Sevdiğin Kişinin Rüyasına Girip Celp Etme

Osiris

Kayıtlı Üye
Sevdiğin bir kimsenin rüyasına girmek ve rüyasında iken celb etmek istersen;

Fatiha suresi 3 defa okumadan önce aşağıdaki sözleri 33 defa zikredersen, matlubunu rüyasında iken ona güzel görünüp muhabbetinle celb edersin:

"Akaddu nevme ---matlubun ismi---ala muhabbeti ---kendi isminiz---ve ıshki bi hurmetis suretil Fatiha.

fearlaes

Banlı Kullanıcı
osiris paylasım içn tesekürler. Denenmişmdir acaba

Osiris

Kayıtlı Üye
Ben denemedim,inancım gereği islami uygulamalar yapmıyorum....Ama deneyen bazı kişilerden olumlu sonuçlar aldık.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Yeterli miktarda pozitif enerjinizi yayarsanız ve inancınızı everest zirvesince yükseltirseniz olmaması için sebep yok.. selam ile

Angel777

Kayıtlı Üye
Fatiha suresinin yüceliği ile (matlubun ismi)nin rüyasına (kendi isminiz)in muhabbeti ve aşkı gelsin.
Benim tercümem bu ve doğru sanırım.

true_blood

Kayıtlı Üye
hem kolay yapılması zor değil hemde karsındakine herhangi bi zararın olmuyor kesinlikle cok guzel hemen deneyecegim eger sonuc alırsam sizler ile burada tekrardan paylasırım tekrardan cok tesekkur ederim...

karakedi

Kayıtlı Üye
kaç gece yapılmalı ve o kişinin rüyasına girdiğimizi nasıl anlıcaz

mally

Kayıtlı Üye
Bu çok güzel ya :) Sn Osiris Allah (c.c.) razı olsun sizden.

ahmet255

Kayıtlı Üye
Ewet güzel soru acaba abdest gerekiyomu gusul abdesti dahil._?

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Abdest manevi hazırlık ve temizliktir, enerjinizi tıkayan yolları açar, sema ile perdeleri aralar, gök ehlince fark edilmenizde etkilidir bu baglamda abdestsiz uygulamalar yapmaktansa gusl ve ibadet abdestti ile 5 dk zaman harcayarak dahada efdal olanı yapmanızı öneririm...

dilem

Kayıtlı Üye
peki gercekten oldumu diye nerden anlyioruz ...?

bide anne ismiyle demissiniz .. yani X den olma X dogma diyemi ? dogrumu anladim acaba?

Mermaid

Kayıtlı Üye
Sevdiğin bir kimsenin rüyasına girmek ve rüyasında iken celb etmek istersen;

Fatiha suresi 3 defa okumadan önce aşağıdaki sözleri 33 defa zikredersen, matlubunu rüyasında iken ona güzel görünüp muhabbetinle celb edersin:

"Akaddu nevme ---matlubun ismi--- ala muhabbeti ---kendi isminiz--- ve ıshki bi hurmetis suretil Fatiha."

Anne ismiyle zikredilmesi gerekseydi paylaşımı yapan arkadaşımız bu şekilde belirtirdi. Ancak siz yine de anne adıyla zikretmek istiyorsanız, böyle de yapabilirsiniz; X'den doğma Y gibi zikredebilirsiniz.

Mermaid

Kayıtlı Üye
peki gercekten oldumu diye nerden anlyioruz ...?

bide anne ismiyle demissiniz .. yani X den olma X dogma diyemi ? dogrumu anladim acaba?

Siz niyetinizi yapın ve yaptığınıza inanın. Sorma şansınız olmasa dahi, inancınız bu yönde olsun.

dilem

Kayıtlı Üye
peki anladim haklisiniz aslinda ... yani görüsüyoruz ama gidipte soramam soncta :) tesekkür ederim cvp icin