Yeni Çağ Cinleri

aris

Kayıtlı Üye
yeniçağ insanları olduğu gibi yeniçağ cinleride var olduğunu düşünüyorum son zamanlarda bedensiz varlıkların bir planı var demiştim dikkat edin diye uzun süredir bu konu üzerinde çalışıyorum ve sonunda anladım insanın düşünsel evrimi nasıl ilerliyorsa bedensiz varlıkların da aynı şekilde ilerliyor eski kadim bilgilerin bazıları artık gecerli değil örneğin nasıl pozitivis düşünce kırıp yerine post modern bir düşünce alıyorsa nasıl kadın ve erkek değişmeye başlamışsa nasıl toplum ve dünya değişiyorsa ve eski bilgilerimiz sadece birer tarihsel öğeti olarak kalıyorsa bedensiz varlıklarda değişiyor onlardaki değişim daha uzun sürmesinin sebepleri uzun yaşamları olabilir bizde aktarılan dna lar daha kısa sürede aktarılıyor ve değişim daha hızlı onlarda aktarımı sağlayan şey ne ise sanırım uzun yaşamdan dolayı uzun sürüyor olabilir

son zamanlarda yaşamadığım deneyimler yaşıyorum en basiti ben hasta olsam bile en fazla bir iki saat sürer ve hemen iyileşirim ama hastalığım ilk defa 2. gününü geciyor ve şifa vermelerim ilk defa işe yaramıyor yaptığım kahanetler karışıyor rüyalarım çok farklı bedensiz varlıklarla iletişimim değişti sadece kaastan başka bişey algılayamıyorum örneğin 8 saat boyunca dönen karışık renklerden sayılardan başka bişey görmedim sürekli felaketler vs vs ve daha bir ton şey benim için asla olmayan düşünce ve yaşam şekilleri ne olduğunu anlamaya çalışırken korkunç geceler gecirdim

en son kovmalar yaptım ve biraz kendime gelebildim gördüğüm görüntülerin eskilerden farklı olmasının yanısıra duyduklarım hissettiklerimde farklıydı ve çom çok modern geliyordu bazılarının benim imgelemelerim olduüu düşündüm sonra anladımki varlıklar daha modernize olmuşlardı daha zeki daha güçlü daha vs vs

ve size burada neler yapmamız gerektiğinden bahsedecektim uzun süredir kendi yaşamım için bir kahenetim vardı aynı zamanda arzum istediğim ve dünyaya getiriliş amacım olan bir düşünceydi bu tüm eski öğretilerimi siliyorum yeğane unsur olan şifa üzerine çalışacağım sadece yeteneğim merakım ne olursa olsun evrenin ve tanrının ışığı olan şifa ile ilgileneceğim sizlerinden şifa ile ilgilenmenizi tavsiye ediyorum şifa diyince sade hastalıkları tedavi etmek olarak düşünmeyin kendinize ve başkalarına daha huzurlu sevgi dolu bir yaşam bağışlamak olarak düşün bunun yapmanız gereken tek şey içinizde var olan şifa enerjisini ortaya çıkarın kendinize inanın

ışık ve bilgiyle

BLOTKHAYSER

Banlı Kullanıcı
İş
?
bende ısıkve bılgıyleden sonra ufak bır sey ekleyecegım

dua ıle ınanc ıle

sanırsam bu kadar kovma ıslemlerı fılan offff

hıc gerek yoktu ayetel kursıyı 7lı okuma teknıgı ıle okuman yeterlı

bırcok kez benı korudu bu sekılde dua etmek