sevdiğim intahar etti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yaralı

Kayıtlı Üye
sevdiğim intahar etti kurtarıldı cok çaresiziz beni istemediğim biriyle birlikte yasamaya zorladılar su anda onunlaylm cıkıp gidemiyorum ve sevdiğim insan bu yüzden ölümü seciyo eşimin beni kendi istegiyle bırakması için bana yardım edin neolur yoksa bende canıma kıyıcam urum neolur yardım et bana çlıdırmak üzereyim

Osiris

Kayıtlı Üye
Durumunuza çok üzüldüm.Urum'a özel mesaj atarsanız yardım edecektir.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Anlamıyorum ben insanlığı artık. Ne demekmiş efendim zorla başkasıyla evlendirmek? Bu zihniyet bir son bulmayacak mı yahu anlayamıyorum. Normalde sevgililer bile evlenirken çok dikkatli düşünmelidir ki bu durum berbat birşey.. Ne yani sırf onlar mutlu olacaklar diye biz kendi hayatımızın içinde piyon mu olacağız? Direnin!

yaralı

Kayıtlı Üye
gercekten cok caresizim ben bu adamdan birkez ayrıldım hemde dayaktan yürüyemez hale gelmiştim kactım elinden ama ailem tekrar geri gönderdi ayrılırsam cocugumla tehdit ediyo 3 yıl ayrı kaldık birini sevdim ailem ona degil bu caniye gönderdi tekrar ve suanda hem sevdigimden ayrıldım hemde istemedigim bi adama zorla kadınlık yapıyorum tüm bunları oglum için çekiyorum

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bu çok korkunç. Allah size sabır versin.
Osirisin dediği gibi Urumhamatahayil'e durumunuzu anlatan bir özel mesaj atın. O ilgilenecektir sanıyorum.

mecra

Kayıtlı Üye
gercekten cok caresizim ben bu adamdan birkez ayrıldım hemde dayaktan yürüyemez hale gelmiştim kactım elinden ama ailem tekrar geri gönderdi ayrılırsam cocugumla tehdit ediyo 3 yıl ayrı kaldık birini sevdim ailem ona degil bu caniye gönderdi tekrar ve suanda hem sevdigimden ayrıldım hemde istemedigim bi adama zorla kadınlık yapıyorum tüm bunları oglum için çekiyorum

Başkalarının mutluluğu için hayatınızı cehenneme çevirmeyin.Bu konuda Yeşil Çingeneye katılıyorum.Bu arada eşiniz şiddet uyguluyormuş, olayı hukuki alana taşımayı denediniz mi?Denemediyseniz bence hiç durmayın.Ne kadar zor olursa olsun hiç bir şey sizi kararlarınızdan alıkoymasın.Sonuçta siz bir bireysiniz ve kendi seçimlerinizle hareket etmeniz en doğal hakkınız.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Ben olsam hukuki yönden hakkımı arayamıyorsam, hiç birşey yapamıyor bile olsam en azından o evi adama cehennem haline getiririm. Deliymiş gibi davranın, ciddiyim. Banyo yapmayın birkaç gün, uyumaya öyle gidin; bunda da ciddiyim. Sonrası çorap söküğü gibi gelecektir. Maalesef insan dilinden anlamayana, ne dili konuşuyorlarsa o dille cevap vermek bazen şarttır! Çok sinirlendim.

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Yeşil bu gerçekten harika bir tavsiye bence. Çok zekice. Elden bir şey gelmiyorsa kesinlikle denenmeli.

origanum

Yönetici
Maddi güvencesi olmadığı için kocasının işkencelerine katlanan nice kadın var. Yazık! En acısı da kendi öz ailesinin, canının destek değil de köstek oluşu.

aysorfi

Kayıtlı Üye
malesef türkiyede kadınlara çok şans tanınmıyor. kadın olduğumuz için sadece bir kez evlilik yapabilyor ve kötüyse karşımızdaki kişi onunla hayatımızı geçirmek zorunda kalıyoruz. ikinci evlilik yani şanslıysak ki buda zamanla yine anlaşılabliyo yine olmuyo,yine bişeyler yaşanıyor.:banghead:

tek yaşamış olsak boşanıp malesefki duluz diye rahat bırakılamıyoruz. sevsek bile adımız farklı anlaşılıyo ve hor görülüyo olabilyoruz.bu hayatmıdır . işallah allah yardımcınız olur. sayın urum mutlaka mesajınız görcektir.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Konuya üzüldüm inanın size yardımım ancak şu olabilir ki konunuz ile alakalı iki ucu keskin bıçak gibi bir okuma vereyim bunu yerine getirirseniz biiznillah süreç lehinize dönecektir.. Aynı zamanda eşinden ızdırap görenlerde uygulayabilir..
Bu ayeti içinizden 3 defa okuyarak eşinizin yüzüne karşı çaktırmadan üfleyin, 37 kez okuyarakta onun yemeklerine yada suyunada üfleyebilirsiniz ayrıca bu ayetle Allah'a dua ediniz Allah'ım beni bu insanın şerrinden koru Asiye'yi korudugun gibi diyiniz... Biiznilah faydası büyük olacaktır...
okumanız gereken ayet:
Ve da reballahu meselen lilleziyne amenumreete fir'avne iz kalet rabbibni liy 'ındeke beyten fiylcenneti ve necciniy min fir'avne ve 'amelihi ve necciniy minelkavmizzalimiyne.

gulchn

Kayıtlı Üye
Bence en güzeli polise sığınmak eğer şiddet görüyorsanız mutlaka cezasını çekmeli orda size yardımcı olacaklardır artık bu konuları eskisi gibi değerlendirmiyorlar sizede çocuğunuzada sahip çıkarlar,ayrıca bence onunla tartışmak sorun çıkarmak evde size ve oğlunuza şiddet olarak geri dönebilir zaten bunları anlayabilicek biri olsa sizi zorla yanında tutmaz :(

yaralı

Kayıtlı Üye
herseyi yaptım ama kurtulamadım hukiki yollara basvurursam cocugumu alacak ki bunu yapar bu yüzden hen cocugumu hem kandimi kurtarmaya calışıyorum

yaralı

Kayıtlı Üye
Konuya üzüldüm inanın size yardımım ancak şu olabilir ki konunuz ile alakalı iki ucu keskin bıçak gibi bir okuma vereyim bunu yerine getirirseniz biiznillah süreç lehinize dönecektir.. Aynı zamanda eşinden ızdırap görenlerde uygulayabilir..
Bu ayeti içinizden 3 defa okuyarak eşinizin yüzüne karşı çaktırmadan üfleyin, 37 kez okuyarakta onun yemeklerine yada suyunada üfleyebilirsiniz ayrıca bu ayetle Allah'a dua ediniz Allah'ım beni bu insanın şerrinden koru Asiye'yi korudugun gibi diyiniz... Biiznilah faydası büyük olacaktır...
okumanız gereken ayet:
Ve da reballahu meselen lilleziyne amenumreete fir'avne iz kalet rabbibni liy 'ındeke beyten fiylcenneti ve necciniy min fir'avne ve 'amelihi ve necciniy minelkavmizzalimiyne.
çok teşekkür ederim allah razı olsun.

Ehli_İslam

Kayıtlı Üye
sevdiğim intahar etti kurtarıldı cok çaresiziz beni istemediğim biriyle birlikte yasamaya zorladılar su anda onunlaylm cıkıp gidemiyorum ve sevdiğim insan bu yüzden ölümü seciyo eşimin beni kendi istegiyle bırakması için bana yardım edin neolur yoksa bende canıma kıyıcam urum neolur yardım et bana çlıdırmak üzereyim

4444 adet Salatı Tefriciye okuyun. Allah bir kapı açar.

Thyphon

Kayıtlı Üye
İş
Acil Tıp Teknisyeni
Ben olsam hukuki yönden hakkımı arayamıyorsam, hiç birşey yapamıyor bile olsam en azından o evi adama cehennem haline getiririm. Deliymiş gibi davranın, ciddiyim. Banyo yapmayın birkaç gün, uyumaya öyle gidin; bunda da ciddiyim. Sonrası çorap söküğü gibi gelecektir. Maalesef insan dilinden anlamayana, ne dili konuşuyorlarsa o dille cevap vermek bazen şarttır! Çok sinirlendim.
Kesinlikle haklısın editörüm hangi devirde yaşıyoruz.
Soğutma büyüleri var en kısa zamanda buradada yayınlarım arkadasım

Thyphon

Kayıtlı Üye
İş
Acil Tıp Teknisyeni
cam veya porselen kap alınır kabın içerisine gül suyu,misk ve
safran mürekkep niyetine karıştırılarak bu karışım ile Ayetül Kürsi duası yazılır. Sonrada sevilen aşık olunan kişinin adı yazılır.Gece olması beklenir gece vakti bu kap dışarıda
yıldızların ışığı altına bırakılır.Sabah olunca kabın içine gül suyu dökülerek hafifçe
oğuşturmak suretiyle bu yazılar silinmeli ve aç karnına kahvaltı etmemiş olarak kabın
içindeki su içilmelidir.Yine aynı dua ve isim aynı yöntemle tekrar kaba yazılır ve
akşam dışarıya bırakılır aynı işlemler üç gün yapılmalı yani yazılmış su üç sabah aç
karnına içilmelidir.Üç gün bu işlemleri yaptıktan sonra kara sevdaya tutulmuş olan kişi sevdiğinden soğur onun adını bile anmak istemez adeta
onu tanımıyormuş ya da düşmanıymış gibi nefret eder.

Bu var elimde sen bunu bir dene olmazsa farklı formülller verebilirim

altun

Kayıtlı Üye
slm
hayırlı akşamlar banada dua edin arkadaşlar sevdiğim insan beni sevmiyor acılar içindeyim birden oldu herşey çok kötüyüm ne okusam acaba seninle asla görüşmek istemiyorum dedi

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
slm
hayırlı akşamlar banada dua edin arkadaşlar sevdiğim insan beni sevmiyor acılar içindeyim birden oldu herşey çok kötüyüm ne okusam acaba seninle asla görüşmek istemiyorum dedi
Hatanız vardır belki? Bunu bulup düzeltin bazı şeyler için çok geç değilse düzeltin. Yoska da derin nefes alıp acınızla yola devam edin. Geçer bir gün merak etmeyin, her şey insan için var.

altun

Kayıtlı Üye
üye arkadaşlar burda yeniyim nasıl kulanacağımı bilmiyorum gizlimabet ,kontenjan,adlı üyelerimiz ve adını söyleyemediğim değerli arkadaşlar bana yardım dualarınızı gönderin çok acil sevdiğimle nasıl birlikte olabilirim varmı bidiğiniz birşeyler çok ama çok kötüyüm hiç ulaşamıyorum çok uzaklarda sanrım başka biri var çok kötüyüm ne yadığımıda bilmiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...