Altın Üçgen Şifa Çalışması

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Altın Üçgen Şifa Çalışması

Bu enerji sistemine uyumlandıktan sonra, enerjiyi harekete geçirerek, kendinize ve başkalarına şifa verebilirsiniz. Altın Üçgen enerjisini devamlı kullanırsanız ve enerjiyi üçüncü gözünüzün önünde canlandırırsanız, zihinsel ve telepatik özelliklerinizi artırmanıza da yardımcı olur. Bu sistemle fiziksel düzeyden çok fiziksel sorunların kaynağının yattığı ruh düzeyinde çalışırsınız.

Bu sistemi diğer şifacılık sistemleriyle beraber ya da tek başına kullanabilirsiniz. Altın Üçgen enerjisi çok özel bir enerjidir ama bütün diğer enerji sistemleriyle beraber uyumlu çalışır. Diğer enerji sistemlerinin şifa etkilerini yüzde yüz artırır. Seans sırasında enerji alan kişi sıcaklık, hafif titreşimler vb deneyimler. Bazı kişiler çok acayip bir soğuk hissine de kapılabilir.

Altın Üçgen enerjisiyle şifa çalışmaları yüz yüze ya da uzaktan yapılır, zamandan ve mekandan bağımsız çalıştırılabilir. Bu şifa enerjisini verirken, alıcıya dokunmanız gerekmez. Enerjiyi alanın da, gönderenin de içinde çok güzel duygular uyandırabilir. Şifa göndermek için, alıcı konumundaki kişinin iznini almak gerekmez ama şifa göndereceğiniz kişinin iznini almak elbette iyi bir fikirdir.

Enerjiyi göndermek için, üçüncü göz çakramızın üzerine bir altın üçgen çizeriz. Kişinin Yüksek Benliğine ya da ruhuna, enerjiye ihtiyacı varsa kabul etmesini söyleriz. Kabul ediyorsa enerji akmaya başlar. Kabul etmiyorsa çalışmayı keseriz. Bu süreçte kendi iç sesimize ve Yüksek Benliğimize danışırız.

Uyumlandıktan sonra enerjiye bedeninizde akmasını söyleyin. Gözünüzü kapatırsanız üçüncü gözünüzün olduğu yerde, alın çakranızda Altın Üçgen piramidini görecesiniz ya da hissedeceksiniz.

Bu enerji astım, HİV/AİDS, kanser, kalp, hepatit, bazı ilaçlarla şifa bulamayan kronik hastalıkları tedavide çok etkili çalışır. Her zaman başarı sağlanamasa da şifa verme oranı çok yüksektir. Özel bir ruhsal çalışma tekniğidir, değişik şekillerde kullanılabilir.

Şifacıları bekleyen ve çok dikkatli olmak gereken tuzaklar

1 – Ego ego ego.

2 – Negatif duygularınızdan olabildiğince arının.

3 – Enerji yalnızca bir insana yardımcı olmak için verilmelidir, onu yaralamak ve canını yakmak için değil.

Sevgi sözcüğünü sürekli hatırlayın ve hissedin. Bu, enerjinizi artırır, onu saflaştırır ve parıldatır. Mantra olarak sevgi sözcüğünü kullanın, nasıl etkili çalıştığına siz bile şaşıracaksınız.

Bu enerjiye uyumlandıktan sonra hepimiz, üçüncü gözümüzün arkasında ya da üzerinde bir sembol görürüz. Bu sembol, bir ateş işaretine benzer. Hünerli Atlantisliler ve eski Mısırlıların gizem okullarında bu ve benzeri semboller çok vardı ve altındandı. Uyumlama 10-15 dakikada biter ama asıl frekanslardaki değişim çok daha büyük boyutlardadır. Bu enerji ile irtibatımız derinleştikçe frekanslardaki değişim artar.

Bu enerjiyi her kullandığımızda ve uyumlama sırasında, altın piramit üçüncü gözümüzün üzerinde döner. Birçok şifacı aura, üçgen piramit göremez ama çok iyi şifa verir. Altın Üçgen enerjisine uyumlanmış bir kişiyse hem çok iyi şifa verir, hem de başkalarının göremedikleri birtakım vizyonlar görür, telepatik güçleri başkalarından kat kat fazla olur.

BAZI TEMEL ALTIN ÜÇGEN EGZERSİZLERİ VE TEKNİKLERİ

Niyet egzersizi

Altın Üçgen enerjisi sizin niyetlerinizden çok fazla etkilenir. Bu enerjinin farkında olmanız zaman zaman değişebilir. Enerjiyi fazla hissetmek isterseniz daha fazla hisseder ve kullanabilirsiniz. Bu, size kalmıştır. Bilinçli olarak niyet etmek, iyi bir yoldur.

1 - İçinizden şunları söyleyin:

“BEN, ŞİMDİ BİLİNÇLİ OLARAK KENDİMDEKİ ALTIN ÜÇGEN ENERJİSİNİN FARKINA VARIYORUM VE ONUN BENİMLE BERABER OLDUĞUNU HİSSEDİYORUM.”

2 - Bu cümleyi günün değişik saatlerinde sık sık içinizden tekrarlayın.

3 - Enerjinin en çok farkına vardığınız ve varamadığınız zamanlara bakın. Meşgul ya da yorgun olduğunuz zaman enerjiyi daha az hissedersiniz. Dinlenmiş olduğunuz zaman veya hasta ve şifaya acil ihtiyacı olan birinin yanında enerjinin gücünün daha çok farkına varırsınız.

Altın Üçgen üçüncü gözü harekete geçirme egzersizi

1 - İki elinizin parmak uçlarını birleştirerek bir ateş üçgeni yapın. İki baş parmak aşağıya, diğer sekiz parmak yukarıya baksın.

2 – Eliniz bu şekildeyken üçüncü gözünüzün üzerine getirin. Enerjiyi hissedene kadar eliniz bu pozisyonda kalsın.

3 – Piramidi gözleyin. Ne durumda olduğuna bakın. Renk, ses, koku vb var mı? Bu işi uzanarak yaparsanız kollarınız yorulmaz, o nedenle uzanabilirsiniz.

4 – Altın piramidi daha hızlı döndürmeyi deneyin. Pratik yapın.

5 – Sonra dönmesini yavaşlatın.

6 – Bitince ellerinizi üçüncü gözünüzün üzerinden çekin. Birkaç dakika rahatladıktan sonra yerinizden kalkabilirsiniz.

Altın Sütun

Bu egzersizi otururken, ayakta ya da uzanmış durumda yapabilirsiniz. Rahat bir sandalyede oturmanız veya uzanmanız tavsiye edilir.

1 – Ellerinizi bedeninizin üzerine rahatça koyun.

2 – Birkaç kez derin nefes alın.

3 – Altın enerjinin kök çakranızdan bedeninize girdiğini, omurganız boyunca yükseldiğini ve taç çakranızdan çıktığını, bir altın sütun gibi bedeninizin içinde yükseldiğini düşünün.

4 – Altın sütunu seyrederken hafif tonda mantra gibi bir ses çıkarabilirsiniz. Bazı yerlerde enerjinin çok, bazı yerlerde daha az titreştiğinin farkına varın. Fazla titreşim olan yerlerde daha fazla temizlik gerektiğini hissedin. Elinizi bu noktaya koyup kendi kendinize şifa verin.

5 – Altın sütundan enerji tüm çakralarınıza aksın, sütun yavaş yavaş genişlesin. Bu çalışmayı her yaptığınızda sütunu bir öncekinden biraz daha genişletin.

İsis’i davet etmek

1 – Şifa çalışmalarınıza İsis’in gelip yardımcı olmasını ve yol göstermesini isterseniz, önce Altın Üçgeni gözünüzde canlandırın.

2 – Sonra İsis’i şifa çalışmanızda rehber olması için yanınıza davet edin.

3 – Üçgene bakın, edinebileceğiniz en kuvvetli etki ve izlenimleri dinleyin. Bazen rehberler kuvvetli bir hissedişle, bazen de üçgenin içinden gelirler. Üçgen renk değiştirebilir, başka şekilde dönebilir, içinde kullanabileceğiniz herhangi bir şifa sembolü veya kelimesi barındırabilir. Burada önemli olan İsis’in, size şifa verdiğiniz kişiye gönderdiği mesajı anlayabilmektir.

Altın Üçgen tonlama egzersizleri

Bu egzersizler yardımıyla, Altın Üçgen enerjisiyle tonlamayı birleştirebilirsiniz. Sezgilerinizle bulacağınız her sesi bu maksat için kullanabilirsiniz. Örneğin; “Ah”, “Om”, “Sevgi” de güzel bir seçimdir.

1 – İsis’e ve Altın Üçgen enerjisine bağlanın.

2 – Enerji bedeninizde akmaya başlayınca, niyet ederek onu boğaz çakranıza yönlendirin. Enerji boğaz çakranızda yoğunlaşmaya başlayınca boğazınızda vızıltı, gıdıklanma veya değişik duygular hissedebilirsiniz. Bu, enerjinin yoğunlaştığını gösterir.

3 – Derin nefes alın ve “ah” sesi çıkarın.

4 – Kendinizi iyi hissedinceye ve enerji boğaz çakranızdan çıkıncaya kadar “ah” sesini çıkarmaya devam edin.

5 – Aynı şeyleri “İsis” ve “sevgi” kelimeleriyle de tekrarlayın.

6 – Bunlardan sonra istediğiniz tonlamalarda ses çalışmalarınıza devam edebilirsiniz. Tonlamalar yüksek, yumuşak, şarkı, çığlık, fısıltı vb olabilir. Seçim size aittir. İç sesinizi dinleyin.

Kendi Altın Üçgen enerjisi tonlamanızı bulmak

Kendi Altın Üçgen enerjisi tonlamanızı bulmak için şu pratikleri yapabilirsiniz.

1 – İsis’e ve Altın Üçgen enerjisine bağlanın.

2 – Üçüncü gözünüzde Altın Üçgeni hissedin veya hayal edin.

3 – İsis’e, şifa enerjisine bağlanmanız için size yeni bir tonlama öğretmesini söyleyin. Bu bilgi size, kuvvetli bir hissedişle veya Altın Üçgenin içinde gelebilir. Altın Üçgenin içinde gelirse, üçgenin yerinde, yani üçüncü gözünüzün üzerinde olduğundan emin olun.

4 – Yeni ton size bu şekilde ulaşacaktır. Onunla pratik yapın.

5 – Bu tonu teybe ya da defterinize kaydedin.

Size yeni bildirilen tondan sonra, başka zamanlarda ve başka şifa çalışmalarınızda da yeni tonlar bulun. Hepsini bir yere yazıp, gerektiğinde kullanın. O tonu kullandığınızda, sonraki çalışmalarınızda yardımcı olması amacıyla neler hissettiğinizi, duyduğunuz kokuyu, gözünüzün önüne gelen rengi kaydedin.

Başka birine şifa için enerji gönderdiğinizde bu notlardaki tonlamaları kullanabilirsiniz. Hangi tonlamanın daha kuvvetli olduğunu çalışmalar neticesinde bulabilirsiniz. Kişiden kişiye veya çakradan çakraya tonlamalar değişebilir, bunu fark etmeye çalışın. En sevdiğiniz ve en etkili olan tonlamayı bulun. Bu, ancak yapılan pratikler sonucu saptanabilir. Size özel tonlar, sizin Altın Üçgen şifa enerjisi tonlamalarınızdır.

SİSTEME UYUMLANMA

Altın Üçgen enerjisi üstadı ve eğitmeni tarafından uyumlandıktan sonra siz de başkalarını bu enerjiye uyumlayabilirsiniz ve ilk şifacılık çalışmanıza bu enerjiyle başlayabilirsiniz. Bu konularda başka hiçbir eğitim almamış olsanız bile... Sisteme uyumlanmak 10-15 dakika sürer.

Uyumlamaya Hazırlık

1 - Altın Üçgen enerjisi üstadı/eğitimcisi, İsis’e, “XXXX’i Altın Üçgen enerjisine uyumlayabilir miyim?” diye sorar. Üstat/eğitimci, Yüksek Benliği vasıtasıyla cevabı hisseder. Cevap, “evet” gelirse uyumlamaya başlanır. “Hayır” gelirse uyumlama yapılmaz.

2 - Uyumlama başlamadan, öğrenciden çok rahat olması ve derin nefes alması istenir. Öğrenci sizi önceden tanımıyorsa bu, uyumlamanın en zor anıdır. Çünkü öğrenci ne yaptığınızı bilmiyordur ve heyecanlanabilir. Öğrencinin ruhunu size açması için, aurasının üzerine sevdiğiniz ve her zaman kullandığınız ruhsal sembolleri altın renkli olarak çizin. Onları negatif enerjilere karşı koruma altına alın, çevrenizi pozitif enerjiyle bezeyin.

3 – Üçüncü gözünüze odaklanın. İsis’i yanınıza çağırın. Onu zihninizde canlandın. Uyumlama sırasında sizi ve öğrencinizi koruması altına almasını isteyin. İsis ile aranızda manyetik bir bağ oluşsun, bunu hissedin.

4 – Öğrencinin başından ayağına kadar bedenin ortasından geçen dikey bir altın çizgi çizin. Sonra göğsünün üzerine de kalbi hizasında, sağ elinizle soldan sağa doğru bir altın çizgi çizin. Öğrenciniz sizin bu hatları çizdiğinizi bilsin ve hissetsin.

Artık hazırlık kısmı bitmiştir, uyumlamaya başlayabiliriz.

Çakraları ve Kundalini’yi Temizleme

Ateş Üçgeni ve Nefes

Uyumlama yaparken önce enerjiyi öğrencinin yedi ana çakrasına göndereceksiniz. Öğrenci bu sırada acı hissederse, acı hissettiği çakrasına “ateş üçgeninin” içinden üç kez nefes üfleyin. Uyumlamada bazı çakraların temizliği uzun sürerse hızlandırmak için de bu tekniği kullanabilirsiniz.

“Ateş üçgeni” yapmak için iki elinizin parmak uçlarını birleştirip üçgen meydana getirin. İki baş parmak aşağıya, diğer sekiz parmak yukarıya baksın.

Gözünüzü kapayın ve öğrencinin acıyan çakrasına bu üçgenin içinden üç kere üfleyin. Acı geçmezse üflemeye devam edin. Çakraların temizlenmesi sırasında siz ve öğrenciniz, etrafı altın beneklerle çevrili beyaz bir enerjinin sizden çıkıp öğrencinin sorunlu çakrasına gittiğini görebilirsiniz.

1 – Öğrenciyle auranızı, yani enerji alanınızı birleştirin. Bir elinizi, avuç içi yukarı bakar vaziyette öğrencinin kalp çakrasının altına, diğer elinizi avuç içi aşağı bakar vaziyette öğrencinin kalp çakrasının üzerine koyarak doğrudan kalbine enerji gönderin.

Aranızda çok kuvvetli bir çekim oluşana kadar bu durumu devam ettirin. Ona sıcak, soğuk vb ne hissettiğini, kalp bölgesinde hafif titreme vb hissedip hissetmediğini sorun. Aranızdaki manyetik bağı ikinizde tam olarak hissettiğiniz zaman uyumlamaya devam edebilirsiniz.

2 – Önce öğrencinin kök çakrasına enerji gönderin. Düşüncelerinizi kök çakrada yoğunlaştırın. Ellerinizi kavuşturup konsantre olun. Enerjinin akışının ve gönderdiğiniz enerjinin manyetik yoğunluğunun, size geri dönerken daha kuvvetlendiğini hissedin.

Bu sırada öğrencinin kök çakrası temizlenir. Öğrenciye kök çakrasında soğuk, sıcak, titreme gibi bir duygu hissedip hissetmediğini sorun. Öğrenci bir şeyler hissedene kadar devam edin. Temizlik tamamlanıncaya kadar bu işleme devam edin.

Kök çakrasından sonra, aynı işlemi yaparak sırasıyla öğrencinin cinsel çakrasını, solar pleksüs çakrasını, kalp çakrasını, boğaz çakrasını, üçüncü göz çakrasını, taç çakrasını temizleyin. Her çakrayı, temizledikten sonra altın rengi ışıkla doldurun.

Uyumlamanın bir sonraki aşamasına geçmeden önce, öğrencinin hiçbir çakrasında ağrı ya da acı olmadığından emin olmalıyız. Eğer varsa kutsal nefesle o çakradaki ağrıyı, acıyı geçirip uyumlamaya devam etmeliyiz.

3 - Bütün çakralar temizlendikten sonra sıra, omurga (belkemiği) boyunca devam eden bölgeyi, Kundalini’yi tam olarak temizlemeye gelir. Buradaki enerjiyi açmak için, sol elinizin avuç içi solar pleksüsünüz hizasında yukarıya, sağ elinizin avuç içiyse kalbinizin hizasında yukarıya baksın. Öğrenciye sol elinizi kök çakrasının altına, sağ elinizi de taç çakrasının üzerine koyduğunuzu, omurgası boyunca altın renkli bir enerji sütunun bütün bedenini temizlediğini imgelemesini söyleyin. Normalde enerji beyaz renklidir, etrafında altın rengi benekler mevcuttur.

Öğrenciden, enerjinin taç çakrasından çıkıp bedenini terk ettiğini hissettiği anı size söylemesini isteyin.

Enerji taç çakradan çıkıp bedeni terk edince gerçek uyumlamaya başlayabilirsiniz.

Uyumlama

1 – Öğrenciye, uyumlamaya başlayacağınızı ve İsis’i yardıma çağıracağınızı söyleyin. Uyumlamayı İsis yapacaktır. İçinizden ya da yüksek sesle, “Sevgili İsis, lütfen yanımıza gel ve uygun görürsen XXXX’i enerjine uyumla” deyin.

2 – Sağ elinizle öğrencinin tepe çakrasına basın. Elinizin altında altın üçgeni hissedin. Elinizle beraber onu öne, üçüncü gözün üzerine getirin ve üçüncü gözün arkasına yerleştirin.

Bu durumda öğrenci üçüncü gözün olduğu yerde basınç hissetmeli, üçgen veya piramit görmelidir. Olabildiğince çok enerji gönderin. Genellikle üçgen veya piramit altın rengidir, döner, parlar. Ama bu şart değildir.

Öğrenci altın üçgeni hissedince uyumlanmıştır. Onu kutlayın ve her ikiniz de rahatça oturun.

Uyumlanma sonrası öğrenci kendini çok sevinçli, kafasının içinde ışıklar yanıyormuş gibi uyandırılmış hissedebilir. Bu duygu birkaç saat sonra kaybolur. Uyumlandıktan sonra öğrenciye bol bol su içmesini öğütleyin.

Öğrencilerin çoğu gerçekten uyumlanıp uyumlanmadıklarını merak ederler. Onlara bedenlerinde seçtikleri bir noktaya Altın Üçgen enerjisi göndermelerini söyleyin. Seçtikleri noktada soğuk, sıcak, karıncalanama, titreşim vb hissediyorlarsa uyumlandıklarından emin olabilirler.

Bedeninizin tepeden ayağa kadar her yerine Altın Üçgen enerjisi gönderip odaklanın, böylece masaj yapın. Bu şekilde bedeninizi temizler ve enerjiye alışırsınız.

Sonra bu işlemi bir arkadaşınıza, daha sonra da uzaktaki bir yakınınıza yapabilirsiniz. Uyumlamadan bir ay kadar sonra telepatik özellikleriniz yavaş yavaş ortaya çıkar ve zamanla daha da artar.

Mermaid

Kayıtlı Üye
Teşekkürler Urum, bu uyumlamayı nasıl alabiliriz?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
teknikleri yapacak evrenden uyumlama çekeceksiniz

Mermaid

Kayıtlı Üye
Bu şekilde olabilir mi diye düşünüyordum, teşekkürler:)

wahdet35tr

Kayıtlı Üye
merhaba benim bir sorum olcak saçma gelebilir lütfen gülmeyin geçenlerde iş çıkışı vapurda dinlenmek amacıyla gözümü kapattım ve gözümün önünde üçgen işareti belirdi rengi koyudu ama üçgen sanki dönüyodu döndüğünde altıgen oluyodu bir ara aura ile ilgili araştırma yapmıştım acaba onnla ilgili bişeymi diye araştırırken sizin yazınızı okudum şimdiden teşekkür ederim saygılar ...

origanum

Yönetici
Altın üçgen uyumlamasına hazır olduğunuz anlaşılıyor, esasında altınüçgen enerjisi istendiğinde ya da düşünüldüğünde bu frekans yakalanır ve bilinçaltınız bu konuda çalışır. Bu enerjiyi düşünmeden başka bir enerji düşündüğünüz halde gözünüzün önüne üçgen geldiyse ve enerji çalışmalarına da alışkın değilseniz, herhangi bir enerji çalışmasına başlarsanız eğer, bu konuda çok başarılı olabilirsiniz.

wahdet35tr

Kayıtlı Üye
İlginiz için teşekkür ederim peki buna nsl başlamalıyım yardımcı olursanız sevinirim ...

Mermaid

Kayıtlı Üye
Ben bunun uyumlamasını almıştım, pek fazla kullanmam, arada lazım olunca başka enerjilerle birleştirip kullanırım. İsterseniz sizi uyumlayabilirim.

Aslında ben de size bu konuda mesaj atacaktım. Bir meditasyon sırasında üçüncü gözüm üzerinde ateşe benzer bir üçgen izlemiştim, ne olduğunu anlamamıştım. Tam da o günlerde, sağolsun Urum, bu konuyu paylaştı. Ben kendim uyumlamayı yapmaya çalıştım ama, başarılı olup olmadığımdan emin değilim. Kendimi enerjiye alıştıramadım. Daha doğrusu, o gün bugündür tam konsantre olacak ortamı bulamadım. Eğer uyumlamamı siz yapabilirseniz çok daha iyi olacaktır eminim, çok sevinirim. Teşekkürler

origanum

Yönetici
Aslında ben de size bu konuda mesaj atacaktım. Bir meditasyon sırasında üçüncü gözüm üzerinde ateşe benzer bir üçgen izlemiştim, ne olduğunu anlamamıştım. Tam da o günlerde, sağolsun Urum, bu konuyu paylaştı. Ben kendim uyumlamayı yapmaya çalıştım ama, başarılı olup olmadığımdan emin değilim. Kendimi enerjiye alıştıramadım. Daha doğrusu, o gün bugündür tam konsantre olacak ortamı bulamadım. Eğer uyumlamamı siz yapabilirseniz çok daha iyi olacaktır eminim, çok sevinirim. Teşekkürler
Yaparım tabi, ama daha önce size yapmam gereken çalışmalar var.

artenas

Kayıtlı Üye
İş
üniversite ögrencisi
Ben bunun uyumlamasını almıştım, pek fazla kullanmam, arada lazım olunca başka enerjilerle birleştirip kullanırım. İsterseniz sizi uyumlayabilirim.

uyumlanmak için ne yapılması gerekiyor sizden istememiz yeterli yoksa ön hazırlık süreci olacak mı

origanum

Yönetici
Reiki enerjilerinden birini almış olmanız daha iyi olur. Olmazsa olmaz değil ama.

wahdet35tr

Kayıtlı Üye
İlgi duyduğunuz, kendinizi geliştirmek istediğiniz bir enerji türü var mı?
Benim bu konu hakkında hiç bir bilgim yok yani yabancıyım sadece ilgimi çekmişti işte geçenlerde anlattığım şey başıma gldikten sonra buraya yöneldim yani anlatmak istediğim benim fazla zamanım olmuyor ama bu iş için hergün 30 dkmı ayırabilirim sizin bana tavsiyeniz ne olur veya benim için hangisi faydalı olur?

origanum

Yönetici
Benim bu konu hakkında hiç bir bilgim yok yani yabancıyım sadece ilgimi çekmişti işte geçenlerde anlattığım şey başıma gldikten sonra buraya yöneldim yani anlatmak istediğim benim fazla zamanım olmuyor ama bu iş için hergün 30 dkmı ayırabilirim sizin bana tavsiyeniz ne olur veya benim için hangisi faydalı olur?
Bu kadar zaman enerji çalışmaları için yeterli. Hergün 10 dk meditasyon yapsanız bile hayatınızda çok şeyin değiştiğini görürsünüz. Eğer şifa vermek gibi bir amacınız yoksa bu uyumlamayı almanıza gerek yok. Kendiniz için şifa verecek kadar bir şey istiyorsanız başka bir şeye uyumlanabilirsiniz. Ben tavsiye edip yönlendirmeden önce isterseniz bir araştırın önce, benimsediğiniz bir şey varsa yardımcı olurum.

logii

Kayıtlı Üye
triangle1zl.jpg

GOLDEN TRİANGLE HEALİNG SYSTEM

Golden Triangle 1986 yılında James Purner tarafından derin Budha meditasyonu esnasında gelen vizyonlarla ortaya çıkartılmış bir sistemdir.

Golden Triangle yeni bir enerji sistemine dayalı bir şifa yöntemidir. Bu sistem oldukça güçlü bir enerji titreşimine sahip olan bir Golden Triangle enerjisine dayanır. Ancak bir Reiki sistemi değildir.

Golden Triangle'nin kendine özel bir sembolü vardır. Şifa çalışmaları için kullanılsa da temelde üçüncü gözle ilgili bir enerji sistemidir ve üçüncü gözü aktive eder. Sezgilerin gelişmesi için Golden Triangle enerji sistemi etkili olarak kullanılabilir. Ayrıca kundalini enerjisini aktive edici ve diğer chakralarla da ilgili çalışmaları vardır.

Temel olarak üçüncü gözümüzün aktivasyonu ile ilgili olsa da Golden Triangle sistemiyle yakından yada uzaktan şifa çalışmaları yapılabilmektedir. Özellikle ağır hastalıklarda bu enerji sistemi rahatlıkla kullanılabilir. (kanser,astım,hepatit,AIDS vb..)
Enerji sistemi tek inisiyasyona öğretilir .

Eğitimi aldıktan sonra sizde Golden Triangle Uygulamacısı ve Eğitmeni olursunuz. Bu eğitimi almak için en az Usui Reiki 1 eğitimi almış olmanız gereklidir.

Golden Triangle Healing System Öneriler

• Uygulanması kolay ancak verimli olarak kullanılması zor bir sistemdir.
  • 3.gözün aktivasyonuna önemli katıkıları olur. Ancak doğru bir eğitmenden alınmazsa, kişiye gerekli uyarılar yapılmadığı takdirde kişinin enerji sisteminde çeşitli olumsuzluklara da neden olabilmektedir.
  • Bu çalışma kişiye hazır olmadan verilmemelidir. En az Usui Reiki 1.aşama öğrencilerine verilse de tek kriter bu değildir ve kesinlikle uzman bir eğitmenden alınmalıdır.

cigembay

Kayıtlı Üye
bu eğitimi verenler hakkında bir bilginiz varmı. yada siz bu eğitimi aldınız mı?

logii

Kayıtlı Üye
Hayır bu eğitimi almadım..

aragorn

Kayıtlı Üye
İş
Ogrenci
merhabalar.. bende bu enerjiye uyumlanmayı gerçekten çok istiyorum yadımcı olabilcek varmı acaba daha önce usui reiki 1 kundalini 1 gümüş mor alev enerjilerine uyumlanmıştım.. hazır olduğumu düşünüyorum bu enerji için. yardımcı olbilirseniz çok sevinirm

origanum

Yönetici
merhabalar.. bende bu enerjiye uyumlanmayı gerçekten çok istiyorum yadımcı olabilcek varmı acaba daha önce usui reiki 1 kundalini 1 gümüş mor alev enerjilerine uyumlanmıştım.. hazır olduğumu düşünüyorum bu enerji için. yardımcı olbilirseniz çok sevinirm

Yaz boyunca uyumlama çalışmalarına ara verdim, elimde çok fazla birikmiş iş var, beklerseniz uyumlarım.