şeytanın ayak izleri..

gözde

Kayıtlı Üye
1855'te İngiltere'nin Devon kentinde çözülemeyen bir olay yaşandı... Geceydi... Yansıyan ışığın ardından karların üzerinde gizemli bir şekilde ayakizleri belirmeye başladı. Ayakizlerinin büyüklüğü 3,5 cm ile 6,5 santimetre arasındaydı... Geceyarısından sabaha kadar bedeni görülmeyen bir ayakizi tüm Devon şehrini gezdi. 100 mil boyunca şehrin çevresinden gezdi, evlerin yanından dolandı.En son olarak bir evin çatısında görüldü ve ardından da kayboldu. İşte bu ayakizlerinin şeytana ait olduğuna inanılıyor...

Münih ve Türkiye'de şeytana ait olduğu düşünülen ayak izleri varmış ama en ilginci buydu..sizlerlede paylaşmak istedim.

origanum

Yönetici
Türkiye'de Ayvalık'ta şeytan sofrası denilen bir yer var. Orada şeytanın ayak izi olduğu iddia edilen bir iz parmaklıkla çevrelenmiş. Turistler gidip fotoğraf çektiriyor.

gözde

Kayıtlı Üye
evet origanum benim bahsettiğim yerde orasıydı..

Ziyaretçiler ayak izine para atıyorlarmış.Ama şeytandan ne dilediklerini ise sır gibi saklıyorlarmış??

origanum

Yönetici
Eh dilek söylenirse tutmaz derler. Ayrıca etraftaki bütün ağaçları da dilek ağacı olarak kullanıp bez, ip, naylon poşet ne buldularsa bağlamışlar. Yalnız çok kötü bir görüntü kirliliği olarak duruyor naylonlu ağaçlar ayrıca çevreye de zarar.

Oddie

Kayıtlı Üye
Ben çok küçükken gitmiştim oraya para atmıştım ne dilediğimi hatırlamıyorum :D Ayrıca Şeytan Sofrası'nda gün batımı çok güzel olur turistler gün batımı zamanı gelip fotoğraf çekerler bilginize...

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Birgün oradan helikopter ile geçiyorduk herkes suyun ucuna toplanmış fotoğraf çekiyordu...

ryder

Kayıtlı Üye
oradaki söylentiye göre o bi adım atarken ki ayak iziymiş diğer ayak izinin aynısı da midilli adasındaymış.o ayağı olup ta okadar uzun adım atabiliyosa gerçekten gideceği yere acil yetişmesi gerekiyomuş :biggrinjester:

gözde

Kayıtlı Üye
oradaki söylentiye göre o bi adım atarken ki ayak iziymiş diğer ayak izinin aynısı da midilli adasındaymış.o ayağı olup ta okadar uzun adım atabiliyosa gerçekten gideceği yere acil yetişmesi gerekiyomuş :biggrinjester:

Allah iyiliğini versin ryder :)

beytullah

Kayıtlı Üye
sende gözde bizi korkuttun......aksam aksam :boat:

büşranur

Kayıtlı Üye
Gözde kardeşim bu ne ya korktum. Valla cin peridir biraz korkarım ama şeytan denince ödüm patlar. Semum filmini izlediğimden beri korkar oldum. Birde gerçekten semum şeytanı varmış. Ayyyyy aman

Ori

Kayıtlı Üye
Çok ilginç gerçekten ilk defa böyle bişey gördüm ama birinde 6.5 cm felan diğer resimde one 1 metreye yakın hangisine inanalım ne bilim ben inanmıyorum onların şeytanın ayak izi olduğuna:Angel_anim:

rab

Banlı Kullanıcı
ya arkadaşlar bu tür şeyler hurafe inanmayın ve kanmayın.ne dilerseniz allahtan dileyin ve isteyin

büyükdolunay

Banlı Kullanıcı
bence çok doğru bu şeytanda olabilir yada bi ruhta
ama bi evin çatısında görülüp kaybolunca insanın tütleri ürperiyo

arkhe93

Kayıtlı Üye
Peki kaybolduğunu görmüşler mi söylenti olmadığı ne malum :) Her şeye inanmamak gerekir :)

büyükdolunay

Banlı Kullanıcı
en son bi evin çatısında görüldü yazıyo.
bende orda yazanları yorumluyorum

arkhe93

Kayıtlı Üye
en son görül MÜŞ yani görüldüğü söyleniyor. Gördüm diyen biri yok. Ben de dun bizim balkonda adam gordum 5. kat. inanacak mısın ? hem bedeni görünmüyomus sade ayak izleri . adam çatıdamıymış o anda ayak izlerini görmüş :D xD :)

büyükdolunay

Banlı Kullanıcı
olabilir belkide efsanedir ama bilmiyom ne de olsa her yazıllan şeye inanmamak gerekir

arkhe93

Kayıtlı Üye
aynen abicim :) Bende onu söylemeye çalısıyorum :) Biraz fazla kaptırıp abartıyorum :) Mesela astral seyahati gerçeklestirdim diyenler var. Her yaptım diyene inanmıyorum. Bu sitede buradaki uygulamaları yapan çok az kişi varDIR. Emin değilim hatta... Walla sayın moderatörlerim ister kızın, ister engelleyin, kimseye hakaret etmiyorum. Özgürce görüşlerimi belirtiyorum...