Bana yapıldığına inandığım büyü .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Derslerime istekli çalışırdım ve satranç ve benzeri oyunlarda büyük bir başarı gösterirdim . Ta ki malum olan rakibi yeninceye kadar . Ardından o rakiple oynadığım oyunların tümünde mağlubiyet almaya başladım . Ondan önce araştırmalar yapıp sonuç belirleyip diğer olaylara akabiliyordum . Ve tüm zeka oyunlarında ustalaşmaya yönelmiştim . Ardından o alanlardada zayıflığım beni ele verdi . Ve herhangi bir olayın sonuçlarını olayın daha başından kestirebiliyordum . Düşünme yeteneğim genişti , bu yeteneğin köreldiğini hissediyorum . ( Zor olan herhangi bir problemi veya sorunu fazla düşünmeden çözebiliyordum . Bu şimdi 30 dakikayı bulur oldu . ) Herhangi bir kişinin önsezilerimle nasıl biri olduğunu doğru tahmin ediyordum . Ve bunlarında köreldiğini hissediyorum . Kısacası gücümün veya güçlerimin , başarımın veya kısıtlandığını / zedelendiğini hissediyorum . Ve bunun arkasındaki bildirinin büyü olduğunu düşünüyorum . Eski halime dönmek istiyorum ancak uzun çabalar ve uğraşlar sonucunda bile becerilerim sonuçsuz kalıyor . Yardım etmenizi istiyorum .

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Psikoloğa falan gittim . Ancak herbiri sayıkladılar çalışma ortamını veya hazırlanma ortamını düzeltipde uygulamalarını yap diye . Fakat bunlar gerekmiyordu bana bunlarsızda becerebiliyordum . Dediğim gibi hayatıma kişi veya kişiler girdiği andan itibaren değişti . Ne yazıkki psikolojik olarak çöktüğümü hissetmiyorum . Çünkü duygusal olarak çökmediğimi hissedebiliyorum .

My_soul

Banlı Kullanıcı
psikoloji sen istemediğin sürece duygularını etkilemez yani onun çökmesi sana bağlı buda sana büyü yapıldığı anlamına gelmez. neden bukadar eminsin ki büyü yapılıdığına

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Eminim çünkü bayağı psikoloğa gittim . Ve bir çare bulamadılar . Hayatıma giren kişi veya kişilerin oyunu olduğunu düşünüyorum .

My_soul

Banlı Kullanıcı
burdan birinin sana yapılan büyüyü çözeceiğine inanman şaşırtıcı . kolay gelsin ne diyim

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Büyünün nereden yapıldığı veya nasıl yapıldığı önemli değil gereken enerjinin yüksek olması yeterlidir . Diğer bir sebebe gelecek olursak çaresizliğim yüzünden kime başvuracağımı bilemedim . Foruma yazdım yardım etmek isteyen belki biri olur diye . Yardım edecekseniz yardımınıza açığım ancak yorum yaptığınızda forumdakilerin bundan sonraki olaya bakış açılarını değiştirecek bir söz söylerseniz bunu kabul edemem . Yinede yardımlarınız için teşekkür ederim sorunum psikolojik değildir .

ADHA

Banlı Kullanıcı
Sevgili kardeşim sana büyü yapılmış olabilir.Ama şunuda düşünelim.Büyü kolay birşey değil gerçekten.Yani bir satranç oyunu için bunun yapılabileceğini düşünmek.Ne bileyim bana mantıklı gelmiyor.Gerçekten zor uygulamalar.Senelerce bilgi birikimi ve deneyim istiyor.Öyle olmasa bu forum gibi yerlere giren onlarca kişi şuan büyücü olmuş mediumlara gerek kalmamıştı.

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Sevgili kardeşim sana büyü yapılmış olabilir.Ama şunuda düşünelim.Büyü kolay birşey değil gerçekten.Yani bir satranç oyunu için bunun yapılabileceğini düşünmek.Ne bileyim bana mantıklı gelmiyor.Gerçekten zor uygulamalar.Senelerce bilgi birikimi ve deneyim istiyor.Öyle olmasa bu forum gibi yerlere giren onlarca kişi şuan büyücü olmuş mediumlara gerek kalmamıştı.

Sadece satranç oyunlarında değil , hayatımı değiştirdi . Hayata bakış açım falan değişti .

İgnas

Kayıtlı Üye
Belki bahsi geçen şahıs bilinçli bir büyü kullanıcısı değildir,ama gereğinden fazla kin ve nefretle ajan47'ye yoğunlaşmışsa bu da güçlü bir etki yapmış olabilir,nazar dedikleri şey belkide.

ADHA

Banlı Kullanıcı
Büyük ihtimalle Nazar.O konu zaten herkeste var.Bir okutun nazar için kendinize birine.Ne kadar rahatlama duyarsınız.Zira herkeste var bu Nazar.Benim tek nedeni nazar olan bir lekem var hala bacağımda.Doktorlar sebebini bilememişlerdi.Ama önemsememişlerdi ufak olduğundan.

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Eski benliğime geri dönmeye çalışıyorum . Ancak tam olarak gerçekleşemiyor bu . Eğer bu nazar ise çok büyük bir nazar olması gerekiyor .

ADHA

Banlı Kullanıcı
Nazarla adam bile öldürülür kardeşim.Nazar basit birşey değil.

Macro

Kayıtlı Üye
Öncelikle bir sorunun psikolojik olması onun psikolog tarafından çözülebileceği anlamına gelmez, zaten psikologların %85 i de basma kalıp mantıkta çalışırlar ...

Bence bi süre kafanı dinlemeli ve sonra basit şeylerle başlamalısın ... bir tür vücudu çökmüş sporcu gibi ... çok kısa sürede toparlayıp eskisinden iyi olabileceğini düşünüyorum ben ... lakin bi nazar , kurşun döktürme tarzı şeyler de fena olmaz.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Bunun gibi bir sebeple size büyü yapıldığını düşünmenize şaşırdım. Büyü uygulamaları öyle hadi yapalım dediğin zaman yapılabilecek bir şey değildir. Ve bu tür bir şey için yapılmaz. (yani bence çok saçma olur.) O emeğe ve o malzemelere yazık bana göre tabi bu benim fikrim. Ayrıca siz beyninize bana böyle birşey yapıldı diye bir sinyal gönderiyorsunuz anladığım kadarı ile. Beynimiz tahmin edeceğinizden çok daha kuvvetlidir. Bu etkiyi bu şekli bu büyüyü artık adına ne diyorsanız bunu siz yapıyor olabilirsiniz. Kendi kendinize yapıyorsunuz bana göre. Bunu bir düşünmenizi öneririm.

repece

Kayıtlı Üye
Birinin diğerine büyü yapması yada yaptırtması için sebebin büyük yada küçüklüğünün bir önemi yok ki çünkü insanlar o kadar farklılaştı ki.Akla ve hayale gelmeyecek çok çeşitli konularda büyü yapılıyor.Örnek vereyimde şaşırmayın:Bir yakınıma bebeğini emzirememesi ve bebeğin de anne sütünü kabul etmemesi için işlemler yapılmıştı.Düşünün ki daha yeni doğmuş masumm birbebek için bile yapılabiliyorsa daha neler yapılmaz.İnsanlar öyle bir hale geldiki kimse kimsenin en ufak bir artısını kabullenemiyor.Dolayısıyla bu arkadaşada yapılmış olabilir.

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Bunun gibi bir sebeple size büyü yapıldığını düşünmenize şaşırdım. Büyü uygulamaları öyle hadi yapalım dediğin zaman yapılabilecek bir şey değildir. Ve bu tür bir şey için yapılmaz. (yani bence çok saçma olur.) O emeğe ve o malzemelere yazık bana göre tabi bu benim fikrim. Ayrıca siz beyninize bana böyle birşey yapıldı diye bir sinyal gönderiyorsunuz anladığım kadarı ile. Beynimiz tahmin edeceğinizden çok daha kuvvetlidir. Bu etkiyi bu şekli bu büyüyü artık adına ne diyorsanız bunu siz yapıyor olabilirsiniz. Kendi kendinize yapıyorsunuz bana göre. Bunu bir düşünmenizi öneririm.

Günümüz insanları normal değiller yule . O yüzden bana saçma gelmiyor . Ve bir şekilde insanları sinir ediyordum başarılarımla . Başarılarımı geri kazanabilirsem bunu devam ettiririm . O başarılarımı geri kazanıp sağlama almak için çalışmalar yapıyorum . Sürekli kitaplarla ve internetle haşır neşir oluyorum . İnternet ortamında tam olarak orjinal çalışmalar bulamasamda kimi kitaplar yardımcı oluyorlar . Ne olursa olsun ister nazar ister büyü bunu bozmalıyım . Bunu kazandıklarımı kaybetmeden yapmalıyımki bir anlamı olsun . Sizin dediğinizide düşüneceğim . " Beyin bizi aldatır . " demek istediğinizi anlıyorum bu yazınızdan ve buna katılıyorum . Ancak o kişi veya kişiler benim her türlü kişisel veya toplumsal görüşlerimi değiştirdiler . Eskiden doğru bildiğim şeylerin yanlış olduğunu söylediler . Ve bunları ağızlarıyla değil gözleriyle söyleyenlerde oldu . Bakmadanda söyleyen oldu ağızlarını kullanmadan . Ancak ben kendimi eski karalılık durumuma sokabilirsem . O zaman içim rahat edecek . Bu olay karmakarışık oldu . Ve zıvanadan çıkmak üzere . Er yada geç kendimi toparlayabilirsem . Yani eski kararlılık durumuma dönebilirsem bu büyü yada nazarı bozabilirsem . o zaman o kişi veya kişilerin hayatımda olması ve olmaması benim için bir anlam ifade etmeyecek . Onlara bir şekilde ihtiyaç duyoyorum . Ancak onlardan daha fazla bilgili iken onların bilgisine ihtiyaç duyuyorum . Tüm bunlar olurken içim içimi yiyiyor .

İgnas

Kayıtlı Üye
Allâhumme rahmeteke ercû, felâ tekilniy ilâ nefsiy tarfete aynin, ve aslıhliy şa’niy küllehu, lâ ilâhe illâ ente

Bilgi:
"Sıkıntıda, zarurette kalan insanların devam etmesi gereken duâdır bu" buyurarak bize tavsiye eden Rasûlullah salla’llâhu aleyhi ve sellem.
Sıkıntısı, derdi, borcu, sorunu olan insanlara bu duâyı tavsiye ederiz. günde hiç olmazsa 40 defa devam edilebilir.
Bu duayıda öneririm,dua ve zikir kitabından alıntı,kitabı incelemende fayda var ,internette bulursun,hemen çıkıyor zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...