Cadılık inisiyesi 8 deneyimleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Grr. Misafir vardı. 4 dk kala gittiler. Koştum rahat bir şeyler giydim. Ortamı hazırladım. Yattım ama ne yatış nefes nefese. :banghead:

Üstüne evdekilerin sözleşmiş gibi gürültü yapmaları. :banghead:

İlk başta hiç bir şey hissetmedim. Tamamen başarısız olduğunu düşünüyordum. :hang:

Sonra nefesimi düzene sokabilince; en nihayetinde enerji akışını da hisseder oldum.

Önce kök çakramda hafif bir gıdıklanma hissettim. Ellerim ve ayaklarımda bir baskı vardı. Sonra sakral çakramda ufak bir baskı, ardından solar plexusumda kuvvetli bir basınç hissettim. Kalp ve boğaz çakralarında da ufak belirtiler vardı ama. En hoşuma gideni 3. gözdeki his oldu. Birisi 2 parmağını dayamış gibi.

Bir ara sanki yanaklarımı 2 parmak sıktı gibi oldu. :D:D Bir kaç varlık gördüm bir de ama onun çalışmayla alakalı olduğunu sanmıyorum.

Sonlara doğru başımda feci bir ağrı oldu. Hala da devam ediyor.
Her şeye rağmen güzeldi. Teşekkürler.

Helena

Kayıtlı Üye
ben maalesef başlangıç yapmama rağmen devam edemedim,çünkü ortam fazla gürültülüydü, bir yandan köpeğimin havlaması bir yandan karşı komşunun hiç susmamacasına bağırarak deidkdu yapması yüzünden konsanrasyonum bozuldu.

ama kerimden gelen herşeyi kabul ediyoprum dedikten sonra gözlerimi kapadım ve zikretmeye başladım, hızlı ve renkli görüntüler ve vücudumun her yerinde bir şey hissettim,yani elektrik az bir şey çarpınca bir uyuşma olur ya hani öyle bir şey..
sonrasına devam edemedim sesler yüzünden

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...