PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cinci Büyüleri ve Yıldızname kitabı

logii
15.12.2009, 16:42
http://www.gizlimabet.com/images/dk/attach/pdf.gif Havas_Cinci_Buyuleri.pdf (http://www.gizlimabet.com/attachment.php?attachmentid=368&d=1260884508) (6,40 MB (Megabyte), 39x kez indirilmiştir)

Kontejyan
15.12.2009, 20:05
İlimsel degerden uzak halk kitabıdır bilginiz olsun..

nefertiti:)
23.12.2009, 12:26
ne zaman linki indirebilirim
yada biri bana msn den atabilirmi pdf i

Daha yeni üye olduğun için açıklama gereği hissettim! Biz herşeyi forumda paylaşıyoruz ve forum kuralları gereği kesinlikle msn den alışveriş yapmıyoruz! Deneyip indiremedin mi anlamadım ama, normalde ben kitabın isminin üzerine geldiğimde link hata falan vermiyor. Yani şu anda indirebilirsiniz burdan! Farklı bir sorun varsa belirtin lütfen!

Ursula
23.01.2010, 00:20
Sonunda bir kaynak,öyle yada böyle.Çok teşekkürler!

ghetto1987
17.10.2010, 11:42
Mesaj yazalım bir. :) Yazı yazmamız gerekiyorsa indirim için hadi hayırlısı inecek mi bakalım. :) Malesef gecersiz eklenti dedi. Link'i yenilemeniz gerekli sanırım...

origanum
17.10.2010, 12:56
mesaj yazalım bi :)

yazı yazmamız gerekiyorsa indirim için hadi hayırlısı inecek mi bakalım :)

Malesef gecersiz eklenti dedi. Link'i yenilemeniz gerekli sanırım...

Eski üyeler bari bunu demesin. İndirmek için mesaj yazma gereği sadece 0 mesajı olan yeni üyeler için geçerli. Mesaj sayısı 1 olduktan sonra herşeyi indirebiliyorlardı.
Şimdi ise site bakıma alındığından beri bütün eklentiler silindi. Hepsi tek tek linklere yükleniyor bitince de siteye link verilecek. Bu da uzun zaman alacak, ne zaman biteceğini bilmiyoruz. Bunu her indirilecek dosyanın altına cevaplamaktan yorulduk, ilan olarak yazdık o da bakımdayken silindi sonra gene yazdık ve tek tek hala yazıyoruz.

sercinar
09.11.2010, 02:30
Daha önce böyle bir siteyle hiç karşılaşmadım. Herkes son derece saygılı, moderatörler çok titiz ve herkes iyi niyetli paylaşımcı. Çok teşekkürler emeğinize sağlık.

BeLLa91
15.11.2010, 23:22
umarım ki işinize yarar arkadaşlar :)
Ben link falan göremiyorum? Neden, bir bilginiz var mı?

Ben neden indiremiyorum?

origanum
16.11.2010, 18:54
Sitedeki eklentilerin yeniden yüklemesi halen devam ettiği için buna sıra gelmemiştir. Bu yüzden indiremiyorsunuz. Aslında bu cevabı genel olarak yazmıştık en başta tüm eklentiler için, ayrıca niye indiremiyorum diye soran pek çok üyenin yazdığı yere de cevapladık, oralara bakarsanız görebilirdiniz. Artık sormayın her eklentide tek tek, siteyi inceleyin biraz.

BeLLa91
17.11.2010, 10:46
Sitedeki eklentilerin yeniden yüklemesi halen devam ettiği için buna sıra gelmemiştir. Bu yüzden indiremiyorsunuz. Aslında bu cevabı genel olarak yazmıştık en başta tüm eklentiler için, ayrıca niye indiremiyorum diye soran pek çok üyenin yazdığı yere de cevapladık, oralara bakarsanız görebilirdiniz. Artık sormayın her eklentide tek tek, siteyi inceleyin biraz.
Bir moderatör olarak üyelerle ilgilenmek göreviniz, neden insanları tersliyorsunuz? İlgilenmek istemiyorsanız, çıkış yapmak zorunda da değilsiniz. Sevgiler...

origanum
17.11.2010, 10:59
Bir moderatör olarak üyelerle ilgilenmek göreviniz, neden insanları tersliyorsunuz? İlgilenmek istemiyorsanız, çıkış yapmak zorunda da değilsiniz. Sevgiler...

Birincisi sitemiz kuralları gereğince standart font ve renk kullanmak zorundasınız, bir daha yapmayın. İkincisi genel bir uyarı yazmışız site bakıma alındığı için tüm eklentiler silindi diye. Ayrıca yazılan bir sürü paylaşım ve özel mesaj da gitti bu arada. Tüm eklentiler yeniden tek tek linklere yükleniyor ve uzun zaman alıyor. Bunu genelden yazıp üyelere zaten duyurmuşuz, bir de bunun üstüne her yeni olan neden indiremiyorum diye mesaj yazmış her eklentinin altına sabredip yenidir diye bunlara da cevap vermişiz, daha ne istiyorsunuz. Üyelerimizin her yeri okumasını istiyoruz biz, araştırmaya teşvik ediyoruz ve daha önce yazılmamış soruları sormalarını istiyoruz. Bizde böyle, sadece birşey indirmek için üye olunuyorsa hiç olmasınlar istemeyiz. Ayrıca ben sitedeki durumu belirttim indirmek için o linke sıranın gelmesini beklemek durumundasınız ben eklemiyorum, mabet sahipleri tek tek ekliyorlar ve 24 saat de bunu yapmıyorlar, sonuçta herkesin geçinmek için bir işi var bu site bizler için hobi amaçlı geçim kapımız değil, ellerinden geldiğince yapmaya çalışıyorlar. Sonuçta biz işimizi yapmaya çalışıyoruz ama kapris çekecek ve ilgisiz üyelere ısrarla dert anlatacak durumda değiliz, beğenen gelir beğenmeyen gider. Ama bizi ilgilenmemekle asla suçlayamazsınız, insanüstü gayretle buradayız.

BeLLa91
17.11.2010, 11:05
Birincisi sitemiz kuralları gereğince standart font ve renk kullanmak zorundasınız, bir daha yapmayın. İkincisi genel bir uyarı yazmışız site bakıma alındığı için tüm eklentiler silindi diye. Ayrıca yazılan bir sürü paylaşım ve özel mesaj da gitti bu arada. Tüm eklentiler yeniden tek tek linklere yükleniyor ve uzun zaman alıyor. Bunu genelden yazıp üyelere zaten duyurmuşuz, bir de bunun üstüne her yeni olan neden indiremiyorum diye mesaj yazmış her eklentinin altına sabredip yenidir diye bunlara da cevap vermişiz, daha ne istiyorsunuz. Üyelerimizin her yeri okumasını istiyoruz biz, araştırmaya teşvik ediyoruz ve daha önce yazılmamış soruları sormalarını istiyoruz. Bizde böyle, sadece birşey indirmek için üye olunuyorsa hiç olmasınlar istemeyiz. Ayrıca ben sitedeki durumu belirttim indirmek için o linke sıranın gelmesini beklemek durumundasınız ben eklemiyorum, mabet sahipleri tek tek ekliyorlar ve 24 saat de bunu yapmıyorlar, sonuçta herkesin geçinmek için bir işi var bu site bizler için hobi amaçlı geçim kapımız değil, ellerinden geldiğince yapmaya çalışıyorlar. Sonuçta biz işimizi yapmaya çalışıyoruz ama kapris çekecek ve ilgisiz üyelere ısrarla dert anlatacak durumda değiliz, beğenen gelir beğenmeyen gider. Ama bizi ilgilenmemekle asla suçlayamazsınız, insanüstü gayretle buradayız.
Sorunun ne olduğunu söylediniz. Çok mu zordu tekrar söylemek? Siteye yeni geldim, bazı şeyleri bilmeyebilirim. Size düşen, anlayışlı olmak. Neys, teşekkürler...

origanum
17.11.2010, 11:23
Sorunun ne olduğunu söylediniz. Çok mu zordu tekrar söylemek? Siteye yeni geldim, bazı şeyleri bilmeyebilirim. Size düşen, anlayışlı olmak. Neys, teşekkürler...

Bu siteye yeni gelenin görevi her yeri okumak sonra mesaj yazmaktır. Bunu zaten ilan etmişiz önceden, bir de böyle her yeni üyeye on yüzmilyon bin kere söylerseniz sizin halinizi merak ediyorum ne tepki verirdiniz, biraz da empati yapın, kendinizi bizim yerimize koyun bakalım. Zaten ilgimizden dolayı tekrar açıklıyoruz mümkün olduğunca ama gene de yaranamıyoruz anlaşılan. Kaç tane eklenti var bu sitede biliyor musunuz ve kaç tane de yeni üye, araştırmayıp, forumları okumak zahmetine katlanmayıp da soran, herşeyi hazır ayağına bekleyen, kendine özel ilgi gösterilmediği için küsen veya şikayet eden? Biz hiç bir parapsikolojik konuda üyelere hazırlop cevaplar vermiyoruz, araştırmaya teşvik ediyoruz ki eklenti gibi basit bir teknik konuda mı bu prensibimizi çiğneyelim. Zaten yenidir, henüz okumamıştır deyip de arada bazen kendimizden taviz veriyoruz, mümkün olduğunca yardımcı olmaya çalışıyoruz. Ama kurallar eski yeni herkes için geçerli, bilmiyordum, okumadım, haberim yok olmaz. Burada vakit geçirdikçe, siteyi tanıdıkça bizleri daha iyi anlayacaksınız. İyi forumlar dilerim.

Ambriel
23.02.2011, 18:45
arkadaslar, hotfile artik calismiyor sirket mahkemelik oldu ve servlerindeki dosyalar tek tek siliniyor haberiniz olsun...

BeLLa91
05.08.2012, 14:17
Aa indiremediğim dosya ve Sevgili Yöneticimiz Origanum'un beni azarladığı ilk ve son konu :D
Rastgeldiğim iyi oldu, biraz utanıyorum ama :)
Şimdi indirebilirim. Ellerine sağlık Origanum.

Duffy
25.12.2012, 00:21
Cin sureleri ile yapilan büyüler daha cok yakmali oluyormus.

göçmenoğlu
05.01.2013, 15:01
Bende birkaç tane var yıldızname kitabı bir taneside osmanlıca bunun..