neolur bana yardım edin!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yaralı

Kayıtlı Üye
arkaslar ben bu siteye yeni üye oldum acil olarak yardıma ihtiyacım var site sahibi urum sanırım ama onunla iletişime gecemiyorum durumum gercekten cok acil neolur bana yol gösterin.

yeumyang

Kayıtlı Üye
valla arkadaşım bende yeni üye sayılırım beninde çözüm bulmayı amaçladığım bir sorunum var ama inşallah burada bizi duyan birilerinin yardımına muhatab oluruz belkide yanlış yere yazıyoruz

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Sizlere içinde bulundugunuz durumlardan ötürü Şafii olan Mevlamdan şifa diliyorum konular hakkında bilgi sunarsanız yardımcı olmaya çalışırız Allah'ın izni ile.. Sizleri duyan elbette var merak etmeyin yeter ki duyuldugunuzu hissedin, burası sadece bilg paylaşım sitesi degil sorunlarınıza çözüm aradıgımız ortak noktalar tespit ettigimiz bir platform. Selam ve dua ile..

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Kontejyanın dediği gibi olay hakkında daha ayrıntılı bilgi verirseniz ancak yardımcı olabiliriz. Urum çok fazla özel mesaj aldığından öncelikle sorunu burada paylaşmanızı tavsiye ederim. Özel diyorsanız ben ve diğer moderatör arkadaşlarıma özel mesaj yolu ile bilgi verebilirsiniz.
Son olarak imla kurallarına uyunuz lütfen.

yeumyang

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar öncelikle ilginiz için teşekkürederim.Ama kafam o kadar karışık ki nerden başlayacağımı ve nasıl izah edeceğimi bilmiyorum artık biraz kafanızı ağrıtıcam şimdiden kusura bakmayın.Yaklaşık oniki yıldan beri anlam veremedğim şeyler yaşıyorum nasıl başladı derseniz bir sabah yatağımdan üzerimde tuhaf bir yorgunluk,içimde anlam veremediğim bir sıkıntı,nefesimin daraldığını ve kendimi boğulacakmış gibi hissediyordum,kolumu yerinden kaldıracak halim yoktu canım hiç birşey yapmak istemiyordu daha bir gün öncesinde hiç birşeyim yoktu o gün geçer diye üstelemedim ama o gün bugündür şikayetlerimin on kat daha artarak devam ediyor.Doktora gittim depresyon olabileceğini söyledi bir ilaç verip bir müddet daha şikayetlerimi takip etmemi istedi,ben tekrar gittiğimde şikayetlerimin depresyondan kaynaklandığını söyleyerek bir takım ilaçlar verdi halen kullanıyorum ama herhangi bir değişiklik yok elimde olsaydı hayatımın o gününü yaşamak istemezdim bir öncesinde herşey yolundayken ertesi sanki biri vücut kimyamı alt üst etmişti.Halen de düzeltmek için bir takım yollar arıyorum ama artık yoruldum hiç birşey için gücüm kalmadı.O günden bugüne hayat enerjim,yaşam enerjim hergün biraz daha azaldı ve artık yaşamak bile benim için anlamsız adı yaşamak olsun diye yaşıyorum yoksa ne hayatın neden yaşamın benim için hiçbir anlamı yok.Hayatımdan tam oniki yıl kaydı oysa ulaşmak istediğim ne emellerim vardı,hiçbirini gerçekleştirecek gücü bulamadım sadece düşünmekle ve hayatımı uzaktan izlemekle yetindim.Kendimi çok yorgun,bitkin ve bezgin hissediyorum artık hiç birşeye tahammül edemiyorum,iradem sanki benim dışımda hareket ediyor ne irademi nede sinirlerimi kontrol edebiliyorum,olur olmaz herşeye sinirleniyorum insanlarla iletişim bozuldu sürekli tartışma halindeyim.Geceleri ne kadar erken uyusamda hep yorgun uyanıyorum gün içinde de sürekli esniyorum,çok tuhaf rüyalar görüyorum kendimi hep pis yerlerde görüyorum ve sürekli fare,yılan görüyorum, hep yüksek bir yerden düşerken büyük bir korkuyla uyanıyorum belki inanmıcaksınız bir gece çok şiddetli bir şekilde saçım çekildi ben o acıyla uyandım ama etrafta kimse yoktu,yine birgün gündüz vakti uyurken biri beni şiddetli bir şekilde sallıyarak uyandırdı ama yine kimse yoktu sürekli yanımda birilerinin olduğunu hissediyorum beni izlediklerini nasıl ifade edeceğimi bilmiyorum oturduğum yerde sanki biri yanımdan geçiyor ve ben o an ürperiyorum ve gece yatağıma uzanırken benimle birlikte sanki başka biri daha yatağıma uzanıyor bilmiyorum belkide artık kafayı yiyorum bazı sbahlar uyandığımda vücudumda morluklar oluyor gün içinde belki bir yerlere çarpmışımdır diye ilk başlarda önemsemedim daha sonraları öyle olmadığını gördüm yani bir yerlere vursam kendimi canım acıyacağından hatırlarım artık daha fazla korkamaya başladım.Ben şuan dinden bahsedilen yerde duramıyorum bir an önce ordan uzaklaşmak istiyorum bir dua okumak bana çok büyük bir işkence gibi geliyor okuyamıyorum sanki dilim bağlanıyor dini vazifelerimi yerine getirmek istiyorum ama yapamıyorum buysa bana çok acı veriyor.Aklıma geldiğince şikayetlerimi anlatmaya çalıştım unutkanlığım hat safaya ulaştığı için size aktara bileceklerim bunlar.İşin ilginç yanı benim problem yaşamaya başladığım günden beri ailemde de sorunlar bitmiyor sürekli kavga gürültü hiç olmayacak şeylerden kavga çıkıyor evde herkesin en ufak bir sözü bir diğerini rahatsız ediyor annemle babam nerdeyse boşanıyorlardı bilmiyorum ben yaşadıklarıma bir anlam veremiyorum varsa bilgisi olan lütfen paylaşsın herkese çok teşekkürederim.

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Yazdığınızı çok iyi anladım. Kafamda net bir şekilde birşey belirdi; fakat çok önemli bir noktayı atlamışsınız. 12 yıl önce ne oldu ?

yeumyang

Kayıtlı Üye
On iki yıl önce bir takım şeyler oldu ama öyle başka varlıklarla irtibat kurabilmek için davet falan yapmadım tam tersine çok korkarım böyle şeylerden.işle ilgili bir beklentim vardı o olmadı gönül dünyamda bir hüsran oldu başkada öyle kayda değer birşey olmadı ama yapı olarakta hassasım lakin şimdi dahada hassasım ne biliyim insanları çevremde olup bitenleri fazlasıyla önemserim sonrada üzülen taraf ben olurum.

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Obsesyon durumu olabilir. Korkulacak bir şey değil. Urumhamatahayil'e yada Kontejyan'a özel mesaj atmanızı tavsiye ederim.

beytullah

Kayıtlı Üye
Perşembe Akşamı 1000 Ayet El Kürsü Okumanızı Tavsiye Ederim

scorpion1

Banlı Kullanıcı
Geçmiş olsun arkadaşım çok üzüldüm durumuna.

Macro

Kayıtlı Üye
Bana daha çok musallat durumu gibi geliyor ancak 12 yıl önce o zamanlarda neler yaptığını bu açıdan düşünerek incelemelisin , bu konuda birçok insana yardım ettim , cinci hocaya çıktı hatta adım... Bahsettiğin şeyler buna da benziyor , ancak bahsedildiği gibi hassas bir kişilikte depresyon da bunlara yol açabilir , kafanı dağıtmayı , yeni bir çevreye ve yeni amaçlara yönelirsen de kendine gelebilirsin ... ama bütün gün esnemen bile ilgi çekici ...

Voy

Kayıtlı Üye
Banada musallat durumu gibi geldi.Benimde başıma gelmişti burdaki arkadşlar yardımcı olmuştu sağolsun.Yatağın sallanmasından,dua okumak istememenden ,ve sarsılmalırından dolayı olayı kendiminkine çok benzettim.Yalnız benim bir şey dikkatimi çekti kendi olayımda sizede yardımı olablir belki diye söylemek isterim.Benim olayım bitmedi ve profesynel birisyle görüştüm yüzyüze.Yaşadığın şey birisine yada sorumlu oldukları birşeye çok öfkelendiğinde tekrar ediyormu bir dikkat et derim.Çünkü ben takip edince farkettim ben kime gerçekten öfkelensem canımı yaksa ,o kişiye birşeyler olur hayatı ters gider ama sonra benim rahatsız edilmelirm başlar.12 yıl önce yaşadığın hüsrandan yola çıkarak bunu söyledim.Mesela ben artık insanlara canımı çok yaksalar bile öfkelenmemeye ve hoşgörmeye dikkat ediyorum ve durumda düzelmeler oluyor.Çünkü senin kontrolün dışında hareket etmelerini englleyemiyorsun.Benim bilgim bu konuda fazla yok bilgili olanlar yardımcı olucaktır.Geçmiş olsun

nefertiti:)

Kayıtlı Üye
Bende okudum ve musallat durumu olduğunu düşünüyorum! Bu arada en önemli olan kısımı mortho süper kestirmiş en önemli...! Her şeyin başlangıcı 12 yıl öncesi ise, ki cahillikten midir nedir hepimizin vardır aslında ''hadi cin çağıralım'' muhabbeti! Neyin geleceğini bilmeden, kendimizi koruma altına almadan, onları nasıl geri yollayacağımızı kesin olarak öğrenmeden, o cahillik yıllarımızda bir kapı açarız ve o kapıyı kapamayı ya unuturuz ya da zaten hiç bilmiyoruzdur. Bende arkadaşlarla bu tür olaylara kalkıştım zamanında! ben onlara o an için katılmadım ama, sonuçta o ortamda bulundum! yani katılmasanız da o ortamda bulunmanız yeterli oluyor! çünkü onlar kime musallat olacaklarını çok iyi biliyor! gelen varlıkla başedemeyecek kişiler genelde tercihleri oluyor, sizin enerjinizi emiyorlar! sizden aldıkları enerji ile besleniyorlar! Böyle bir ortamda hiç olmadım diyorsanız da... üniversite yıllarımda ev arkadaşıma bir musallat olayı oldu, erkek arkadaşının ailesi ikisini ayırabilmek için kıza, 3 cini musallat etmiştiler ve kime gidersek gidelim tek çözümün o kişiden ayrılması olduğunu söylediler. Hergece bir müddet böyle rahatsız edildi ve en son dayanamayıp ayrılınca erkek arkadaşından, öyle kurtuldu gerçekten de! Benim düşüncem çevrenizdeki kişileri çok iyi gözlemlemeniz, geçmişe göz atmanız, yanınızdaki enerjileri ve olup biteni çok iyi odaklanarak sezinlemeye çalışmanız gerektiğidir! :Angel_anim:

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
kime gidersek gidelim tek çözümün o kişiden ayrılması olduğunu söylediler.

Gittiğiniz kişilerin becerisini sorgulamamak elde değil.
İşi bilen birisi için musallat durumu çözümü kolay bir durumdur.
(Tabi sıradan cin musallatı ise :D )

repece

Kayıtlı Üye
Bana göre aile üzerine ve ayrıca fertler üzerine ayrı ayrı işlem yapılmış umarım işin ehli birisi karşınıza çıkar.

nefertiti:)

Kayıtlı Üye
Gittiğiniz kişilerin becerisini sorgulamamak elde değil.
İşi bilen birisi için musallat durumu çözümü kolay bir durumdur.
(Tabi sıradan cin musallatı ise :D )

Mortho, yıl 2004 tü. Ben İstanbul'da değildim! Çanakkale'de okuyordum. Evimizin sırasında, bizim evden 4 ev ötede, Lapseki'li bir yaşlı teyze varmış bizim haberimiz yoktu evimizin yanında olan cevheden! Hayatım boyunca ağzımın böyle açık kaldığını hatırlamıyorum şimdiye dek! fal bakmıyordu, resmen geleceği okuyordu kadıncağız, elinde bir tesbih yüzüne baka baka sana yaşadıklarını neden yaşadığını, gelecekte neler olacağını herşeyi söylüyordu. arkadaşım bu gelen 3 cini hiç bir şekilde söylemedi o teyzeye, biriyle fısır fısır sohbet eder gibi mırıldandı mırıldandı, arkadaşıma dönüp ''kızım seni rahat bıraksınlar istiyorsan, o kişiyi bırak çünkü ailesi seni istemiyor, bir okuma yapılmış senin için, bırakmadığın sürece delirtir bile seni bunlar dedi.'' yani kadın ismimizi bile biz söylemeden bize söyledi. sonra mühim işler için çok lazım oldu ama... kadın hastaydı çok geçmeden 1 sene sonra vefat etmiş duyduk! herkese güven olmuyor, daha da kimseye güvenmedim o öldükten sonra, kendi işimi kendim halletmeye çalışıyorum. Öyle bir insanla bir daha karşılaşabileceğimi sanmıyorum! zor gerçekten işin ehli bir insanla karşılaşmak!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...