rüyamdan çok etkilendim :S

wicca

Kayıtlı Üye
merhaba arkdşlar yeri burasımı bilmiyorum ama dün gece çok korktum , hemen anlatıyorum .

rüyamda yazlıktaki evin salonu benim odamdı ve penceresi arkdşımın odasına bakıyordu. korkuyorum vearkdşımın ışığı yanıyor bakıyorum tam ona korkuyorum diyecekken o bana şşş sessiz ol babamm uyuyo dio ben müzikaçmışım ve onun sesinikısıyorum . daha snra kapının önünden sesler geliyo ve bakıyorum merdiven var we orası kapkaranlık iki adım atıyorum kedi gözleri görüyorum kedi bana doğrugelince korkup içeri kaçıyorum . kapıyı kitliyorum ve kedi kapıya wuruyo aç kapıyı diyo bişeler söylüyoiyice tırsmaya başlıyorum . ve eski erkek arkdşım 15 gün önce ayrıldık o geliyo odaya açıyorum kapıyı bunun ardından birsür kediler geliyo odaya we bana saldırmaya başlıyolar onada saldırolar .. sora kedielimden baş parmaaımı kopartıo derisini canım felaketacıyo eski erkekarkdşımladışarıya doğru koşturyoruz ben arabaya atlıyorum o arkamdan geliyo hemen arabayı çalıştırıp döndürüyorum kediler bize doğru koşturyo bu zr zor biniyo ama elimçok acıyo diyorum e uyanıorum çok tırstım ne demek bilen warmı :S

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Dediklerinizden doğru dürüst birşey anlamadım. İmla kurallarına uyarak paylaşımlarınızı devam ettirirseniz size yardımcı olabiliriz; bu durumda birşey anlaşılmıyor.

wicca

Kayıtlı Üye
kusura bakmayın heycanla hızlı hızlı yazdım :(

rüyamda yazlıktaki evin salonu benim odamdı ve penceresi arkadaşımın odasına bakıyordu. korkuyorum ve arkadaşımın odasının ışığı yanıyor , bakıyorum tam ona " korkuyorum " diyecekken o bana "şşş sessiz ol babamm uyuyo diyor" ben müzik açmışım ve onun sesini kısıyorum . daha snra kapının önünden sesler geliyo ve bakıyorum merdiven var ve orası kapkaranlık. iki adım atıyorum kedi gözleri görüyorum. kedi bana doğru gelince korkup içeri kaçıyorum . kapıyı kitliyorum ve kedi kapıya vuruyo "aç kapıyı" diyo bişeler söylüyo iyice tırsmaya başlıyorum . eski erkek arkadaşım 15 gün önce ayrıldık o geliyo odaya açıyorum kapıyı bunun ardından , birsür kediler geliyo odaya ve bana saldırmaya başlıyolar , onada saldırolar .. sora kedi elimden baş parmaağımın dersini kopartıyo canım felaket acıyo. eski erkek arkadaşımla dışarıya doğru koşturuyoruz .ben arabaya atlıyorum o arkamdan geliyo hemen arabayı çalıştırıp döndürüyorum kediler bize doğru koşturyo bu zar zor biniyo "ama elim çok acıyo" diyorum ve uyanıorum

NighT_marE

Kayıtlı Üye
Merhaba. Rüyanızı kendimce yorumlamak istiyorum.

Öncelikle eski erkek arkadaşınızın sembolik olduğunu, ve geçmişte aranızda bir sorun yaşanmış olan birisi olduğunu düşünüyorum.

Kedilerin ikinize birden saldırması ise, ikinizin ortak arkadaşı olan bir düşmanınız olması ve ondan zarar göreceğiniz anlamına geldiğini sanıyorum.

Ayrıca karanlık ve korku içinizdeki karışıklığa işarettir.
Merdiveni ise, kendinizi güçsüz hissedip birşeyden vazgeçmiş olduğunuza yada vazgeçeceğinize yordum.

Eğer parmağınızda kan gördüyseniz şunu söyleyebilirm ki, bu kişiden göreceğiniz zarar size sadece manevi olarak zarar verecektir...

Tatlı rüyalar ;)

wicca

Kayıtlı Üye
NighT_marE çok teşekkür ederim çok saol =) kan görmedim ama acısı gerçek gibiydi .. çok saol yorumun için dikkate alıcam.