Yıldız derecenizi yükseltmek için..

Meyra

Banlı Kullanıcı
Tercihin perşembe' yi Cumaya bağlayan gece saat 12 sularında yapılması gereken bir uygulamadır..

Yapmanız gerekenler.
1 Abdest alın.
2 2Rekat Allah rızası için namaz kılın.
3 Niyet edin.

( Niyetiniz nasıl edeceksiniz YA ERHAMERRAHIMYN 3 KEZ ......baba adı'dan olma
..... anne adı'dan doğma ben..... kendi isminiz nın yani benim yıldızımı dişiye çevir
yıldızı nasibi kısmeti şansı ve bahtı açık olan kullarından ey YA ERHAMERRAHİMYN 3KEZ

4 71 Adet Ayet-el kürsi 71 adet Nas suresi 71 Felak suresi oku tüm bedenine üfle
sonra sağına, soluna, önüne, arkana ,üstünü ve altına 6 yöne DE YA SELAM de 7 seferde etrafında
360 derece dönerek ya selam de ve bitir..

KAYNAK..Gizli ilimler hazinesi

Daha önce sinestezya arkadaşımızın paylaşımıydı. forumda bulamadım tekrar sizlerle paylaşmak
istedim..

nefertiti:)

Kayıtlı Üye
ben bunu yaptım arkadaşlar :)) hatta arkadaşım evlenecekti haftasonu o kendi evinde kendi için, ben kendim için oturup yaptık :) benim yıldızım çok düşük onu biliyorum zaten de... arkadaşım için çok süper oldu! kaynanasının ağzı dili bağlandı resmen O'na karşı :hurray: düğün üstü bir dünya tatsızlık çıkarmak için uğraştı, ama bacak kadar (tabiri caizse kayınvalidenin yaşına göre) kız her istediğini yaptırdı süper oldu herşeyine hayır demelerine rağmen , düğün günü tuhaf şekilde üzülüp ağladığı şeyler bir anda rayına oturdu ve kayınvalidesinin ağzı dili bağlandı arkadaşıma karşı, herşey arkadaşımın istediği gibi oldu :smash: bu uygulamayı peş peşe aslında 2-3 hafta sürdürmek gerekliymiş :( ben gerisini yapmadım sadece 1 perşembe gecesi, o arkadaşım evlenmeden 2 gün önce oturup da yaptım hatta tarihide hatırlıyorum; 1 Ekim gecesiydi (bu yıl) :biggrinjester:

3l1f

Kayıtlı Üye
bende yapmıştım geçen gün ama aytel kürsi nas ve felak surelerini okurken resmen kafamın arkası uyuştu zor tamamladım kafam aşagı aşagı çekmeye başladı.

suzansuziş

Kayıtlı Üye
sonra sağına, soluna, önüne, arkana ,üstünü ve altına 6 yöne DE YA SELAM de 7 seferde etrafında
360 derece dönerek ya selam de ve bitir..

KAYNAK..Gizli ilimler hazinesi

Şimdi bu cümlede nokta yok virgül yok.Anlamadım dogrusu. Bu kısmı biri basamak basamak yazabilir mi?

Bir de bu uygulamanın günü ve saati var mıdır yoksa istedigimiz zaman yapabilir miyiz?

mecra

Kayıtlı Üye
Şimdi bu cümlede nokta yok virgül yok.Anlamadım dogrusu. Bu kısmı biri basamak basamak yazabilir mi?

Neresini anlamadınız ben de onu anlamadım.Sağ,sol,ön,arka,alt ve üst olmak üzere 6 yöne Ya Selam diyeceksiniz.Sonuncuyu da kendi etrafınızda daire çizecek şekilde 360 derece dönerek söyleyeceksiniz.Bu kadar...

suzansuziş

Kayıtlı Üye

Burada yedinci anlamı geçmiyor 7 rakamı ile.Tekrar yedi kez dönmek anlamı çıkabilir buradan. DE YA SELAM yazılmış büyük harf ile,YA SELAM mı DE YA SELAM mı oldugu konusunda da kararsız kalmıştım.İmla kuralları hatasından olmuş.Teşekkür ederim cevabınız için.Ayrıca evet ilk satırda geçiyormuş zamanı,dalgınlıgıma gelmiş afedersiniz.

osho

Kayıtlı Üye
İş
müzisyen/öğrenci
Ben de suzansuziş gibi anladım sanki 7.defayı dönerek değil de 7 kere kendi etrafında dönerek yapılacak gibi..Kabenin etrafında 7 defa dönmekten gelen simgesel bi anlamı olabilir diye..Yazan arkadaş tekrar edebilirse iyi olur.

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Konuyu ilk paylaşan kişi aynen şu şekilde paylaşmıştır.

"Tercihen Perşembe'yi Cuma'ya bağlayan gece saat 12 sularında yapılması gereken bir uygulamadır.
Yapmanız gerekenler :

1- Abdest alın
2- 2 Rekat Allah rızası için namaz kılın
3- Niyet edin

( Niyetinizi nasıl edeceksiniz : YA ERHAMERRAHİMYN - 3 KEZ ............ baba adı 'dan olma ............. anne adı 'dan doğma ben................... kendi isminiz 'nın yani benim yıldızımı dişiye çevir; yıldızı, nasibi, kısmeti şansı ve bahtı açık olan kullarından eyle YA ERHAMERRAHİMYN - 3 KEZ )

4- 71 adet Ayet-el Kürsi, 71 adet Nas suresi , 71 adet felak suresi oku tüm bedenine üfle. Sonra sağına , soluna, önüne arkana, üstüne ve altına 6 yöne de YA SELAM de. 7. seferde etrafında 360 derece dönerek Ya SELAM de ve bitir.

Kaynak : Gizli İlimler Hazinesi.
"

Görüldüğü gibi 7 değil 7nci kasdedilmiş.
Keşke meyra adlı üyemiz orjinalini buraya aktarırken biraz daha dikkatli olsaydı. Her neyse sorunun çözüldüğünü düşünüyorum.
İyi forumlar.

Meyra

Banlı Kullanıcı
Daha önce forumda benimle paylaşılan bu şekildeydi bende aynısını sizlerle paylaştım.
orjinali öyle idi en azından bendeki yazı bu şekilde. hata yaptımsa özür dilerim..

hciftcitr

Kayıtlı Üye
alellahi tevekkelna rabbeneftah beynena ve beyne kavmina bi hakkı ve ente hayrul fatihıyn ya fettahu iftah lena hayrel babı bicahi sahibil vesileh.

günde 500 defa 40 gün

rep leri ve teşşekürleri unutmayalı.selam ve dua ile kalın...emeğe saygı...

hciftcitr

Kayıtlı Üye
ben teşekkür ederim..namazı kıldıktan sonra takip eden günlerde 40 gün boyunca 500'er defa duayı okumayı unutmayalım..

elinsa

Kayıtlı Üye
teşekkürler...yazının şu kısmının araçası varmıdır?yoksa bu şekli uygunmudur?,,,,
benim yıldızımı dişiye çevir
yıldızı nasibi kısmeti şansı ve bahtı açık olan kullarından ey YA ERHAMERRAHİMYN 3KEZ..............tekrar teşekkürler ihtiyacımız vardı

hciftcitr

Kayıtlı Üye
bende arapçasını aramıştım bulamadım,türkçe söylemekte uygun önemli olan bir şeyi kalben istemek ,niyet yani..

magics21

Kayıtlı Üye
-yıldız yükselteme ne ? onu bi açıklasan once Ğ?

mysen13

Kayıtlı Üye
. Yıldız düşüklüğünün sebebi, bir kişiye nazar değmiş olabilir, büyü yapılmış olabilir, cin musallatına maruz kalmış olabilir bu tür etkilerin enerjilerin üzerindeki etkisinden kaynaklanmaktadır. Bu tür etkiler kişinin hayatına zarar vereceği için çözüm olmadığı takdirde de bu tür problemler devam edecektir.
Yıldız Düşüklüğünü tedavi etmek için kişilere özel seanslar uygulanır. . Uygulanan seanslar ile de Allah'ın izniyle etkiler üzerinizden kalkar ve bu sıkıntılardan kurtulursunuz.

Yıldız Düşüklüğünde bazı belirtiler görülmektedir. Bunlarn başıcaları, uyku düzensizliği yaşamak, sürekli umutsuzluk hali, hayattan bezmişlik, çevrenizdeki kişilerle iletişimde sorunlar yaşamak, evlilikten nişandan dönmek, ilişkilerin bir anda kopması ve sorunlar yaşamak v.b sorunlar…

MyıldırımM

Kayıtlı Üye
ben bunu yaptım arkadaşlar :)) hatta arkadaşım evlenecekti haftasonu o kendi evinde kendi için, ben kendim için oturup yaptık :) benim yıldızım çok düşük onu biliyorum zaten de... arkadaşım için çok süper oldu! kaynanasının ağzı dili bağlandı resmen O'na karşı :hurray: düğün üstü bir dünya tatsızlık çıkarmak için uğraştı, ama bacak kadar (tabiri caizse kayınvalidenin yaşına göre) kız her istediğini yaptırdı süper oldu herşeyine hayır demelerine rağmen , düğün günü tuhaf şekilde üzülüp ağladığı şeyler bir anda rayına oturdu ve kayınvalidesinin ağzı dili bağlandı arkadaşıma karşı, herşey arkadaşımın istediği gibi oldu :smash: bu uygulamayı peş peşe aslında 2-3 hafta sürdürmek gerekliymiş :( ben gerisini yapmadım sadece 1 perşembe gecesi, o arkadaşım evlenmeden 2 gün önce oturup da yaptım hatta tarihide hatırlıyorum; 1 Ekim gecesiydi (bu yıl) :biggrinjester:
bu iradeyi kontrol altına almak degil midir yaptıgınız yanlış olmuş belkide kayınvalidesi uygun görmedi :ban:

berhangulec

Banlı Kullanıcı

( Niyetinizi nasıl edeceksiniz : YA ERHAMERRAHİMYN - 3 KEZ ............ baba adı 'dan olma ............. anne adı 'dan doğma ben................... kendi isminiz 'nın yani benim yıldızımı dişiye çevir; yıldızı, nasibi, kısmeti şansı ve bahtı açık olan kullarından eyle YA ERHAMERRAHİMYN - 3 KEZ )

sadece bu kısım mı bu kısımlar mı (YA ERHAMERRAHİMYN) üç kez tekrarlanacak yoksa anne ismi baba ismi ve kendi ismimiz kısmıyla mı üç kez tekrarlanacak bunu söyler misiniz arkadaşlar.