Geri döndürme majisi

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Sadece bilgi babında Geri döndürme büyüsü konusunda bir alternatif daha vereyim ama eksik vermek durumundayım, Karanlık güçlerin agacı olan agaçtan bir yaprak alınır (agaç ismini vermiyorum) bu yaprağa kişinin adı ve anne adı yazılır isim ebced degerleri sayı olarak yapragın 4 köşesine yazılır, yaprak tekrar aynı agacın üst dallarından birisine saplanır, hemen akabinde agacın kök bölgesine birkaç damlada olsa kan akıtılır (insan kanıda olabilir hayvan kanıda) agaca 3 çivi saplanır ve her saplama esnasında (........) ayeti okunur.. Kısa süre içinde giden sevgili biiznilah döner ve bu sefer aklıı fikri siz olursunuz..

Arkadaşlar bilgiyi eksik vermemin sebebi bazı bilgiler kitabi bilgiler degildir özellerin özel ögretilerdir konuya vakıf olanlar ne demek istedigimi anlar, bu bilgilerin izole edilmesi gerekir aksi takdirde bilgi sahibine fayda vermeyecegi katidir.. Sadece bu şekilde bir uygulamanında oldugunu bildirmek istedim... selam ve dua ile

cadı1kasım

Kayıtlı Üye
yazdığınız çok ilginç geldi bana bu başkası içinde yapılabilirmi mesela siz yapsanız benim için gibi...

Agresif_Kuzu

Kayıtlı Üye
Kendiniz yapacaksınız,büyücüler bile herşeyi hazırlar sonra elinize verirler işlemleri siz yaparsınız,sonra bilinçsiz biriyseniz başınıza gelmedik kalmaz:)

repece

Kayıtlı Üye
''Sadece bu şekilde bir uygulamanında oldugunu bildirmek istedim'' derken gerçekten zahmet olmuş .Çoğumuz böyle birşeyin var olabileceğini tahmin bile ederiz.

umutsuz34

Kayıtlı Üye
ya anlamadıqım ıse herseyın eksık verılmesı bırsey verıyosunuz ama hep eksık hep eksık yanı ya tam verın ya hıc vermeyın buyuymus kotuymus bırakın herkes kendı ınancına qore yapsın neden bırseyde tam verılmıyoyaaa :hang:

origanum

Yönetici
ya anlamadıqım ıse herseyın eksık verılmesı bırsey verıyosunuz ama hep eksık hep eksık yanı ya tam verın ya hıc vermeyın buyuymus kotuymus bırakın herkes kendı ınancına qore yapsın neden bırseyde tam verılmıyoyaaa :hang:

Site kurallarımıza göre halka açık değildir büyü detayları, kendi başlarını yakmaya kalkışırlar ilk iş olarak. Biz de site olarak bu duruma alet olmak istemiyoruz. Kendi başınızı yakmaya karar verirseniz bunu bizim dışımızda bir yerde yapın. Siz gerçek büyücü müsünüz de böyle bir talebiniz var? Ayrıca gerçek bir büyücü zaten sormaz, ihtiyacı olmadığı için, bilir zaten. Buradaki örneklerin büyücülük alanında eğitim alanların arşiv bilgi olarak görmesi, böyle bir şeyin varlığını da bilmesi ve fikir edinmesi dışında bir amacı yoktur. Yıllardır kaç kere bu soruyu cevaplamaktan bıktık artık. Okumuyorsunuz. Bir yeni üye de illallah dedirtmesin bu konuda.
Ayrıca bu sitenin bir başka kuralı da mesajların imla kurallarına göre yazılmasıdır. Konularımız ciddiyet ister, disiplin ister, en küçük harf hatası ölümcül olabilir bizim uygulamalarda, buna uymayanların ne bizim alanda ne de bu sitede yeri yoktur. Aslında imlam düzgündür ama telefondan, tabletten girdim harfleri yazamadım bahanesini de kabul etmiyoruz, mesaj yazacaksanız oturup önce düşünün cümleleri sonra da dikkatli basın tuşlara ve okuyup kontrol etmeden de göndermeyin.

PaRaNoiA

Kayıtlı Üye
Site kurallarımıza göre halka açık değildir büyü detayları, kendi başlarını yakmaya kalkışırlar ilk iş olarak. Biz de site olarak bu duruma alet olmak istemiyoruz. Kendi başınızı yakmaya karar verirseniz bunu bizim dışımızda bir yerde yapın. Siz gerçek büyücü müsünüz de böyle bir talebiniz var? Ayrıca gerçek bir büyücü zaten sormaz, ihtiyacı olmadığı için, bilir zaten. Buradaki örneklerin büyücülük alanında eğitim alanların arşiv bilgi olarak görmesi, böyle bir şeyin varlığını da bilmesi ve fikir edinmesi dışında bir amacı yoktur. Yıllardır kaç kere bu soruyu cevaplamaktan bıktık artık. Okumuyorsunuz. Bir yeni üye de illallah dedirtmesin bu konuda.
Ayrıca bu sitenin bir başka kuralı da mesajların imla kurallarına göre yazılmasıdır. Konularımız ciddiyet ister, disiplin ister, en küçük harf hatası ölümcül olabilir bizim uygulamalarda, buna uymayanların ne bizim alanda ne de bu sitede yeri yoktur. Aslında imlam düzgündür ama telefondan, tabletten girdim harfleri yazamadım bahanesini de kabul etmiyoruz, mesaj yazacaksanız oturup önce düşünün cümleleri sonra da dikkatli basın tuşlara ve okuyup kontrol etmeden de göndermeyin.

Kadın defalarca basit büyü işlemleri yapıyor işe de yarıyor sonuç olarak bu kadın eğitim almamış ama tıkır tıkır işliyor bu kadın büyücü değilse nedir ? Enerjisini yüksen tutan eksiksiz nasıl formül yapılacağını az araştıran insan yapabilir risk hepsinde vardır zaten ben kendi fikrimi söylüyorum yüzlerce ve yüzlerce kişi var böyle ha üstaddan eğitim alır detaylı bilir farklı şeyler yapar bilemem ama sonuçta eğitim almayan kişinin de yaptıkları yarıyor mu yarıyor.

kohen

Kayıtlı Üye
Ne sacma, geri dondurme majisi pylastiginizi dusunuyorsunuz, fakat bilgileri eksik veriyorsunuz. Sebebini de acikliyorsunuz. Eeee ne oldu simdi, sonuc ne? Eger bir iyilik yapmaksa dusunceniz bilgiler neden eksik ? Eger bilgiler eksikse bu paylasimin amaci nedir?

kohen

Kayıtlı Üye
Merhaba , Anlayamadigim su; Madem eksik bilgi verilecek neden boyle bir yazim yapiliyor? Bu sekilde bir cok uygulamanin var oldugunu, burada bulunan bir cok kisi zaten biliyor. Sahsinizi hedef alarak bir sey soylemiyorum. Fakat okudugum uygulamalarin bir cogunda bunu goruyorum. Manasiz bence.

Ori

Kayıtlı Üye
Yahu neden bazı insanlar kendi gözünden bakıyor olaya? Neden kimse bu siteye çocukların veya deneyim sahibi olmayanların girebileceğinide düşünmüyor anlamış değilim. Hani genel düşünmek bu kadar mı zor? Hele birde bazıları var önce kızıyorlar tam değil bilmem ne sonra tam olsa bile yaptıklarında baslarına çorap örüp gelip yardım istiyorlar. Ne kadar basite alıyorlar bu işleri çok komik.

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Birkaç yorum önce de belirtildiği, burada verilen uygulamaları genel kültür olarak düşünmeli ve bilgi haznenize katmalı. Her seferinde söylenen ve üyeleri uyardığımız nokta olan kalıpların ve uyarıların dışına da çıkmamalı. Çıkarsanız ve illa ki ben bu bilgiyi istiyorum, o büyüyü bu uygulamayı yapacağım derseniz kusura bakmayın buna vakıf olmak için ya yıllarınızı harcamanız gerekecek ya da zaten olması gerekiyorsa emin olun bu bilgiler sizin karşınıza isteyin veya istemeyin bir şekilde çıkacaktır.. Bu konularda zaten belli bir seviyeyi geçmiş olan insanlar tarafından, eğer bunu bilmeniz gerektiği düşünülmüyorsa GİZLİMABET veya başka bir plaform olsun sizlere altın tepside sunulmayacak,üzgünüm.

İyi forumlar dilerim.