Cinlerin okulu

reidikonto

Kayıtlı Üye
Bana çok garip ve enteresan gelen bir rüyamı sizlerle paylaşmak istiyorum. ve yorumlarınızı bekliyorum.

Birgün rüyamda Cinlerin okulunu gördüm.çok şatafatlı bir okuldu.Insanlarda o okulun dışındaydı.Baya kalabalık bir ortamdı.Sonra cinler ve insanlar arasında savaş çıktı.Savaşı Insanlar kazandı ve o okulu cinlerin elinden aldık.Sonra siyah çarşaflı bir bayan cin feryat etmeye başladı bagırıp çagırıyordu.Sonra Insanlar o okulu tekrardan cinlere geri verdiler.Sonra babam geldi yanıma gel dedi seni bu okula kaydedicem bundan sonra bu okulda okıcaksın dedi.Bende olurmu hiç baba dedim bu okul cinlerin okulu nasıl okurum burda dedim okursun dedi.Sonra babamla okul müdürünün yanına gittik tabi bunlar cinlerdi. Sonra benim kaydımı yaptı artık bu okulda okıcaksın dedi.Babamın elindede yeşil çiçekler gördüm.Sonra okulu gezdirmeye başladılar beni.Bir sınıfa girdim orda sarışın bir kız vardı bana bakarak gülümsedi ve rüyadan uyandım.

O gün tam 3 kez kaza atlattım... Sonra bu rüyayı bir hocaya anlattım bana dediki seni sevmişler. Ve senle evlenmek istemişler dedi. Sen gibi saf ve temiz insanları severler dedi. bana.. Bu rüyanın yorumu böylemidir yoksa dahamı degişik.? ama rüyamdaki cinler Rahmani cinlerdi.. Beni seviyorlardı yani.

repece

Kayıtlı Üye
Gerçekten ilginç bir rüyaymış.Cinlerle ilgili konularla çok alakadar mısın acaba?Çünkü rüyanda gördüğün yerlere gerçekten gittiğini düşündüm.

reidikonto

Kayıtlı Üye
Gerçekten ilginç bir rüyaymış.Cinlerle ilgili konularla çok alakadar mısın acaba?Çünkü rüyanda gördüğün yerlere gerçekten gittiğini düşündüm.

Evet cinlere olan merakım fazladır.Ama asla bilinçsiz davranmıyorum.Yani merakım var ama ugraşmıyorum.Biliyorum düşünce bile onları davet etmeye yetiyor,düşüncemi kontrol edemiyorum.Yanlız şu dediginiz şey. ( Çünkü rüyanda gördüğün yerlere gerçekten gittiğini düşündüm ) buna birşey söyleyemiyorum.Çünkü uyandıgımda gerçekten yaşamış gibi olmuştu bana. Ögle birşey gerçekten oldumu bilemicem.

BİRTSEN

Kayıtlı Üye
Allah hayır etsin.Bana bir işaret gibi davet gibi geldi açıkçası...

BİRTSEN

Kayıtlı Üye
Eğer bu rüya br işaretse birşeyler anlatmak istenmişse sanıyorum yine bu veya buna benzer rüyalar görürsünüz.Yada gerçekte ilginç şeylere tanık olursunuz.Yok eğer hiç bişey olmassa demekki bilinçaltıdır:)