Merhaba.. bana yardımcı olabilirmisiniz..

XTX

Kayıtlı Üye
bir haftadır anlam veremediğim tuhaf rüyalar görüyorum. Bu rüyalar genellikle tam uykuya geçiş anında oluyor üç gece üst üste karanlık bir yüz bana bazı rakamlı harfli bir yazıyı ısrarla okutmaya çalışırken dualarla zar zor uyanabildim. Dün gece ise çok farklıydı yine dualarımı okuyup yattıktan sonra tam uykuya dalacağım anda birden deprem hissiyle yatağımda sallandığımı ve arkamdan bana sımsıkı sarılan bir kuvvetin olduğunu ve bana fısıltıyla sakın korkma dediğini bu arada burnuma çok hoş güzel bir kokuyla gözlerimi açtığımı hatırlıyorum... Sizce bunların anlamı nedir yardımcı olurmusunuz.. bundan hiç kimseye söz etmedim sadece sizlerle paylaşıyorum kendimce düşündüğüm bir musallat olayımı var acaba diyorum. Dün gece sıçramalarla bu durumdan dolayı hiç uyuyamadım.. yardımlarınız için çok teşekkür ediyorum.. iyiki varsınız saolun...

camel

Banlı Kullanıcı
İş
Oz Büyücü
Merhaba Devran ben yazmış oldugunuz yazı çok iyi okudum böyle bişiyle ilk defa karşılaşıyorum sana bişiy musallat olmuş hiç bu tür şeylerle ugraştınmı ..? yanlız yaşayan insanada ugrarlarr unutma hangi duayı ukudugunu bilmiyorum arkadaşım kendini çember içerisine al ve olucakmış gibi yatma ama sizin evde bişiy var bana öle geliyor bende yaşadım senin yaşadıgının bir benzerini bu konuya yogunlaşırsam onu çözerim

XTX

Kayıtlı Üye
Selam Devran arkadaşım ilgilendiğin ve cevapladığın için çok teşekkür ederim Allah razı olsun.. ilk önce açıklamam gerekirse evet durumun gereği yalnız yaşayan bir bayanım ve bu tür işlerle yani davet gibi hiç uğraşmadım sadece merakımdan konuları okur geçerim.. geceleri ise yatmadan mutlaka Fatiha Ayetel kürsi ve diğer bildiğim dualarımı okuyup yatarım.. Euzu Besmelesiz adım atmam ama daha önceleride yani bir sene kadar oluyor yine rüyalarda kabus halinde rahatsızlığım vardı. Uzun bir süre çok rahattım şu bir hafta içinde dediğim gibi üç kez bana bişeyler okutulmaya yada gösterilmeye başlandı ama en hissedilir olanıda dün geceydiki daha önce de açıkladığım gibi arkamdan sımsıkı sarılan bir kuvveti hissettim öyleki karnımdaki baskı ve en tuhaf olanıda hoş bir kokunun burnumun dibinde olmasıydı.. korkmuyorum desem yalan olur bende sizin gibi acaba musallat olayımı diye düşündüm ve burada sizlerle paylaşmak bile beni rahatlattı inanın... birde bu varlıksa ne türlü olabilirki...size ve ilgilenen bütün arkadaşlara teşekkür ediyorum sağolun...

NighT_marE

Kayıtlı Üye
Okutmaya çalıştığı şeyleri okumayı denedin mi?