çok acil yardıma ihtiyacım var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

belm@

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar kardeşim sürekli erkeklerle görüşüo daha yaşı çok küçük napmalıyım babama sölersem hayatı kayar okutmaz ben okumasını doğru düzgün bi haytı olsun istiyorum ne yapmalıyım var mı bi dua falan lütfen bana bi akıl verin

gözde

Kayıtlı Üye
benmde kardeşim aynen böyle saygısızlık hat safhada hem bana hem anneme karşı..ben sürekli ayetel kürsi okuyorum..daha iyi bilen arkadaşlar yardım edecektir ama ayetel kürsi nin öneminide unutma

belm@

Kayıtlı Üye
çok teşekkür ederim yaa benm erkek arkadaşım var ama ben üniverste bitirdim işimi elime aldım evlenmei düşünüoruz tanıdık doğruu düzgün birisi benm daha elimi tutmamıştır
kardeşim daha 14 yaşında napcamı şaşırdm

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
çok teşekkür ederim yaa benm erkek arkadaşım var ama ben üniverste bitirdim işimi elime aldım evlenmei düşünüoruz tanıdık doğruu düzgün birisi benm daha elimi tutmamıştır
kardeşim daha 14 yaşında napcamı şaşırdm
Ya Muheymin ve El tevvap ismini temiz bir kagıda arapca harflerle 57 defa yazınız daha sonra bu kagıdı bir suyun içine bıraknız yazılar iyice silindikten sona o sudan kardeşinize belli etmeden içiriniz faydası olacaktır.. selam ile

KaranlıkAnka

Kayıtlı Üye
bence kardeşinizle anlayacağı dilden konuşun ona bunun yanlış olduğunu anlatın:D

Lonika

Kayıtlı Üye
belm@;merhaba arkadaşlar kardeşim sürekli erkeklerle görüşüo daha yaşı çok küçük napmalıyım babama sölersem hayatı kayar okutmaz ben okumasını doğru düzgün bi haytı olsun istiyorum ne yapmalıyım var mı bi dua falan lütfen bana bi akıl verin

Merhaba arkadaşım, benim teyzeminde benzer bir sorunu olmuştu uyguladığı bir yöntem çok işe yaradı istersen deneyebilirsin. Her gün 7 vedduha ve 7 inşirah suresini fotoğrafına bakarak uslanmasına ve yaşına göre davranmasına niyet ederek sonuç alınana kadar okuyorsun. Teyzem üç haftada sonucunu almıştı denemeye değer benden söylemesi.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
vedduha suresi çok güzel bir süre her ayeti o kadar güzel ki (tüm kuran ayetleri gibi) sadece bu için pek çok konu için okunabilir

belm@

Kayıtlı Üye
hepinizden allah razı olsun çok teşekkür ederim diyecek bişi bulamıorum gerçekten ihtiyacım vardı kardeşimin erkek arkadaşları oldunuda bugün öğrendim ayıp biliorum ama günlünü okudum napım ne işler çevirio die bakmıştım bunlarla kaşılaştım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...