iplerle büyü

scorpion1

Banlı Kullanıcı
benim ögrenmek istedigim iplerle büyü çingene büyüsümüdür.ama karma karışık ve hep koyu renk bu tür bir büyü varsa nasıl bozulur ve ne için kullanılır,bana yapılmış bir muskanın yerini rüyamda görebilmem için yapılacak bir uygulama varmıdır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
iplerle yapılan büyüler tarihin en eski zamanlarına kadar gider her toplumda da görülmüştür. mısır bu konuda en çok örnek içeren toplumdur. firavun düğümü olarak geçer. anadolu da. hayvan bağırsakları yün ipler sıkça kullanılır. kızıl derililerde çingenlerde yün renkli ipler kullanılmıştır. afrika büyülerinde hint büyülerinde de. türkiye olduğuna göre bu durum yada çingenedir yada anadolu büyüsüdür.

bozum işlemi yapabilirisniz. sitemizde büyü ve nazardan korunma bölümünde istediğiniz bilgiler mevcuttur.

istiareye yatabilirsiniz. onun dışında bir kişiye böyle bir yeti kazandırmak ha diyince olacak bir işlem değildir.

İstihare namazının birinci rekatında Kafirun ikinci rekatında İhlas suresi okunur; bittikten sonra dua sadedinde yukarıdaki dua okunup abdestli olarak yatağa gidilir ve sağ yan üzere yatılır.

TURKMAGIC

Kayıtlı Üye
Urum, Istisare namazi bittikden sonra Duada hangi dualar okunacak kisa aciklarsan sevinirim.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Allahümme inniy estehıyrüke biılmike estakdirüke bikudretike ve es’elüke min fadlikel azıym. Feinneke takdirü ve lâ akdirü ve talemü ve lâ a'lemü ve ente allâmül guyûb. Allahümme in künte ta’lemü enne hâzel emre hayrün liy fîy diynî ve meâşiy ve âkıbeti emriy fakdürhu liy ve yessirhü liy fiyhi. Ve in künte ta'lemü enne hâzel emre şerrün liy fiy diynî ve meâşî ve âkıbeti emriy feasrifhü anniy veasrifnî ahnü vakdür lilhayre haysü kâne sümme ardınî bihi.

- Allah'ım ilminle bana hakkımda hayır olanı bildirmeni niyâz ederim. Gücün yettiği için bana güç vermeni isterim. Hayırlı olan tarafın bana açıklanması için, senin o büyük fazlı kereminden dilerim. Çünkü sen güçlüsün, bense güçsüzüm. Sen bilensin, ben bilemem. Gaybın bütün sırlarını bilen sensin.
Allah’ım, eğer.. (işini söylersin).. benim dinim, hayatım, âhiretim için işimin sonucunun hayırlı olduğu bilgin içindeyse, bu işi bana kolaylaştır ve nasib et.Allah’ım eğer.. (işini söylersin). benim dinim, hayatım, âhiretim için işimin sonucunun hayırsız olduğu bilgin içindeyse, beni o işten soğut ve uzaklaştır ve nasib etme.

scorpion1

Banlı Kullanıcı
teşekkürederim urum bilgiler için,