Bağli kapilari açan dua

BİRTSEN

Kayıtlı Üye
AŞAĞIDAKİ DUAYI OKUYANA BAĞLI OLAN BÜTÜN KAPILARI AÇILIR. okuma sayısı ne kadar okursan o kadar ıyıolur gucun yettıgi kadar okunur

ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİNİL FATİHI LİMA UĞLİKA VEL HATİMİ LİMA SEBEKA NASİRİL HAKKI VEL HADİ İLA SIRATIKEL MÜSTAKİMİ VE ALA ALİHİ HAKKA KADRİHİ VE MİKTARİHİL AZİYM..

Alıntı

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Alıntı:internet
Bakın, kaynağından emin olduğunuz uygulamaları paylaşırsanız, hem üyelerimiz neyin ne olduğunu bilerek yapar ya da yapmaz, hem de olası bir tehlikeye karşı daha dikkatli olunması sağlanır. Alıntı internet derken, o alıntıladığınız internet sitesinde kim, nereden bu bilgileri almışsa, o kaynağı bulun ve paylaşın. Bu etik olacaktır. Sonuçta verdiğiniz bilgiler oyuna gelecek bilgiler değil; sitemizin herhangi üzeri kapalı bir kaynaktan bilgiler içermesi taraftarı da değiliz. Bu sebeple kurallar koyduk, uymanız gerekmektedir.

Merinos

Kayıtlı Üye
AŞAĞIDAKİ DUAYI OKUYANA BAĞLI OLAN BÜTÜN KAPILARI AÇILIR. okuma sayısı ne kadar okursan o kadar ıyıolur gucun yettıgi kadar okunur

ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİNİL FATİHI LİMA UĞLİKA VEL HATİMİ LİMA SEBEKA NASİRİL HAKKI VEL HADİ İLA SIRATIKEL MÜSTAKİMİ VE ALA ALİHİ HAKKA KADRİHİ VE MİKTARİHİL AZİYM..

Alıntı
Salavat i fatih adi. 2 farklisi var sadece benim bildgimden bi kac yer eksik. 1000 Ya latif okunup arkasina 100 salati fatih okundugunda butun kilitli kapailar acilir ve sıkıntidan kurtulunur diye biliyorum Allah bilir dogrusunu.

Zek0808

Kayıtlı Üye
Böyle okumalarda mahreç önemli diye biliyorum. Sonuçta ona göre bi rezonansı olacak ve ona göre bi enerji yayacak. O yüzden orijinal dilinde paylaşılması daha iyi olmaz mı?