PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ampul PatlamasıParyoşa
23.12.2009, 17:51
Merhaba arkadaşlar.

Geçenlerde 2 adet ampul patlattım. Düğmeye basmamla patlamaları bir oldu. 3-4 haftadır telekinezi ya da enerji ile ilgili çalışma da yapmıyorum en son kundalini reiki çalışması yapmıştım. Ampulun bir tanesi de ne zaman açsam önce sönüyor sonra tekrar yanıyor. Sizce benimle bir ilgisi var mı yoksa tesadüf mü?

logii
23.12.2009, 18:07
Tesadüf diye birşey yoktur. En azından ben öyle inanıyorum.. Ampullerin patlamasına gelince, üzerinizde belli başlı bir enerji yoğunluğu var sanırım bu yüzden kızdığınızda veya sinirlendiğinizde bu enerji açığa çıkabiliyor.

origanum
23.12.2009, 23:24
Benim de başıma çok sık gelir. Ayrıca sokak lambaları da geçerken söner veya yanar ki bunu alıştırma olarak yapardım yıllar önce.

Yesil Cingene
23.12.2009, 23:44
Bana da sıkça olur. Sizinle alakalıdır eğer sık karşınıza çıkıyorsa bu tür durumlar.

URUMHAMATAHAYİL
23.12.2009, 23:57
Bana da sıkça olur. Sadece ampul değil, elektronik bir çok şeyi bozarım. Özellikle çalışma yaptıktan sonra başıma gelir. O yüzden enerji çalışmalarımda elektronik aletleri fişinden çekiyorum.

Manyetik enerji alanımız genişlediği için kısa devre oluşmasına neden oluyor.

origanum
24.12.2009, 00:14
Evet o elektronik aletlerin bozulmasından ben de muzdaribim. İlla bozarım, oysa normal kullanırım herkesinki gibi hiçbir kullanıcı hatası yapmam ama benimki bozulur işte. Onların frekansı benim yaydığım frekanstan etkileniyor ve dayanamıyorlar her halde. Neyseki etrafımda tamir edecek nitelikte kişi çok da fazla masraf olmadan kurtarıyorum. Bir de diktiğim çiçek tutmaz, sanırım enerjim onlara ağır geliyor.

Mortho
24.12.2009, 00:18
Benim de bilgisayarım benim ellerimdeyken çok yavaşlıyor malesef.
Bir keresinde ilişkiyi test etmek istedim ve kablosuz internetime enerji vereyim dedim. :D Sonuç olumlu mu olumsuz mu olacak, yoksa bir şey değişmeyecek mi görmek için.
Fakat epey pişman olmuştum. :D Tüm gün kullanamadım ne interneti ne bilgisayarı. :D

Paryoşa
24.12.2009, 16:03
Hepinize teşekkürler (: Şimdi daha iyi anlıyorum elektronik aletlerle yaşadığım sorunların neden kaynaklandığını. Ampul patlaması içlerinden bir tanesi, geçen gün saç kurutma makinasını bozdum. Bazen bilgisayarım kitlendiğinde de elimi kasanın üstüne koyarım. Şimdiye dek ne zaman elimi koyduysam bilgisayar birkaç saniye sonra düzeldi. Bilmiyorum bilgisayarı bu şekilde düzeltebilmem mümkün mü ama nasıl oluyorsa düzeliyor işte.

Peki, bunları kontrol edebilir miyim yani bu bozulmaların patlamaların önüne geçebilir miyim? Birkaç ampul daha patlatırsam çok dikkat çekerim. Kontrolü ele alsam iyi olacak :)

gözde
24.12.2009, 17:06
Keşke benim de böyle şeyler başıma gelse daha önce bir insiliye çalışmasına bile katıldım ama karanlıktan çok korktuğum için pek başarılı olamadım. Yaprak oynasa korkarım.:(

URUMHAMATAHAYİL
24.12.2009, 17:16
Ben kontrol edemiyorum, çok dikkat ediyorum. Tamir parası vermekten bıktım çünkü basit bir şey yapsam bile elektronik aletlere 10 dakika yaklaşmıyorum.

Mermaid
24.12.2009, 17:32
Bunu ben de yaşıyorum çocukluğumdan beri, ampul patlatmak, elektrikli aletleri bozmak... hatta birkaç kez düğmeye bastığımda ampul avizeden fırladı. Ama benim diktiğim çiçekler genellikle çok güzel tutar. Hatta farklı ağaç türleri yetiştiririm saksılarda. Ailemdeki kişilere enerji yollamaya başladığımdan beri onlar da sık sık elektrikli aletleri bozar oldular.

Paryoşa
24.12.2009, 19:04
Kontrol edememek kötü olacak :( Ampul parası vermekten bıktım ben de. Bundan sonra çok sinirli, üzgün vb. durumlardayken elektronik aletlerden uzak duracağım.

Bu arada başlık açmışken sorayım, bir de bu aralar parlak bir nokta görmeye başladım. Hani fotoğraf makinasının flaşı patladıktan sonra bir yere bakınca flaş tekrar patlamış gibi olur ya aynen öyle oluyor işte. Sadece küçük bir nokta ama çok parlak oluyor. Sizce enerjiyle ilgisi var mı yoksa gözlerimde bir problem mi var?

Osiris
24.12.2009, 19:09
Enerjinle ilgili.Durugörü ve 3. göz ile ilgili olabilir.İyi gelişmeler bunlar.

Mortho
24.12.2009, 19:09
Parlağını bilemeyeceğim fakat noktalar bildiğim kadarıyla retinanın bozulmasından dolayı oluşuyor.

Paryoşa
24.12.2009, 19:43
Birden fazla nokta değil tek bir nokta görüyorum. Retina durduk yere bozuluyorsa eğer evet, olabilir ama sanmıyorum retinayla alakalı birşey olacağını.

Durugörü olarak en son üç hafta önce vizyon aldım. Kısa ama netti. Noktanın tam olarak ne ile alakalı olduğunu öğrenirsem o yönde geliştirmeye başlayacağım kendimi. Eğer enerji ile ilgiliyse son zamanlarda enerji patlaması yaşadığımı felan düşüneceğim :D

Erasmus
17.01.2010, 21:01
Bir yöntem:
Şimdi 0 duygu durumuna geçiyoruz. Sonra ampule bakarak ışığının şiddetini hissediyoruz ve ışığın gittikçe yükseldiğini düşünüyoruz. Sonra ampulün ya voltajı düşüp yükseliyor ya da ışık gerçekten büyüyor. Hatta ben bunu düşünmeden de yapabiliyorum. Ampule bakarak hiçbir şey düşünmeyin yine aynısı oluyor ama daha geç ve kuvvetsiz tabi.

artenas
17.01.2010, 22:58
Mutlu oldum, çevremde ben kadar ampul patlatan yok. Bir dönem bardak kırarak enerjimi boşaltıyordum, o zaman patlatmaz oldum ama ev arkadaşlarım bardak kalmadı diye kızdı. Şimdi ampuller patlamaya devam ediyor. :)

Voy
08.02.2010, 13:41
Bende de geçenlerde bu konuyla ilgili bir gelişme oldu ,benimde hepinizin anlattığı gibi bende bir süre önce o zaman enerji yükleyebilirimde diye düşündüm,telefonumun şarjının bitirdim,bittiğinden 6-7 kere açmaya çalışıp emin oldum sonra elime aldım ,enerji aktığını ve ısı yaydığını hissettim 5 dk sonra açtım ve oldu sonunda ,açıldı.Acil durumlarda işime yarıcağını düşünüyorum çok.Denemeye değdi.

leylabatay
08.02.2010, 14:06
Ya arkadaşlar bende de tam tersi, çok enerjisiz hissediyorum kendimi. Hatta saçlarım o kadar komik ki :) cansız bitik bir halim var. Nedenini bilemiyorum ama enerji çalışmalarına katılacağım, inşallah düzelirim.:(

Angel777
08.02.2010, 17:13
ya arkadaşlar bende de tam tersi çok enerjisiz hissediyorum kendimi hatta saçlarım o kadar komikki :) cansız bitik bi halim var nedenini bilemiom ama enerji çalışmalarına katılıcam inşallah düzelirim...:(

Çakralarınızda da sorun olabilir,psikolojik bir sorun da olabilir,sağlık sorunu da olabilir.
Doktora baş vurdunuz mu?

leylabatay
08.02.2010, 23:03
Tabiki ama doktora gitmekten de gına geldi artık. En ufak bir hastalık bulunamıyor ve doktor yinemi sen diyor. Yapılan tahlil vs. işlemler de temiz çıkıyor ve doktor benden sağlamsın dediği zaman çıldırıyorum. İyi de neden bu kadar halsiz, güçsüz hissediyorum kendimi diye. Artık tem umudum bu sitedeki enerji çalışmaları ve umuyorum da artık ben doğru adresi buldum.:D

Angel777
08.02.2010, 23:11
Tabiki ama doktora gitmektende gınaa geldi artık en ufak bi hastalık bulunamıyor ve doktor yinemi sen diyor.yapılan tahlil vs. işlemlerde temiz çıkıyor ve doktor benden sağlamsın dedği zaman çıldırıyorum.İyide neden bu kadar halsiz güçsüz hissediyorum kendimi diye artık tem umudum bu sitedeki enerji çalışmaları ve umuyorumda artık ben doğru adresi buldum:D

Şifa çalışmaları etkili olabilir evet.Ama eğer siz kendinizi "Ben halsizim" diye şartlarsanız,zaten halsiz olursunuz.Bence her şeyi çalışmalarda da görmeyin.Egzersiz yapın,meditasyon yapın,yogaya başlamayı deneyin.Şifa çalışmalarını da unutmayın tabii.

leylabatay
08.02.2010, 23:16
İnanın çok istiyorum ama bunu çevreme de bir türlü anlatamadım. Elimde olmayan etkenler var galiba negatif enerji, galibası fazla aslında eminim de. Neyse ama inşallah artık bu site sayesinde, bir çok sorunumun üstesinden geleceğim. Buna yürekten inanıyorum.

Voy
09.02.2010, 00:12
İnanın çok istiyorum ama bunu çevremede bi türlü anlatamadım elimde olmayan etkenler var galiba negatif enerji galibası fazla aslında eminimde neyse ama inşallah artık bu site sayesinde bir çok sorunumun üstesinden geleceğim buna yürekten inanıyorum.

Ben de eskiden çok hastalıkla uğraştım üstelik çok gençken,ama birşeylerin ters gittiğini anlayıp çözüm aramak onları yerine koymaktaki en büyük adım,ve siz birşeylerin ters gittiğini anlamışsınız.Negatif enerjileri temizlemenin yolları var sitede, ayrıca inanç kendinize sevgi ,çevrenize sevgi ,huzur ,meditasyon.. doğru ve inanılarak yapılan birşeyin yenemeyeceği hiç birşey olmadığına inanıyorum.İyi şanslar diliyorum ve doğru yerde olduğunuza inanıyorum.

leylabatay
09.02.2010, 01:57
Yıllardır ters giden bir şeyler olduğunun farkındayım ama takdir edersinizki doğru çözümü bulmak o kadarda kolay olmuyor maalesef.Ve imkan olanak meselesi tabi bide olumsuz etken.İyiki artık burdayım diyorum kenimide benim durumumda olan bir çok insanıda allahın izni ile ve sizlerin yardımı ile kurtarabilmek için çabalayacağım gerçekten ne çektiğimi benden başkası anlayamaz..

druid
09.02.2010, 16:00
Bendede sokak ışıklarının yanıp sönmesi çok fazla olur ve istisnasız tam ışığın altındayken söner yada patlar, ama geçen hafta kar yağdığında gece tam 3te parkta kar hatırası olsun diye fotoğraf çekiyordum, bir tane çektim burda ışık çok güzel bi tane daha çekeyim dedim saniye geçmeden parktaki bütün ışıklar söndü ve birkaç saniye sonra gümmmm trafo patlama sesi :)

leylabatay
24.05.2010, 10:38
Eveeettt, şifa çalışmasından hemen sonra iki ampul patlattım ve dee tv mi bozdum o günden beri tv siz hayat ne kadar sıkıcıııı

origanum
24.05.2010, 10:55
Eveeettt, şifa çalışmasından hemen sonra iki ampul patlattım ve dee tv mi bozdum o günden beri tv siz hayat ne kadar sıkıcıııı

Aramıza hoşgeldiniz :biggrinjester::biggrinjester::biggrinjester:

leylabatay
24.05.2010, 11:03
Hoş bulduukk ve de çok mutluyumm nedenini bilmiyorum ama gülümsemeyi yeniden keşfettim.:D

schutze07
07.07.2010, 01:06
Bu ampul patlamasından bende bıktım ve yeni öğrendim öğrendiğim çok iyi oldu önceden bardaklar birşeyler kırılırdı şimdide ampuller peki bu kötü birşeymi? Yada nasıl kontrol altına alabilririm?

1melek
07.07.2010, 07:12
Tesadüf diye birşey yoktur. En azından ben öyle inanıyorum.. Ampullerin patlamasına gelince, üzerinizde belli başlı bir enerji yoğunluğu var sanırım bu yüzden kızdığınızda veya sinirlendiğinizde bu enerji açığa çıkabiliyor.

İşte buna katılıyorum çünkü bende de oluyordu böyle evde lamba bırakmayacağım nerdeyse cam eşyalar elimde kırılıyordu halada bu duruma engel olamadım böyle devam ediyor:)

termagant
07.07.2010, 08:58
Merhaba arkadaşlar,
Negatif enerjilerle ilgili kısımlar çok ilgimi çekti. Hemen sormak istiyorum, bunu nasıl düzeltebiliriz? Ben bu yüzden cok sıkıntı çekiyorum. Bazen birşeyin yanlış olduğunu, sonunda üzüleceleğimi ya da ne bileyim zarar göreceğimi biliyorum ama yine de yapıyorum. Tarot bakan bir kadın, uyardı beni bu konuda. Yüksek bir enerjin var ama yönlendiremiyorsun dedi. O da sana hata yaptırıyor. Sizler gibi enerjimi nasıl düzenleyebilirim?
Yardımcı olursanız çok sevineceğim.
Teşekkürler, Saygı ve Sevgiler..

Micheal21
21.09.2010, 08:51
Şimdi ben bir şey anlamadım. Bu ampul kırma, televizyon bozma gibi şeyleri siz mi yapıyorsunuz manyetik gücünüzle? Öylemi yoksa elinize aldığınızda mı kırılıyor?
Eğer dediğin gibiyse bu çalışmaya ben de başlamak istiyorum. Ampul tv derken bir bakmışsın inanılmaz bir güç elde edebilirsin. Bu sana bağlı tabi buna şimdi telekinezi mi deniliyor? Uzaktan aklınızla ampul, tv bozuyoruz vay be bir an önce bu işe girmem lazım benim de.

origanum
21.09.2010, 09:21
sımdı ben 1 sey anlamadım bu ampul kırma televızyon bozma gıbı seylerı sızmı yapıyorsunuz manyetik gucunuzle oylemı yoksa elınıze aldıgınızdamı kırılıyor
eger dedıgın gıbıyse bu calısmaya bende baslamak ıstıyorum ampul tv derken bır bakmıssın ınanılmaz 1 guc elde edebilirsin bu sana baglı tabe buna sımdı telekinezimi deniliyoır uzaktan aklınızla ampul tv bozuyoruz vay bea 1 an once bu ıse gırmem laızm benımde

Biz kendi isteğimizle bir şey kırıp bozmuyoruz. Durduk yere ne diye masraf çıkaralım. Bizim enerjimizden dolayı başımıza geliyor bunlar. Bizle elektronik cihaz arasındaki frekans çatışması ve cihazlarınkinin bizimkine dayanamayışı diyelim. Hani bir şeyler parazit yapar da cihazlar bozulur ya. Tamirciye gitmekten bıktık. Her akşam evime giderken elektrik lambası tam önünden geçerken sönüyor, uzaklaşınca gene yanıyor gıcık. Herkes aydınlıkta yürürken ben karanlıkta yürümek zorunda kalıyorum. Çok sinir bozucu.
Telekinezinin ne olduğu da sitemizdeki bölümüm içinde yazıyor, oradan öğrenebilirsiniz, tamamen alakasız bu durumla.

DreamDuality
03.11.2010, 16:43
Dün gece benim de başıma geldi.
Evdeki lambaları patlattım, şarteli attırdım.
İşin tuhafı arkadaşın evindeki bardakları da patlatmışım.
Ben demeden o dedi; sen mi geldin diye .
Yeni bir yöntem denemiştim. Amacım eşyalara zarar vermek değildi.
Bana olağan dışı geldi ama sizlerin yazıları okuyunca normal olduğunu farkettim.

BLACKCULLEY
03.11.2010, 17:05
Enerji ve meditasyon çalışmalarına başladığımdan beri banada oluyor bunlar. Daha öncede oluyordu ama gittikçe artıyor gibi. Fotograf makinesi, telefon, ampul, bilgisayar gibi elektrikli aletlerde sıkça bozulmalar yaşıyorum.

dmkol
20.12.2010, 01:18
Başlık kalabalığı yapmayayım dedim, ondan burada soruyorum. Diğer arkadaşların elinde bozuluyormuş, bende de buna benzer birşey var.
Örneğin birisinin bilgisayarı bozulur fakat bilgisayara ben dokunduğumda tıkır tıkır çalışıyor. Açıklayabilir misiniz buda mı frekans işi?

schutze07
30.01.2011, 23:52
Yurtdışındaki evimi düşündüm gözlerimi kapatıp çünkü sürekli orada oluyordu bu olay daha sık. Aynı gün içinde telefon geldi, elektrik saati içeride ve bütün kablolar yanmaya başlamı,ş son anda yetişmişler. Gerçekten çok ilginç bir konu bu, bir şeylerin bozulmasından sıkıldım laptop ve telefonum özellikle. Kontrol altına almamız mümkün mü? Daha önce de sormuştum ama bir cevap alamamışım.:)

ghetto1987
31.01.2011, 00:58
Benim de başıma çok sık gelir. Ayrıca sokak lambaları da geçerken söner veya yanar ki bunu alıştırma olarak yapardım yıllar önce.

Şuan o bende var Sayın origanum :D bazen sokak lambaları yanıyor veya sönüyor.

yule
31.01.2011, 02:37
Yurtdışındaki evimi düşündüm gözlerimi kapatıp çünkü sürekli orda oluyordu bu olay daha sık ve aynı gün içinde telefon geldi elektrik saati içeride ve bütün kablolar yanmaya başlamış son anda yetişmişler gerçekten çok ilginç bir konu bu birşeylerin bozulmasından sıkıldım laptop ve telefonum özellikle kontrol altına almamız mümkünmü daha öncede sormuştum ama bir cevap alamamışım:)

Elektronik eşyaların bozulmasının bir çözümü maalesef yok. Elektronik eşyalar radyasyon yaydığı için sizdeki yogun enerjiler ile çakışıyor ve böyle bir sorun ortaya çıkıyor. Yapacak birşey yok maalesef.

Tuz değilde yapılabilecek çözüm şü olabilir. Eve kuars ameteist gibi negatif enerjileri çeken ve ortamı temizleyen doğal taşları elektronik aletlerin olduğu yere koyabilirsiniz. Bu işe yarayacaktır.

Warcraft
31.01.2011, 02:57
1 hafta üst üste ampul patlattım, banamısın demedi. Odamdaki 37 ekran tv. nin içi yandı televizyoncuya götürdüm içi yanmış dedi. Yaptırdım 2 ay sonra tekrar içi yandı, yine yaptırdım artık yanmıyor. Yani her neyse bilmeden ya da istemeden telekinezi kullanıyorum..

Monarcas
31.01.2011, 03:28
Bana da ampul dayanmıyor, sayısını hatırlamıyorum patlattığım ampullerin. :D

alin
31.01.2011, 03:58
Annem kardeşim ve ben ne zaman akşam geziyor olsak lambalardan biri ya da çoğu sönerdi.Hep merak etmiştim sebebini ve bazen inadına göz kırpar şekilde beklerdi sönmese bile.İşin ilginci çocuklarda böyle şey yaşanabilir mi?4 yaşındaki kızım bu ay içinde 3üncü ampulunu patlattı üçünde de bişeylere söylenerek basmıştı düğmeye o yaştaki çocukta alakası var mıdır acaba?

schutze07
31.01.2011, 23:12
Elektronik eşyaların bozulmasının bir çözümü maalesef yok. Elektronik eşyalar radyasyon yaydığı için sizdeki yogun enerjiler ile çakışıyor ve böyle bir sorun ortaya çıkıyor. Yapacak birşey yok maalesef.

Ampul bardak sokak lambalarının yanıp sönmesi yada bir yere gittiğimde ki en sinir olduğum durumdur gözkırpar gibi yapması amenna ama elektronik eşyalarla çakışmaktan hoşnut değilim:biggrinjester:

janet
27.04.2011, 12:36
Bu güne kadar bu durum hiç dikkatimi çekmemişti ben de sizinle paylaşmaya karar verdim, biraz farklı bende durum ve bildiklerinizi yazarsanız çok memnun olurum. Her ay bir kaç ampul değiştirim, fakat elektronik eşyalar hiç bozulmaz. Çamaşır makinam 17 yaşında - en yaşlı olan o. en yeni ekmek makinası - 3 yaşında ve bu güne kadar hiç biri tamir görmedi. Annem misafirken aspiratör bozuldu, iki gün sonra çalışır mı diye düşündüm ve çalışmaya başladı, hala çalışıyor, aklımda yanlış kalmadıysa 15 yaşlarında. Hiç biri tamir görmedi bu güne kadar. Acaba enerjimin tümü ampullere mi yönlendiriyorum farkında olmadan.. Sizde hep durum tersine olmuş, hep bozulmuşlar. Yorum yaparsanız sevinirim..
not: elektronik eşyalarla konuşurum insan gibi, örneğin bulaşık makinasına: hadi kızım güzel yıka derim, ekmek makinasına: hamarat kızım benim derim, televizyona aferin oğlum derim.. aspiratöre de: noldu oğlum uf mu oldun sen demiştim. :)

dozert
27.04.2011, 16:28
Ya ben de aranıza girmek istiyorum. Hayatımda hiç ampul patlatamadım veya patlatmadım, enerjim olmadığına inanıyorum. Aranıza gelmek için ne yapmalıyım? :) Bu da ayrı bir istek işte... :D

janet
27.04.2011, 18:34
Acaba ampullere de selam versem, hal hatır sorsam, daha uzun ömürlü olurlar mı?
Deneyip yazarım buraya.

blasphemous
27.04.2011, 20:26
Canım ampuller zaten bir süreden sonra, çok eskidiği için patlıyor.

Ben şimdiye kadar 10 15 ampul patlatmışımdır ama önemsemedim daha fazla şeyler oldu bende bundan daha fazla. Mesela oturduğum yerde bilgisayar kapanıyordu ama onu da önemsemedim çok daha fazla şeyler olunca buraya yazdım. Forumda doğa üstü olaylarda bana garip geldi adı üstünde yazım. Yardım edebilecek varsa yazsın oraya.

BLACKCULLEY
10.05.2011, 22:40
Ampul patlaması benimde çok sık yaşadığım bir şey.Dün meditasyon yaparken biraz daha farklı bir şey oldu. Bu defa ışık kendiliğinden yanıp sönmeye başladı. Gidip düğmeye kapatıp açana kadarda devam etti.

sekhmet734
30.05.2011, 16:14
Benim de ampullerle sorunum oluyor. Bir de çok çabuk elektrik yükleniyorum, en küçük bir akımdan bile elektrik çekiyorum, evdeki prizlerle çalışmalarım sonucu kaç kez bozuldu ve patlamalar oldu. Tabi kimseye çalışma yaptığımdan bahsetmiyorum ama yine de insanlar ne olduğunu anlamasalar bile, ben de bir tuhaflık olduğunu söylüyorlar. Yaklaşsam bile yetiyor onları elektrik çarpması için ve bu akımlar gayet yüksek ve can acıtıcı olabiliyor. Başlarda çalışma yapmadan da bunlar oluyordu ama tesadüf deyip geçiyordum ama sonra düşündüm elektrikle ilgili çalışmalar yapmaya başladım, belki de ham elektrikle ilgili bir şeylere yeteneğim vardır kimbilir. O yüzden kendimi denemeye, çalışmalar yapmaya karar verdim.

andrah
30.05.2011, 18:12
Bir kaç ay önce eve geç kaldığım için koşarak eve geliyordum.Baktım koşan sadece ben değilmişim sokak ışıklarıda benle birlikte yanıp sönüyomuş :D bir hafta öncede wc nin ışığını patlattım o çok kötü oldu ama 1 haftadır karanlıkta .... :D

RaV3N
30.05.2011, 21:59
Aynı durumdan ben de zordayım. =)) Genelde kahve falı baktıktan sonra böyle durumlar geliyor başıma. 2gün önce fal baktım o akşam banyonun ışığını açmamla, çok büyük bir patlama oldu, banyoda ampül patladı ve evin şartelleri attı. Dün de aynı şekilde tek odamın ampülü patladı, değiştirmeme rağmen şu an bir tek benim odamda ışık yanmıyor, diğer odaların ışığında bir sorun yok. Gittiğim her ortamda da ışıkla ilgili mutlaka bir sorun oluyor. Bunu engellemenin yolları olmalı mutlaka ama bir türlü baş edemiyorum. Bazen arkadaşlarım da benim bu durumumu bildiklerinden dolayı tedirgin oluyor. =)) Hatta şimdi bunları yazarken bile, ampül hafif yanıp söndü. Bu durumdan rahatsızlık duymaya başladım.

kaansarp
30.05.2011, 22:37
Evet o elektronik aletlerin bozulmasından ben de muzdaribim. İlla bozarım, oysa normal kullanırım herkesinki gibi hiçbir kullanıcı hatası yapmam ama benimki bozulur işte. Onların frekansı benim yaydığım frekanstan etkileniyor ve dayanamıyorlar her halde. Neyseki etrafımda tamir edecek nitelikte kişi çok da fazla masraf olmadan kurtarıyorum. Bir de diktiğim çiçek tutmaz, sanırım enerjim onlara ağır geliyor.
Biz bahçeli bir evde oturuyoruz ablam bana küçükken aşı yapmasını, annem de çiçek dikmesini falan öğretmişti. Şimdi yaptığım her aşı tutuyor ve çiçeklerim çok güzel tutuyor. Hatta bazı komşular gelip bana çiçek diktiriyor. Yani Sayın Origanum elinden çiçeklerin tutmadığını söylemiş, bu durumda benim elimden çiçek tutması benim enerjimin düşük olduğunu mu gösteriyor?? Bu durumla alakası var mıdır teşekkürler...

origanum
31.05.2011, 00:25
Biz bahçeli bir evde oturuyoruz ablam bana küçükken aşı yapmasını, annem de çiçek dikmesini falan öğretmişti. Şimdi yaptığım her aşı tutuyor ve çiçeklerim çok güzel tutuyor. Hatta bazı komşular gelip bana çiçek diktiriyor. Yani Sayın Origanum elinden çiçeklerin tutmadığını söylemiş, bu durumda benim elimden çiçek tutması benim enerjimin düşük olduğunu mu gösteriyor?? Bu durumla alakası var mıdır teşekkürler...

Hayır hiç alakası yok hem de.
Bana kimse toprak işlerini öğretmedi. Normalde sıradan biri olarak dikmeye çalışırım, teknik bilmem.
Ayrıca benim diktiğim çiçeğin tutmaması bendeki enerjinin yüksek oluşundan değil ki, enerji frekansımdan kaynaklanıyor. Elektrik akımlarını düşünün, regülatör takmayınca yanar ya, eskiden TVlere takılırdı şehir cereyanından etkilenmesin diye, bu da öyle bir şey. Akım o an dalgalı ve fazla geldiyse cihaz gider. Bu arada hastalıklı bir bitkiye reiki veya başka bir şifa enerjisi gönderirsem bitki iyileşir, o ayrı bir durum. Evrenden enerji çekip kullanmamız regülatör gibi görev yapıyor ama normal hayatta facia.

kaansarp
31.05.2011, 10:32
Hayır hiç alakası yok hem de.
Bana kimse toprak işlerini öğretmedi. Normalde sıradan biri olarak dikmeye çalışırım, teknik bilmem.
Ayrıca benim diktiğim çiçeğin tutmaması bendeki enerjinin yüksek oluşundan değil ki, enerji frekansımdan kaynaklanıyor. Elektrik akımlarını düşünün, regülatör takmayınca yanar ya, eskiden TVlere takılırdı şehir cereyanından etkilenmesin diye, bu da öyle bir şey. Akım o an dalgalı ve fazla geldiyse cihaz gider. Bu arada hastalıklı bir bitkiye reiki veya başka bir şifa enerjisi gönderirsem bitki iyileşir, o ayrı bir durum. Evrenden enerji çekip kullanmamız regülatör gibi görev yapıyor ama normal hayatta facia.
Çok teşekkür ederim Sayın Origanum, şifa enerjisi gönderip bitkileri iyileştirmeniz gerçekten çok güzel ve etkileyici, ben de yapmayı deneyebilirim ancak nasıl yapıldığını bilmiyorum bu konuyla ilgili bir konu açabilir misiniz?

Elfangel
31.05.2011, 10:50
Çok teşekkür ederim Sayın Origanum, şifa enerjisi gönderip bitkileri iyileştirmeniz gerçekten çok güzel ve etkileyici, ben de yapmayı deneyebilirim ancak nasıl yapıldığını bilmiyorum bu konuyla ilgili bir konu açabilir misiniz?

Bitki ve hayvanları iyileştirmek - Gizlimabet Parapsikoloji Platformu (http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=18671)

Burada konuyla ilgili bilgi bulabilirsiniz. Ayrıca uyumlu olduğunuz enerji sistemlerini kullanarak da bitkileri şifalandırabilirsiniz.

origanum
31.05.2011, 11:23
Çok teşekkür ederim Sayın Origanum, şifa enerjisi gönderip bitkileri iyileştirmeniz gerçekten çok güzel ve etkileyici, ben de yapmayı deneyebilirim ancak nasıl yapıldığını bilmiyorum bu konuyla ilgili bir konu açabilir misiniz?

Bunu bütün şifacılar zaten yapar. Sitede şifacı olduğumu bilmeyen yok. Randevu kuyruğum o kadar yoğun ki, yetiştiremediğimi de biliyorlar. Sonunda şifacılar grubu yetiştirdik ve mabette her perşembe topluca şifa verilmeye başlandı bu yüzden. Müsait olduğum zamanlarda ben de katılıyorum şifa gönderme seansına.
Sizin de şifa verme işini yapabilmeniz için evrensel şifa enerjilerden birisine uyumlanmanız gerekir. Bu bir süreçtir. Her isteyene değil ama potansiyel gördüğüm kişilere uyumlama yaptım. Sırada hala çok kişi var ve araya başka işlerim girdiği için bir süredir bekletiyorum onları. Artık daha seçici davranıp sadece şifacılığını ileri seviyelere götürüp kendi de öğrenci yetiştirecek durumda olanları tercih ediyorum. Sitede evrensel enerjiler bölümünde pek çok bilgi bulabilirsiniz. Hepsini okumanızı tavsiye ederim. Teorik bilgilerle donandıktan sonra kendinizi şifacı olmaya hazır hissediyorsanız bir üstad sizi bu konuda hazırlayabilir. Bunun detayını daha sonra hazır olduğunuzda görüşürüz.

kaansarp
31.05.2011, 22:06
İlgilindiğiniz için teşekkürler Sayın Origanum. Evrensel Enerjiler bölümünü gözden geçirsem iyi olacak. Tekrar teşekkürler.. :)