Medyumluk için inisiye çalışması deneyimleri 8

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Angel777

Kayıtlı Üye
Benimki kısa sürdü sanırım(
Sadece 12-14 dakika.
Gözlerim maalesef bazen açık bazen kapalıydı ama açıkken bile bir karaltı oluyyordu(gri bir gölde).Yani gözlerim açıkken kapalıydı,gerçekden çok heyecanverici bir duyguydu.Odaya bir enerjinin girip bana yöneldiğini hissediyordum...

nefertiti:)

Kayıtlı Üye
Bende geldim arkadaşlar şimdi bitti. Yaklaşık olarak, 17-18 dakika sürdü çok tuhaf fakat avuç içlerimin ısındığını ve karanlığın sürekli olarak artıp artıp tekrar aydınlandığına şahit oldum bittiğini de şu şekilde anladım, avuç içlerim ve parmaklarım soğudu ve şu anda parmaklarım çok soğuk. ayrıca o sürekli artıp artıp aydınlğa bir anda ulaşma olayı da kendiliğinden bitti. en güçlü belirtileri, çalışmamın (sanırım ki ilk 5 dakikasıydı) başlarında hissettim! ;)

Angel777

Kayıtlı Üye
Bende geldim arkadaşlar şimdi bitti. Yaklaşık olarak, 17-18 dakika sürdü çok tuhaf fakat avuç içlerimin ısındığını ve karanlığın sürekli olarak artıp artıp tekrar aydınlandığına şahit oldum bittiğini de şu şekilde anladım, avuç içlerim ve parmaklarım soğudu ve şu anda parmaklarım çok soğuk. ayrıca o sürekli artıp artıp aydınlğa bir anda ulaşma olayı da kendiliğinden bitti. en güçlü belirtileri, çalışmamın (sanırım ki ilk 5 dakikasıydı) başlarında hissettim! ;)

Evet,işte karanlığın gidip gelmesini ben de yaşadım.Ayrıca parmaklarım da soğudu.:hurray:

Ailuros

Banlı Kullanıcı
Evet nefertiti senin gibi benimde avuç içlerim çok ısındı yanlız ben kendimi sanki bir boşlukta yüzermiş gibi hisettim.

Kayıtlı Üye
evet tarif edemiyorum ama, benim de gözlerim açıkken bir noktaya kilitlenip, kilitlendiği nokta dışındaki yerlerin karanlığa gömüldüğünü ve bir anda tekrar dalgalanma şeklinde aydınlık ve etraftaki karaltının sanki beni içine alıyormuşcasına tekrar karanlığa gömüldüğümü hissettim :)
çok tuhaf hala etkisindeyim.

Angel777

Kayıtlı Üye
Her nefes aldığımda(özelteknikle) karanlık dağılıyordu ve Cebrail diye sayıklarken yeniden karanlık geliyordu.

Ailuros

Banlı Kullanıcı
Avuç içlerimde ki sıcaklıketkisini kaybetti.Bide bi yoğunluk vardı tarif edemediğim o gidince bende bittiğini anladım.

Kayıtlı Üye
Avuç içlerimde ki sıcaklıketkisini kaybetti.Bide bi yoğunluk vardı tarif edemediğim o gidince bende bittiğini anladım.

evet aynı bana da ona benzer şekilde, hatta aynısı gibi önce kararıp kararıp aydınlanma bitti arkasından da avuç içlerim soğudu ve en son parmaklarım soğudu ve hala soğuklar şu an bile ;)

Ailuros

Banlı Kullanıcı
Baş dönmesi varmı peki şuan benim ki dönüyor hala:)

Kayıtlı Üye
Baş dönmesi varmı peki şuan benim ki dönüyor hala:)

baş dönmesi değil fakat, göz kapaklarım tarif edemediğim ağrıya benzer bir ağırlıkta şu anda! ve kalktığımda ışığa yürürken tuhaf bir şey hissettim, bir anda sanki başka bir yerdeymişim gibi, bir boşlukta hissettim kendimi ve sanki bir an için hiç bir ses duymuyormuş gibi hissettim!

Kayıtlı Üye
normalde ben yoga ve meditasyon yapıyorum her gün (1 saat kadar) meditasyondan sonra da böyle göz kapaklarım ağırlaşıyor (ağrı veya uyku gelmesi gibi birşey değil ama)

thesecret

Kayıtlı Üye
çok kısa yapabildim ama ellerimde karıncalanmalar hissettim ve sıcaklık ama hala devam ediyor

gulberk

Kayıtlı Üye
ben adımı yazdırmamıştım ama yınede yaptım son dk kararı yla ve cok korkarak.. önceleri göğsüm nefes alışlarım cok zordu agırlık gibi bişi. sonrası yavaş yavaş sakinleştim gözlerimi sıktıgım halde sanki açılıyor gibiydi kırpışıp durdular. karanlıkta parlayan bişiler gördum devamlı güzeldiler ama .gözlerim kapalıyken bile sanki odanın içini loş sekılde görür gibiydim.ve bışıler bır şey dolandı durdu başımda gözlerimin ta ucuna geldiler bir sürü ışık sonra onlar inceldi ve sigara dumanı gibi oldu sanki odanın içinde beş on kişi toplanmış sigara içmiş gibi dağılıp dağılıp yoğunlaştı..sonra biri bana bitti dedi ,herşey dagıldı ellerimi hisetmedim bir süre ve buz gibiler hala. tam kalkarkende tuhaf bir titreme sarstı beni. hala titriyorum. korkudanmı bilmem..

pikadil

Kayıtlı Üye
Cok tesekkurler Urum. Hayatimda hic bukadar esnedigimi hatirlamiyorum. 3-4 kez gozlerimden sakir sakir yaslar geldi. Ellerimle silmek zorunda kaldim. Zikri tekrarlarken dilim damagima yapistigindan 2 kez kalkip yanimdaki bardaktan su ictim. Baslarda avuc iclerinde karincalanma sonrasinda agirlik hisseetim. Karnimda, midem civarinda bir agri oldu. Once solar plexusta basladi sonra mideme cikti. Calisma bslamadan biraz once 3. gozde hafif bir hareket hissetsemde, kisa sudu devam etmedi.
Calismanin baskangicindan 40dk sonra herhangi bir yeni enerji etkilesimi hissetmemeye baslayinca kalktim. Tekrar tesekkur ederim :)

Thyphon

Kayıtlı Üye
İş
Acil Tıp Teknisyeni
Cok tesekkurler Urum. Hayatimda hic bukadar esnedigimi hatirlamiyorum. 3-4 kez gozlerimden sakir sakir yaslar geldi. Ellerimle silmek zorunda kaldim. Zikri tekrarlarken dilim damagima yapistigindan 2 kez kalkip yanimdaki bardaktan su ictim. Baslarda avuc iclerinde karincalanma sonrasinda agirlik hisseetim. Karnimda, midem civarinda bir agri oldu. Once solar plexusta basladi sonra mideme cikti. Calisma bslamadan biraz once 3. gozde hafif bir hareket hissetsemde, kisa sudu devam etmedi.
Calismanin baskangicindan 40dk sonra herhangi bir yeni enerji etkilesimi hissetmemeye baslayinca kalktim. Tekrar tesekkur ederim :)
haha :) koptum alemsin :hurray::hurray: benim ellerimi birisi havaya kaldırdı gibi oldu acaba basardıkmı sevgili urum nerde cevap verse bize :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...