Sınav Kazandıran MAJİ

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Sınav günü kesinlikle koyu renkli elbiseler giymeyin . Yoksa evrenin enerjisi size ulaşamaz ve geri döner . Ders çalışmaya başlamadan önce yedi kez TUMURİ kelimesini tüksek sesle söyleyin . Umulur ki Druidlerin Tumuri isimli hafıza ve bilinç işlerine bakan büyücü rahibi öğrenmenize yardımcı olur . Ders çalışırken her saat başı bir dakika boyunca derin derin nefes alın ve yedi kez TUMURİ ERREN kelimelerini yüksek sesle söyleyin . Umulur ki hafıza çakralarınız açılır . Sınav için sıraya oturduğunuzda , kurşun kalem ile sınav kağıdının üzerine SAMSA yazın ve silgi ile yazdığınızı silin . Her bir soruyu okumaya başlamadan önce MEDİCİ diye içinizden kısık bir sesle söyleyin . Sınav bittiğinde sınav boyunca size destek veren büyücü Druid rahiplerine şükranlarınızı sunmayı unutmayın . Bunun için TENKE kelimesini beş kez yüksek sesle söylemeniz yeterlidir(kelime Druid dilindedir)

Kaynak: Druidlerden yürüttüğüm popüler büyüler kitabı..

nefertiti:)

Kayıtlı Üye
Sınav günü kesinlikle koyu renkli elbiseler giymeyin . Yoksa evrenin enerjisi size ulaşamaz ve geri döner . Ders çalışmaya başlamadan önce yedi kez TUMURİ kelimesini tüksek sesle söyleyin . Umulur ki Druidlerin Tumuri isimli hafıza ve bilinç işlerine bakan büyücü rahibi öğrenmenize yardımcı olur . Ders çalışırken her saat başı bir dakika boyunca derin derin nefes alın ve yedi kez TUMURİ ERREN kelimelerini yüksek sesle söyleyin . Umulur ki hafıza çakralarınız açılır . Sınav için sıraya oturduğunuzda , kurşun kalem ile sınav kağıdının üzerine SAMSA yazın ve silgi ile yazdığınızı silin . Her bir soruyu okumaya başlamadan önce MEDİCİ diye içinizden kısık bir sesle söyleyin . Sınav bittiğinde sınav boyunca size destek veren büyücü Druid rahiplerine şükranlarınızı sunmayı unutmayın . Bunun için TENKE kelimesini beş kez yüksek sesle söylemeniz yeterlidir(kelime Druid dilindedir)

Kaynak: Druidlerden yürüttüğüm popüler büyüler kitabı..

Yarın ehliyet sınavım var tam üstüne geldi :hurray: telefonuma kaydediyorum şimdi. Sınava girmeden önce ve girdiğimde deneyeceğim bakalım, görelim. :biggrinjester:

TURKMAGIC

Kayıtlı Üye
Nefretiti arkadasim tutup tutmadigini yazarsin artik, gerci Ehliyet sinavi hayattaki enkolay sinavlardan biridir diyecem ama yazili sinav ise okadarda kolay olmayabilir!
sinavdada bolsanslar.

Paylasim icin tesekkurler

Kayıtlı Üye
Nefretiti arkadasim tutup tutmadigini yazarsin artik, gerci Ehliyet sinavi hayattaki enkolay sinavlardan biridir diyecem ama yazili sinav ise okadarda kolay olmayabilir!
sinavdada bolsanslar.

Paylasim icin tesekkurler

Vallahi yazılı sınav 68 le kaldım motordan :biggrinjester: yine bir 68 vak'ası yaşarsam krize girerim 1 soru daha yapsaydım geçmiştim çoktan! korkuyorum yine aynı durumu yaşarım diye :) yazdım telefonun mesaj bölümüne sınavdan önce,sonra ve kağıda yazıp silinecek isimleri :willy_nilly: bakalım görelim :) yazarım sınavda bir etkisi oldu mu diye!
sağolasın :Angel_anim: bende kendime bol şans diliyorum artık :eek:fftopic:

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Sana bol şans diliyorum nefertiti :)

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar :biggrinjester: tahmin edin n'oldu???
Bu 1. salaklığımdı: Sınav binasına telefonla girmek yasaktı ve bahçedeki kantine telefonumu bırakmak zorunda kaldım.
Bu 2. salaklığımdı :D: hani ben sınavdan önce ne söyleyeceğimi telefonuma kaydediyorum dedim ya! Telefon gidince kantine, ben son kez mesaja bakamadım.
Bu 3. salaklığımdı (Ve en fenası) :biggrinjester: : Kağıdın üstüne ''SAMSA'' yazıp silecektik ya hani :D
ben neydi neydi neydi diye düşünürken "S" ile başlayan birşeydi ama... heh şimdi buldum deyip, "SAMON" yazıp sildim:lurk5:
Bu da 4. salaklığım tahmin edersiniz ki: Her soruyu okumadan önce, "MEDİCİ" diyeceğim yerde, "MACİD" dedim. :banghead: salaklık bu ya hani, bi de her işaretlediğim şıkkı "doğru doğru yardım alıyorum" diye (emin olmasam da) "yok doğru" deyip işaretlemem mi!!!
Sınavı bitirdim tahmin edin ne dedim!!!! "TENKE" :lurk5: kantine gittim telefonumu aldım, mesajlara bir girdim, şöyle başımdan aşağıya doğru bir ateş bastığını hissettim :lurk5: üstüne bir de alamadığım yardım için doğru olarak teşekkür etmişim ''TENKE" :boat:
Yorumsuz yani sınavım netice itibari ile :willy_nilly: siz siz olun benim yaptığım bu salaklığı yapmayın diyorum ve daha fazla kendimi aşağılamadan da bu salaklığımın üstüne bir sünger çekiyorum :banghead:

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar :biggrinjester: tahmin edin n'oldu???
Bu 1. salaklığımdı: Sınav binasına telefonla girmek yasaktı ve bahçedeki kantine telefonumu bırakmak zorunda kaldım.
Bu 2. salaklığımdı :D: hani ben sınavdan önce ne söyleyeceğimi telefonuma kaydediyorum dedim ya! Telefon gidince kantine, ben son kez mesaja bakamadım.
Bu 3. salaklığımdı (Ve en fenası) :biggrinjester: : Kağıdın üstüne ''SAMSA'' yazıp silecektik ya hani :D
ben neydi neydi neydi diye düşünürken "S" ile başlayan birşeydi ama... heh şimdi buldum deyip, "SAMON" yazıp sildim:lurk5:
Bu da 4. salaklığım tahmin edersiniz ki: Her soruyu okumadan önce, "MEDİCİ" diyeceğim yerde, "MACİD" dedim. :banghead: salaklık bu ya hani, bi de her işaretlediğim şıkkı "doğru doğru yardım alıyorum" diye (emin olmasam da) "yok doğru" deyip işaretlemem mi!!!
Sınavı bitirdim tahmin edin ne dedim!!!! "TENKE" :lurk5: kantine gittim telefonumu aldım, mesajlara bir girdim, şöyle başımdan aşağıya doğru bir ateş bastığını hissettim :lurk5: üstüne bir de alamadığım yardım için doğru olarak teşekkür etmişim ''TENKE" :boat:
Yorumsuz yani sınavım netice itibari ile :willy_nilly: siz siz olun benim yaptığım bu salaklığı yapmayın diyorum ve daha fazla kendimi aşağılamadan da bu salaklığımın üstüne bir sünger çekiyorum :banghead:

Bu çok kötü olmuş işte . Neyse bakalım sınavın sonucu nasıl gelecek senin . Başka bir sınava deneme imkanın olursa o sınavda bu hataya düşme .

Oddie

Kayıtlı Üye
Önemli olan niyet diyelim nefertiti :biggrinjester: Olmadıysa da bidahakine ezberleyip girersin :D

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Nefertiti :D Ay çok güldürdün beni yahu bu ne acele ve heyecandır :biggrinjester:

Kayıtlı Üye
Nefertiti :D Ay çok güldürdün beni yahu bu ne acele ve heyecandır :biggrinjester:

Ayy :eek:fftopic: Yeşil, kendimi hiç bir zaman hem bu kadar uyanıklık ettiğimi sanıp, hemde gerçek ortaya çıkınca bu denli salak hissetmemiştim! :biggrinjester: Bir de çok güveniyorum ya hani birileri sanki o şıkları işaretlemem için bana yardım ediyor diye, üstüne birde ağzım kulaklarımdaydı telefonu kantinden alana kadar (bana kırmızı çok yakışıyormuş öyle hissettim o an!:willy_nilly:)! Ama en çok gücüme giden şey, saf ben! herşeyi yanlış hatırlıyosun da "TENKE" yi nasıl doğru hatırlıyosun diye kendimi harbi harbi geri zekalı gibi hissettim. Halaaaa çok utanıyorum bu salaklığımdan ama, birileri sınava girecekse eğer, teşekkürü sonradan da eder, asıl benim sınavda saçmaladığım yerleri ("SAMON" :biggrinjester: "MACİD") doğru hatırlasınlar diye kendi salaklığımı ortaya döktüm! Heh bu da bana kapak olsun diyorum yani :lurk5:

TURKMAGIC

Kayıtlı Üye
NEFRETITI gecmis olsun!
Bosuna Esseginii iyi kaziga bagla dememisler ama Hikayen Tam bir komedi filmi :biggrinjester:
artik baskasini bekleyecez olayi deneyen!

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Yaparken doğru yaptığınızı düşünüyordunuz sonuçta. Bence hiç yoktan iyidir. İşe yarayacağına yeterince inandıysanız bir nebze etki gösterir yine de.

Kayıtlı Üye
NEFRETITI gecmis olsun!
Bosuna Esseginii iyi kaziga bagla dememisler ama Hikayen Tam bir komedi filmi :biggrinjester:
artik baskasini bekleyecez olayi deneyen!

:biggrinjester: Ben sınava girerken kazığı (bu arada kazık telefonum oluyo yani :D) binaya bile almadılar (sağlam kazık değilmiş doğru) o eşşek de ben oluyorum azıcık :lurk5:

Allison

Kayıtlı Üye
pazartesi sınava girceğim, denerim, sonuçları mutlaka sizle paylaşcağım, inanırsak olur çünkü düşünce gücüyle alakalı, pozitif düşündüğün sürece herşey gerçekleşir :)

zzzeynep

Kayıtlı Üye
ben bu sene össeye gırıcem ve bunu denemek ıstıyorum SAMSA yazısını cevap anahtarını kagıdınamı yoksa sınav kıtapcıgınamı yazıcaz?

YasinLY

Kayıtlı Üye
acaba bu tehlikeli değilmi... mesela müslüman kimse bunu yapamaz. (not: din ayrımı yapmıyorum)

vaıo

Kayıtlı Üye
Ya kardeşim sen kimsin de druidleri bulucan onlarin büyülerini geçip kandirip aralarina sizip kitab çalican

sen daha köprüyü geçmeden onlar sana öyle bir nefeslenir ki
yalan ve insanlari kandirmanin cezasini çekersin .

Sen daha kendi benliğini bulamamiş bir insansin ve saf insanlari kandirmaya utankiyor musun?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
sevgili üye lütfen uslubuza dikkat edin. üyelerimze hakaret içerecek şekilde mesaj atmak yazaktı aynı tutumu bir daha sergilemeyiniz.

ikincisi konuyu acan üyemiz kkaynak lolarak kitabın adını vermiş. yani kendisi böyle bir şey yapmamış kitabın adı duridlerden yürüttüğüm popüler büyüler . kaynağı dikkatli oku boşuna cellalenmişsin