Büyü ile ilgili bir soru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TURKMAGIC

Kayıtlı Üye
Üzerinde Vefk yada Muska tasiyan birinin Herhangi bir Büyü uygulamasi yada Havas uygulamasi yapmasinin uygulamaya yada yapan kisiye olumsuz bir etkisi olurmu?
yada kisaca herhangi bir etkisi olurmu olumlu veya olumsuz!

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Taşınan muskadan muskaya, vefkten vefke değişir. Ne yaptığınızın da önemi vardır tabiki.

TURKMAGIC

Kayıtlı Üye
Nazardan felan korumak icin bir Muska yada Insanin enerjisini yukseltmek icin sansini artirmak icin VEFK (oldugunu varsayalim!)
Herhangi bir Büyü uygulamasi sirasinda bu Muska vede VEFKin üzerimizde olmasinin etkisini bilmek istemisdim yoksa Uygulama sirasinda bunlari kaldirmak daha iyidir!

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
eğer sizin tarafınızdan yapılmış bir uygulama ise yapacağınız ne ise hiç sorun teşkil etmez. çünkü siz yapmışsınız ve kendini kendinize kötü bir şey yapmaz. ama olumsuz bir büyü altında olan bir kişi önce onları yok etmeli sonra işlem yapmalı ya da yaptırmalı.

not: eğer kendi yaptığınız uygulamada bir hata varsa oda hem sizi hem enerjinizi hemde yapacağınız işmei kötü etkiler bu yüzden yaptığınız uygulamanın doğruluğundan emin olun

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
nasıl doğru olduğundan emin olurum diye sorarsanız
1. kontrol edin bir hata harf yada çizim hatası yapmış mısınız kontrol edin. her şeyi doğru yapmışsınız diyelim
2.iki adet elma alın birine yapılan muskayı üstüne koyun diğerine bir şey koymayın 1 yada 2 gün bekletin hangisi daha çabuk bozuluyor ona bakın muskalı olan çabuk bozuluyorsa bu yanlış bir uygulamadır. (elmanın bozulması geç sürebilir o yüzden daha çok bekletebilir yada başka bir meyve seçebilirsiniz)
3. başka yöntemlerde var ama onları yazı ile anlatmam mümkün değil bu en basit yöntemdir.

TURKMAGIC

Kayıtlı Üye
Bahsetmis oldugum Muska yada VEFKi kendim yapmadim ama bu vefk/musk üzerimde iken (dogru yapildigindan yola cikarak) benim yapacagim herhangi HAVAS yada BÜYÜnün etkisini etkilemeyecegini yazmissiniz.
Umarim dogru anlamisimdir.
Bilgi icin cok saol URUM.

scorpion1

Banlı Kullanıcı
iyi akşamlar ben papaz büyüsü hakkında bilgi almak istiyorum duyduguma göre açılma imkanı yokmuş

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
açılmaimaknı yok derken bozulma demek istediğiniz sanırım hayır bu doğru değil sadece büyünün etkisini arttırmak için uydurlan bir mit.

bir çok medyumda bu mite dayanarak ben papaz büysü yapıyorum yada papaza yaptırıyorum diye yalan söylüyor.

papaz büyüsü diye tam bir uygulamada mevcut değil. bir papaz büyüyle uğraşıyor olabilir onun uygulamları olabilir ama bu onun papaz büyüsü olduğu anlamına gelmez.

papaz büyüsü olarak bilinen bir uygulama vardır. bu uyguşlama kuranı kerim ile yapılır. ve islam dinine asla sığmayacak işlemler içerir. ama buda papaz büyüsü ile alaksı olmayan saçma bir uygulamadır.

TURKMAGIC

Kayıtlı Üye
Havas uygulamalarinda önce varliklardan korunma amacli Uygulama teknikleri hakkinda sitemizde bilgi yokmu yoksa benmi göremedim?

scorpion1

Banlı Kullanıcı
Bir çok kişiyle görüştük eşime yapılmış herkes aynı şeyden bahsetti papaz büyüsü dediler,çok şeyde yaptık artık vazgeçmiştim ki gördügüm birüya sonucu tekrar araştırmalara başladım sonuçta yine hüsrana ugrayacagım belki ama keşkelerim kalmasın istiyorum evliligimin bitmesi taraftarıda degilim.2 tane kızım var.açılma imkanının pldugunada sevindim çünki yıllardır herkes yapamaz herkes de açamaz demişlerdi.teşekkür ederim.Urumhamatahayil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...