Söz Majileri

ufulij

Kayıtlı Üye
Sadece sözle maji yapılabilir mi? Mesela sözlerle bir yeri yakmak gibi yer olursa bunun için hangi dil ve ne kullanılır lütfen yardım edin.

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Elbette sadece sözler ile yapılan büyüler mevcuttur. Fakat hiç bir zaman sonuçları Merlin dizisindeki gibi beklemeyin.

elifackles

Kayıtlı Üye
evet keşke merlindeki gibi olabilse :p peki sözlerle yapılan büyüleri nasıl bulabiliriz??

ufulij

Kayıtlı Üye
evet sözle yapılanları nerden bulcaz

suzanna

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ben yeni üye oldum......etkisi denenmiş yeni aşk dualarınız varmı acil cvb

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Kimse size gümüş tepsiyle sunmaz. Arayarak bulunacağına da pek ihtimal vermiyorum. Ya varlıklardan öğrenirsiniz ya da bir mürşite mürid olursunuz. :D

Ayrıca ikinizden de imla kurallarına dikkat etmenizi rica ediyorum.

ufulij

Kayıtlı Üye
İmla hataları için özürdilerim.Bundan sonra daha dikkatli olacağım.Bilgilendirdiğiniz içinde teşekkür ederim.

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ben teşekkür ederim.

arkadaşlar ben yeni üye oldum......etkisi denenmiş yeni aşk dualarınız varmı acil cvb

Sitemizde bir çok aşk uygulaması mevcuttur. Araştırın, okuyun.
Ayrıca alakasız bir başlığa yazmayın yazacaklarınızı lütfen.
Yeni başlık açmanızda bir mahsur yok.

kartal

Kayıtlı Üye
sadece sözle büyü yapılabilirmi mesela sözlerle bi yeri yakmak gibi eger olursa bunun için hangi dil ve ne kullanılır lütfen yardım

Yanlış anlama ama sen kaç yaşındasın? Sözlerle bir yeri yakmak kimseye nasip olmaz. Ancak musibet bela gibi oda çok yetenekliysen belki.

İmla kurallarına dikkat ediniz. Düzeltmek zorunda bırakmayınız bizi lütfen.

mortho

Osiris

Kayıtlı Üye
Lütfen bu konularda biraz araştırmada bulunduktan sonra soru sorunuz.Aksi takdirde çok anlamsız oluyor.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
ses ve vizyon bir bileşkedir. sözden ziyade sesin ve imajın önemi vardır. bir çok kültürde ve dinde buz sözler vardır. isimler matralar vs vs.

örneğin. ya allah bir esmadır. aynı zamanda titreşim seviyesi çok yüksektir. ses ve vizyon inerjisini kullarak istediğiniz şeyler yapılabilir. şunu düşünmeyin çok önemli bir kelime var ben bu kelimeyi söylersem istediğim olur diye. öyle bir kelime yada cümle yok. binlerce var. ama bu kelimeden ziyade sizin titreşim seviyeniz o kelimenin titreşim seviyesi kadar yüksekmi

ufulij

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim.Bu arada kartal yaşım 17.Biliyorum sorum biraz saçma geldi ama çok merak ettim.Hani bu druid büyüleri oluyor onlar gibi varmı diye.

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Elbette druid büyüleri var fakat daha önce de dediğim gibi ne büyüler ne de etkileri Merlin dizindeki gibi değil.

ADoNaY

Kayıtlı Üye
Ayrıca sözle yapılabilen bir maji bulduysanız bile çok çalışmalısınz.Kesinlikle hemen Merlin dizisindeki gibi sözle büyü yapamazsınız.

Büyünün dili nedir?
Ayrıca büyünün çeşitli dilleri vardır. Bunların bazıları günümüzde de bilinmektedir.

Sanskritçe sözle yapılan majilerin olduğunu duymuştum ama ne kadar doğru bilemem...

oneblood

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci,Turizm
Rune alfabesini önerebilirim :)Tamda maji için gerekli bir alfabe bence...

Sevgi ve Işık ile kalın...

By _dRuid_

mehteren

Kayıtlı Üye
:D sadece düşünür dilersin ALLAH tan niyet neyse o nasip olur...

Apabbacık

Kayıtlı Üye
Büyüden ziyade mantralara daha çok inanıyorum ben.Astral esnasında,meditasyonda ...Örneğin Kion amacı kişinin beynini tam olarak durdurmak.Doğru telefuzla söylendiği halde işe yaradığı fikrindeyim.

ibriz

Kayıtlı Üye
apabbacık, dediğin şey koan. beyni durdurmak için sorulan sorudur. mantıksızdır. cevabı ararken aydınlanıldığına inanılır. ve 'söz majileri' ile ilgisi yoktur.

söz majilerinizi kendiniz yapabilirsiniz. bunlara sigil denir. uygulamasının nasıl yapıldığını araştırarak bulabilirsiniz.