cindarlık.

scorpion1

Banlı Kullanıcı
Ben cindar büyüsü hakkında bilği edinmek istiyorum,bu nasıl bir büyüdür ve belirtileri nelerdir.Bu büyü hakkında bilgisi olan kişilerden yardım istiyorum.Lütfen çünkü eşimin şahsına cindarlık büyüsü yapıldığını ve bozulmaması için zırhlanmış ve birde varlıgın beklediğini sölemişler,eşim çok zor bir durumda acil yardımlarınızı bekliyorum.Teşekkürler.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Ben cindar büyüsü hakkında bilği edinmek istiyorum,bu nasıl bir büyüdür ve belirtileri nelerdir.Bu büyü hakkında bilgisi olan kişilerden yardım istiyorum.Lütfen çünkü eşimin şahsına cindarlık büyüsü yapıldığını ve bozulmaması için zırhlanmış ve birde varlıgın beklediğini sölemişler,eşim çok zor bir durumda acil yardımlarınızı bekliyorum.Teşekkürler.
İsmi cindarlık olan bir büyü duymadım varsada ben bilmiyorum ancak sorununuz eşinizin cinn konusunda musallattan kaynaklanan rahatsızlıgı ve buna aradıgınız çare ise tavsiyelerimiz olacaktır

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
cindarlık diye bir büyü yok yoktur

kontejyanında dediği gibi büyü ile kişiye musallat yüklenmiş olabilir. onlarca değişik çalışma olabilir.

bakım yapılmalı eğer söylediğiniz şey varsa kişi bu konuda temizlenmelidir.

uzman olmayan bir kişin yapacağını düşünmüyorum ama yinede sitemizde bu tür olaylardan kurtulmaya yönelik uygulamalar verilmiştir.

scorpion1

Banlı Kullanıcı
Sevğili urum..Eşime yapılan büyünün adı cindarlık değil,yapan kişinin cinleri olduğu için cindar hoca deniliyor,en azından bakım yapıldığında eşime öle sölenmiş.
Ailesinden ve evinden uzaklaştırılması için başka bir kadın tarafından yaptırılmış,daha önce bakım yaptırdığımız bir kaç kişi ise papaz büyüsü olarak adlandırmışlardı.Kapının önüne domuz yağı dökülmesi,evin etrafına ölü toprağı serpilmesi ve bir çok şey ile karşılaştık,8-9 yıldır bundan kurtulmaya çalıştık,eşimde şiddetli baş ağrıları,bana gece kara basan çökmeleri,eşimin evde durma isteğinin olmaması ve daha bir çok şey.
Eşime ve bana nasıl yardımcı olabilirsiniz.Evliliğimin bitmesini istemiyorum ve çok zor durumdayım,2 tanede çocuğum var ve manevi yönden çökmüş durumdayım,şayet bakım yapılması durumunda hangi vakfa para yatırmamız gerekiyordu teşekkür ederim,sizden yardım bekliyorum..:eek:fftopic:

beytullah

Kayıtlı Üye
persembe aksamı yatsı ezanından sonra abdest alınıp hacet namazı kılınıp 1000 ayet el kürsi okunursa iyi gelir allah ın izniyle....

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
yule başvurnuz o size gerekli yönlendirmelerde bulunacaktır.

reidikonto

Kayıtlı Üye
Cindarlık büyüsü dediginiz şey..Cinlerin insana yaptıgı büyüye denir.Etki tesir vs.vs.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Cindarlık büyüsü dediginiz şey..Cinlerin insana yaptıgı büyüye denir.Etki tesir vs.vs.

Doğru söylüyorsunuz cindarlık büyü değildir. Ama cinlerin insanlara yaptıkları büyüye de denmez. Cindarlık cinleri kullanabilme yetisine sahip kişilere verilen isimdir. bu cinler büyü yapmaz. Böyle birşey yoktur. Cin ile sadece musallat yapılır.