astral seyehat için inisiye 7

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
astral seyehat için inisiye 7

03/01/2010 saat: 01:00

Astral seyehat için inisiye çalışması, bu çalışmayı asla kaçırmayın.
Kerimden gelen herşeyi kabul ediyorum diyeceksiniz 3 defa kendi duyabileceğiniz tonda sonra aşağıdaki zikirleri sürekli kendi duyabileceğiniz şekilde söyleyeceksiniz yazıldığı gibi okunuyor.

Bu çalışmayı yapmadan önce

01:00 de 7 gün boyunca 140 defa bu zikri tekrarlayın. Yani çalışma tarihinden bir hafta önce çalışmalara başlayın.

Çalışmanın yapılacağı tarih: 02/01/2010
Saat: 01:00
Teknik olarak: 03/01/2010 un ilk saati oluyor

KİTENEER kadınlar bunu söyleyecek
REHİTEAN erkekler bunu söyleyecek

Çalışmaya katılacak arkadaşlar

İsimlerini ve anne isimlerini dilberhalaya özel mesaj atsın benim pm hesabım o kadar hızlı doluyor ki sonra bir çok bilgi siliniyor, o yüzden dilberhalaya özel mesaj atın ki o da benim aslında bilgiler kaybolmasın.

Çalışmaya katılacak arkadaşlar karanlık ve hiç bir elektronik cihazın çalışmadığı bir odada düz şekilde yatsınlar ayaklar açık eller açık avuç içleri tavana bakacak şekilde dursun.

Nefes teknikleri için sitemizdeki nefes tekniklerini mutlaka okuyun.

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=1844

Deneyimlerinizi özel mesaj ile atmayın lütfen deneyimler bölümüne yazın herkes okusun bilgilensin.
Özel mesajları ben buraya yazmıyorum ama özel mesaj olarak atma konusunda ısrar eden olursa atılan mesajı deneyimlere yazacağım.

Hadi hayırlı olsun.

Yapılacaklar:

1. Sessiz ve karanlık bir odada yatağa uzanın.
2. Elektronik cihazların hepsini fişten çıkarın.
3. Üstünüze battaniye yorgan gibi örtü almayın.
4. Rahat kıyafetler giyin.
5. Çalışmadan önce ılık bir duş alın.
6. Çalışmadan 1 saat önce yemek yemeyin, kahve veya çay içmeyin.
7. Çalışmadan hemen önce sigara içmeyin.
8. Alkol veya bağımlılık yapen başka bir madde kesinlikle almayın.
9. Çalışma saat Türkiye saati ile 01:00 da yapılacaktır. Aradaki zaman zarfını hesaplayarak burada saat 01.00 iken orada saat kaç ise o saatte başlayın.
10. Yatıp uzandıktan sonra gözlerinizi kapatın. Avuç içleriniz tavana baksın. Ellerinizi ve ayaklarınızı çapraz şekilde bağlamayın.
11. Yan yatmayın. Sırtüstü yatın. Yani yüzünüz tavana bakacak şekilde yatın.
12. Herşeyi tamamladıktan sonra kendi duyabileceğiniz bir ses tonu ile ama mutlaka sesli olarak 3 defa "kerimden gelen herşeyi kabul ediyorum" deyin.
13. Zikir olarak çalışma boyunca yani çalışma bitinceye kadar kendi duyabileceğiniz ses tonu ile ama mutlaka sesli olarak " verdiğim " zikri tekrarlayın.
15. Çalışma bittikten sonra yeniden ılık bir duş alın. (isterseniz almayabilirsiniz.)

Kolay gelsin hayırlı olsun.

hüseyin24

Kayıtlı Üye
Bu çalışmanın tekrarını sabırsızlıkla bekliyordum Allah razı olsun Urum

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Yarın gece çalışmalara başlayacağım . Umduğumuz gibi geçmesi dileğiyle ...

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Mesaj atılacak kişi veya kişiler kısmına dilberhala yazmanız yeterli olacakdır .

die sonne

Kayıtlı Üye
peki bize geri mesaj atılacak mı beklemeli miyiz öyle bir şey

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Çalışma bu gece yapılacak . Çalışmaya katılacak arkadaşlara şimdiden başarılar dilerim .

Erasmus

Kayıtlı Üye
yeni çalışma ne zaman var bilgisi olan varmı ???

origanum

Yönetici
yeni çalışma ne zaman var bilgisi olan varmı ???
Çalışma tarihlerinin ne şekilde belirlendiği ile ilgili bilgi sitemizdeki daha önceki mesajlarda cevaplandı kaç kere, o yüzden tekrar yazmayacağım. Enerji bölümündeki yazıların hepsini okuyun :)

Erasmus

Kayıtlı Üye
Çalışma tarihlerinin ne şekilde belirlendiği ile ilgili bilgi sitemizdeki daha önceki mesajlarda cevaplandı kaç kere, o yüzden tekrar yazmayacağım. Enerji bölümündeki yazıların hepsini okuyun :)

bardon formu fazla incelemedim origanum k.bakmayın görmedim ama çok merak ediyorum ondan k.bakmayın tekrar

leylabatay

Kayıtlı Üye
yaa ben çok istiyodum ama bura çok soğuk yani benim ev.üzerime örtü almadan asla konsantre olamam soğukta ufff..:(((

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...