Şifalanmak için enerji çalışması 5

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Şifalanmak için enerji çalışması 5
Bu çalışma inisiye çalışması değildir. Saf enerji almanızı sağlayacak sizi temizleyecektir.

05/01/2010 saat 23:00 de

çalışmaya katılacak arkadaşlar

İsimlerini ve anne isimlerini diberhalaya özel mesaj atsın benim pm hesabım o kadar hızlı doluyor ki sonra bir çok bilgi siliniyor o yüzden dilberhalaya özel mesaj atın ki o da benim aslında bilgiler kaybolmasın.

urumhamatahayile ve dilberhalaya bu konudaki sorularınızla içerikli mesaj atmayın bu hesaba inisiye dışında da mesaj atmayın.

Çalışmaya katılacak arkadaşlar karanlık ve hiç bir elektronik cihazın çalışmadığı bir odada yerde yatsınlar, ayaklar açık, eller açık, avuç içleri tavana bakacak şekilde dursun, bu işlem sırasında Allah diye kendi duyabilecekleri şekilde durmadan zikir çeksinler.

Nefes teknikleri için sitemizdeki nefes tekniklerini mutlaka okuyun.

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=1844

Çalışmaya başlamadan önce Kerimden geleni kabul ediyorum demeniz yeterli

Deneyimlerinizi özel mesaj ile atmayın lütfen deneyimler bölümüne yazın herkes okusun bilgilensin. Deneyimlerinizi
özel mesajları ben buraya yazmıyorum ama özel mesaj olarak atma konusunda ısrar eden olursa atılan mesajı deneyimlere yazacağım.

Hadi hayırlı olsun.

Yapılacaklar:

1. Sessiz ve karanlık bir odada yatağa uzanın.
2. Elektronik cihazların hepsin ifişten çıkarın.
3. Üstünüze battaniye yorgan gibi örtü almayın.
4. Rahat kıyafetler giyin.
5. Çalışmadan önce ılık bir duş alın.
6. Çalışmadan 1 saat önce yemek yemeyin kahve ve ya çay içmeyin.
7. Çalışmadan hemen önce sigara içmeyin.
8. Alkol veya bağıllık yapımı başka bir madde kesinlikle almayın.
9. Çalışma saat türkiye saati ile 23 te yapılacaktır.Aradaki zaman zarfını hesaplayarak burada saat 23.00 iken orada saat kaç ise o saatte başlayın.
10. Yatıp uzandıktan sonra gözlerinizi kapatın. Avuç içleriniz tavana baksın. Ellerinizi ve ayaklarınızı çapraz şekilde bağlamayın.
11. Yan yatmayın. Sırtüstü yatın. Yani yüzünüz tavana bakacak şekilde yatın.
12. Herşeyi tamamladıktan sonra kendi duyabileceğiniz bir ses tonu ile ama mutlaka sesli olarak 3 defa "kerimden gelen herşeyi kabul ediyorum" deyin.
13. zikir olarak çalışma boyunca yani çalışma bitinceye kadar kendi duyabileceğiniz ses tonu ile ama mutlaka sesli olarak " YA ALLAH " zikrini tekrarlayın.
15. Çalışma bittikten sonra yeniden ılık bir duş alın.(isterseniz almaya bilirsiniz.)

Kolay gelsin hayırlı olsun.

Yeniçeri

Kayıtlı Üye
Ben katılacağım ama çalışma süresi ne kadar sürecek
Saat 23.00 dan kaça kadar saçma bir soru olabilir ama ilk defa katılacağım
Bilgisizliğim için şimdiden özür dilerim

ADHA

Banlı Kullanıcı
Admin bey Tam 23te oturunca enerji yollamanız tam bitmemiş oluyor herhalde.Oyüzden 23ü 5 gece fln daha net hissediliyor enerji.

origanum

Yönetici
Ben katılacağım ama çalışma süresi ne kadar sürecek
Saat 23.00 dan kaça kadar saçma bir soru olabilir ama ilk defa katılacağım
Bilgisizliğim için şimdiden özür dilerim
Katılacağınızı dilberhala nickinize bilgilerinizi yazan bir mesaj göndererek bildiriyorsunuz. İlk defa katılacağınız bu sorunuzdan belli oluyor, çünkü enerji çalışmaları ile ilgili yazıları okusaydınız bu sürenin kişiden kişiye değiştiğini görürdünüz, sizin için en uygun olan sürede bitecektir, yani kişiye özeldir süre. Kimi 20 dk da kalkar, kimi 2 saatte, kimi uyuyakalır vs.

origanum

Yönetici
Admin bey Tam 23te oturunca enerji yollamanız tam bitmemiş oluyor herhalde.Oyüzden 23ü 5 gece fln daha net hissediliyor enerji.
Tam 23 te enerji yollanmaya başlanıyor, bitmek diye bir şey sözkonusu değil. O dakikadan itibaren kişi almaya başlıyor. Deneyimlerinize gelince siz kendiniz için uygun olan zamanda hissedersiniz, kimileri hiç bir şey hissetmez kimi çok şey hisseder. Bu da kişiye göre değişir.

Yeniçeri

Kayıtlı Üye
Teşekkürler sayın origanum
Öğrenmeye çalışıyorum.

isilis

Kayıtlı Üye
Bu çalışma için,dilber halaya özel msj atmak istiyorum ama atamıyorum bana yardımcı olurmusunuz.

Kayıtlı Üye
Katilmayi cok isterim bende, bir sorum olacak: Türkiye saati ile 23h mü?

origanum

Yönetici
Bu çalışma için,dilber halaya özel msj atmak istiyorum ama atamıyorum bana yardımcı olurmusunuz.
Özel mesaj gönderme kutunuzu açıp göndereceğiniz yere bitişik şekilde dilberhala diye yazıyorsunuz, mesajın başlığına da şifalanma 5 diyorsunuz adınızı ve anne adınızı mesaj olarak yazıp gönderiyorsunuz.

Kayıtlı Üye
Mesaji yazdim da, saat konusunda emin olmak istedim..
Cevap icin tesekkürler.

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Buda yarın yapılacak belki buna katılım fazla olur diğerlerine oranla .

Voy

Kayıtlı Üye
Ben şimdi gördüm yine geç gördüm ya dilber halaya şimdi mesaj atsam ulaşırmı ismin Uruma ?

Voy

Kayıtlı Üye
Attım umarım ulaşır

Voy

Kayıtlı Üye
Ulaşmadı sanırım mesajım benim buna katılmayı çok istiyordum.Yapabileceğim birşey var mı başka?

Angel777

Kayıtlı Üye
Yazınca ulaşır ama cevap gelmez.Yani cevap gelmedi diye öyle diyosanız,ulaştı.Ama eğer ulaşmadığına dair bir bilgi,rapor belirdiyse,bilemeyeceğim.

Voy

Kayıtlı Üye
Aslında cevap gelmediğini biliyorum normalde daha önce de katıldım.Ama bu kez geç yazdığım için rica ettim ulaşırsa bilgi verirmisiniz diye bilemedim yani geç olduğu için ortada benim geç görme hatam olunca emin olamadım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...