MAJİ varmı yokmu öğrenmek için terkip

HAKTAN

Banlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar bir çok kez sorulan soru üzerimde büyü varmı yokmu diye şüpe ederiz peki bunu nasıl anlayacagız illa bir hocayamı gitmemiz lazım hayır bunu kendimizde yapabiliriz nasılmı buyrun okumaya devam edelim,

Büyü şüpesi olan kimseden 4 parmak uzunlugunda veya hastanın başparmak ucundan ökcesinin sonunakadar ölçülür. ve hastanın avucu içine verilir.Üc defa Hümeze suresi okunur.Üç defada şöle okunur.
Eksemtü aleyke ya meymun ya ebanur entünzüle ala hanel eseri vetübeyyin mabi sahibi minel marazı fe inkane minel cinni fetteküllahe ve inkane minel insi fe kasiruhu ve inkane minellahi tealal febkıhi ala halıkı bi hakkı hazihi süreti şerifeti elvahenelvahen elvahen el acele el acele el acele es saate es saate es saate.

Bu işlem bittikten sonra iplikler ölçülür eger uzarsa çin şerrinden, kısalırsa insan şerrinden,(yani büyüyapılmışdır) eeger aynı kalırsa haktandır.

en azından neden olduğunu anlamaşılmış olur. en duğrusunu allah bilir.

IsN

Kayıtlı Üye
Şimdi yaptım.. harbiden de ip kısaldı. 4 parmak ölçmüştüm. 3 parmak ölçüm çıktı :S

Kar

Elit Üye
Bende yaptım aynı kaldı.

aşk1

Banlı Kullanıcı
Vallamı denemeye korktum bı sıte yetkılelerı bı bakabılırmı bu konuyu
dogrumudur bu sey ?

aswang

Kayıtlı Üye
İşte kaynak yazılmayınca böyle oluyor ..
Bende duymuştum böyle bir uygulamayı. Gerçek olabileceğini sanmıyorum ama bilgili olan biri vardır heralde.. Böyle bir işe girişmem bile de, yinede merak ettim gerçek mi ?

DreaMLife

Kayıtlı Üye
aynını yıllar önce bir hoca bana yapmıştı kısalmıştı acaba ip onun elinde ölçen o ölçerken bir yerinden kıstı mı diye dşünmüştüm şimdi kendim yapcam olursa inanırım

DreaMLife

Kayıtlı Üye
1 dk yaa o hoca parmaktan flan değil direk belimden ölçmüştü :S

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Vallamı denemeye korktum bı sıte yetkılelerı bı bakabılırmı bu konuyu
dogrumudur bu sey ?
Şahsi görüşüm ki bilgim ve tecrübem dahilinde buna itimat etmiyorum ama dedigim gibi şahsi fikrimdir... Hümeze suresinin konu ile alakalı kapısını göremiyorum...

Amphitrite

Banlı Kullanıcı
Şahsi görüşüm ki bilgim ve tecrübem dahilinde buna itimat etmiyorum ama dedigim gibi şahsi fikrimdir... Hümeze suresinin konu ile alakalı kapısını göremiyorum...
Peki, üzerimizde büyü olup olmadığını anlayabileceğimiz daha güvenilir bir yöntem var mıdır?
Saygılar...

Almora

Kayıtlı Üye
büyü vardır..yapan bir kaç kişiyi çok iyi tanıyorum

labrador

Kayıtlı Üye
Aynı uygulamaya defalarca şahit oldum ve sonuç gözle görülebiliyordu, aynı uygulama evimizde de yapılmıştı evin kapısında işlem uygulanmıştı ipi kendi ellerimle tutmuştum kendim ölçmüştüm ve herkez hayretler içinde kalmıştı ip 8 10 santimetre kısalmıştı. hümezze suresi bu konuyla ilgili görünmüyor olabilir fakat tanıdığım bütün riyazata girmiş insanlar ve ilim sahipleri bu uygulamayı kullanıyor. Bizzat kendim de kullandım.