Bu Yaşadığımın Bir Anlamı Var mıdır?

3l1f

Kayıtlı Üye
hemen hemen her gece uykuyla uyanıklık arasında oldugum ilk dakikalarda kendimi yatakta nasıl yatıosam o şekilde görüorum yatagımın karşısından.bazen yattıgım pozisyondan farklı bi şekilde görüyorum odanın rengide genelde gece yeni çökerken lacivertimsi gibi olur ya gökyüzündeki aydınlık aynı orenk görüyorum halbuki evimizin arkasındaki park ışıklarından dolayı odam nerdeyse gece lambası yanıomuş gibi aydınlık görünür. bu durumu her farkettigimde gözlerimi biranda açıyorum ve kendime baktıgım yere dgr aslında gözlerim açık baktıgımı farkediyorum.

bu nedir sizce?

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bilinçsiz yapılan astral seyahat gibime geldi.
Etrafın lacivertimsi gözükmesi önemli bir nokta bence.
Çünkü ben ne zaman çıksam ya sizin gördüğünüz renkte yada altın sarısı görüyorum.

3l1f

Kayıtlı Üye
astral seyahatin ne oldugunu tam bilmiyorum bi kaç yerde kısa kısa yazılar okudum birileri tartışırken tartışlarını takip ettim ama hiç denemek gibi istegim olmadı içimde denersem glemezsem die korkular yaşadım bunu düşündügümdede hemen vazgeçtim dedigin gibi bilinçsizce olan bişey bu

3l1f

Kayıtlı Üye
peki bu konuda kendimi geliştirebilirmiyim

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Sık sık oluyorsa bir olduğunda gözlerinizi açmak ya da kendinize bakmak yerine etrafa bakın yan odaya geçin. Bu tarz pratikler yapabilirsiniz.
Bilinçli çıkmak isterseniz de sitemizde bir çok teknik mevcut.

3l1f

Kayıtlı Üye
evet sık sık oluyor.tamam dediginiz tekniklere bakıcm. bişey daha sorucam sakıncası yoksa :) rüya olarak adlandırıyodum şimdiye kadar ama şimdi sizinle bu konuyu konuşunca sanki onunda astral seyahet olabilecegini düşünmeye başladım kendi cenazemi izliyordum yıkanmamdan kefenlenmeme tabuta konmama camide namazım kılınana kadar insanları ve tabutumu görüyordum anneme sesleniyodum ağlamaması için snr biranda mezar yerimi gördüm annenemin üstüne gömüceklermiş orda eğilmiş mezarlıgın üstündeki toprakların topkalşamasından taş gibi olanlarıyla elimde oynuodum bi adım arkamdada azrail varmış bana üstüme toprak atıldıgında neler hissedecegimi anlatıodu daralıcksın her toprakda nefesinin sana daha çok yetersiz gelecegini flan hissedeceksin diodu onu susturdum biliorum zaten bunları anlatıp beni şimdi korkutma diodum ona snr o sahneyi gördüm işte üstüme toprak atılıodu aynı azrailin dedigi gibi hissetmeye başladıgım iice nefes almakta zorlandıgım anda allahım ben buna hazır değilim şimdi deyip kendimi zorla rüyadan çıkarmıştım uyandıgımdada o an nasıl zorlanıosam nefes almakda o şekilde kesik kesik yarım nefesler alıodum.sence bu rüyamı yine bilinççsiz astral midir

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Astral seyahat olduğunu sanmıyorum. Ne olduğu hakkında da bir fikrim yok. En doğru olanı Pantea söyleyecektir.

AZAZİL1

Banlı Kullanıcı
Kesİnlİkle amatÖr astral seyahat bence kolayca yapabİlİyorsan bunu gelİŞtİrmelİsİn ben yapmak İÇİn 1 sene uĞraŞtim bu yÖtemle kitalar arasi seyahat yapanlar var