekkurler

Luxor

Kayıtlı Üye
Urumhamatahayil, gerçekten çok teşekkürler.Zayıflamak için yaptığın üç müzik türünü de dinledim.Vivaldi'yi zaten severim ama bu mükemmel olmuş.Bir de uyku sorunu çeken ben şarkı biter bitmez resmen sızıp kalıyorum.

cigembay

Kayıtlı Üye
merhaba, ben buradan paylaştığınız dosyalara tıkladığımda , yetkili olmadığınız yerlere ulaşmaya çalıştınız gibi uyarıv eriyor. dosyları indiremiyorum. ilgilenirseniz sevinirim

XXIV

Kayıtlı Üye
merhaba, ben buradan paylaştığınız dosyalara tıkladığımda , yetkili olmadığınız yerlere ulaşmaya çalıştınız gibi uyarıv eriyor. dosyları indiremiyorum. ilgilenirseniz sevinirim

Dosyada bi sorun yok indirilebiliyor sanırım yeni üye olduğunuz icin bir sorun olusmus olabilir.

Flores

Kayıtlı Üye
indiriyorum şuan.umarım zayıflarım.teşekkürler..

kırık

Kayıtlı Üye
hata veriyor dosya inmiyor aktivasyonumu gerçekleştirdiğim halde?

Luxor

Kayıtlı Üye
Evet Haggard'ın "In a Pale Moon's Shadow" adlı şarkısı.

xxSxx

Kayıtlı Üye
İş
tekniker
kulaklıkla yada hoperlörden dinlemek farkedermi