Garanti varlık daveti kul ihiyye suresi

kara murat

Banlı Kullanıcı
önden selam eder ALLAHIN VE RESULÜNÜN BÜTÜN PEYGAMBERLERIN SALAT VE SELAMI DAIMA ÜSTÜMPZE OLSUN DER RAHMETLI HOCAMIN ban a el verip izin aldigim bir duayi sizinle paylasmak isterim kendisi kücükten cinler kendisi gözükmüs ona ....ALLAH yatigi yeri NUR eylesin davet söyleki kendim yaptim 7gün gözüktüler neyse davet söyleki önden bir beze ayetel kürsi daire yazilcak o dairenin icine oturulcak daima beyaz giyinilcek uyku azaltilcak 5 vakit namaz zamainda kilincak cok tövbe ve salati serife allah resulüne okuncak sefaat istenilcek sogan veya sarimsak asla yenilmiycek vucuda güzel kokular sürülecek kolonya veya lavanta olmaz misk gibi güzel kokular sürükecek davet edcen kisi gücü ve kuveti neye yeterse biraz sadaka vercek davete girecek davette az konusacak az yiyecek uykuyu azaltacak davet söyle önden bir aye4tel küesi okunup ondan snra kul ihiye suresinin 1-5kadaar olan ayet 1000 defa okuncak davete yasli ak sakalli elinde assasi olan biri gelecek o nu görür görmez edebi daurende salamlayip agirliyacaksiniz o sana sartlarini söyleyecek kabul ediklerini babul etimm dersin etmedigini bu sarti hafifletz dersin sonra ondan ismi azami istersin o sana ögrettir ben yaotin 7ygün inanin geldi gözlerimi kapadim RABBIM ben korkuyorum neolur gitsin dedim ne hikmet gitti yapacak kisi mangal gibi myürek olmasin lazim ona göre muhakak bnir ruhani hocadan izin ailn burada satirlarima son verirken b hepiniz ALLAHA emanet olun derim bir hatta yaptiysam af edin saygilarla kara murat

XAAAAAAAAX

Kayıtlı Üye
ilginç anlattıkların her insan için çok ağır şeyler aslında yapılabilir ancak nefse çok ağır gelen şeyler o gelen nur-i insan nasıl biridir biraz açıklarmısın başka neler konuştunuz nerden geldi nerden gitti ... sen bunu yapmak için kimden izin aldın kimden öğrendin açıklarsan bilgilerimi genişletceksin ayrıca gelen cinni sureti nasıldı anlaşmada neler sordu cinniyle konuştunmu ne konuştun açıklarsan sevinirim
saygılarla

reidikonto

Kayıtlı Üye
Yazdıkların gerçekten çok güzel olmuş.Ama ayetel kürsiyi nasıl daire şeklinde yazacagız. Sonra o daire içinde oturun demişsin, peki nasıl yazmalıyızki duanın harfleri bizim oturacagımız yere gelmesin.Yani duanın üstüne oturulmaz bir birkere günahtır.Bunu biraz daha açıklarsan veya biraz daha detaylı anlatırsan iyi olur.Ve bu nerede yapılmalı.? Kimsenin olmadıgı bir yermi yoksa normaldede yapabilirmiyiz.?

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Arapça yazılır. Başı ve sonu birleşecek şekilde yazarsın daire olur. Büyük büyük içine rahatlıkla sığabilacek şekilde yazarsın. Yer olarak elbet tenha olmalı. Rahatsız edilmeyeceğinden emin olmalısın.

Bana düşmez ama gözüme takılan birşey var ki demeden geçemeyeceğim. Fincan davetinden dahi korkan kimseler için bu tarz davetler direk kalpten götürür adamı. :D

reidikonto

Kayıtlı Üye
Arapça yazılır. Başı ve sonu birleşecek şekilde yazarsın daire olur. Büyük büyük içine rahatlıkla sığabilacek şekilde yazarsın. Yer olarak elbet tenha olmalı. Rahatsız edilmeyeceğinden emin olmalısın.

Bana düşmez ama gözüme takılan birşey var ki demeden geçemeyeceğim. Fincan davetinden dahi korkan kimseler için bu tarz davetler direk kalpten götürür adamı. :D

Haklısın ama korkunun ecele faydası yok :D:D bunu yenmeye çalışıyorum. :)

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Tavsiyem öncelikle fincanlı davete olan korkunu yen.
Mesela yükseklik korkusu olan bir kimse yenmek için ufak yüksekliklerden başlayabilir fakat bungee jumping yapmaya kalkarsa ilk adım olarak. Yine kalpten gidebilir. :D
Ben uyarayımda karar senin elbet.

reidikonto

Kayıtlı Üye
Onu yendim ben ya.Yaptıkya şimdi korkmuyorum ondan :)En azından küçükte olsa tercube yaşadım..Bunu adım olarak görüyorum.Devam edicem sonuna kadar..

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Bu konu çocuk oyuncağı değildir. İnsan önce kendini tam anlamıyla geliştirir, daha sonra bir tehlikesi olmayacağına kanaat getirirse bu gibi uygulamalara kalkışır. Sonradan pişman olabileceğiniz şeyleri yapmayın. Kendinize koruma yapabiliyor musunuz? Tam olarak gerçekten korunduğunuza inanıyor musunuz? Bir musallat karşısında ne yapabileceğinizi biliyor musunuz?

reidikonto

Kayıtlı Üye
Bu konu çocuk oyuncağı değildir. İnsan önce kendini tam anlamıyla geliştirir, daha sonra bir tehlikesi olmayacağına kanaat getirirse bu gibi uygulamalara kalkışır. Sonradan pişman olabileceğiniz şeyleri yapmayın. Kendinize koruma yapabiliyor musunuz? Tam olarak gerçekten korunduğunuza inanıyor musunuz? Bir musallat karşısında ne yapabileceğinizi biliyor musunuz?

Evet bu saydıklarınızın hepsini biliyorum.Söyledigim gibi sadece biraz bilgisizim bilgi edinmeye çalışıyorum korkularımı yenmeye çalışıyorum.Musallat karşısında yapılması gerekenleri.Ve tam koruya bilirim kendimi.Bunların hepsini zamanında araştırdım bir fikir bir bilgi edindim şüphe duymuyorum.Sadece burada dahada çok şeyler ögrenmek peşindeyim.Anlayacagınız zar atmak istemiyorum. Bir kere yapmak dogru yapmak ve kazanmak Bunun peşindeyim.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Gerçekçi olalım ve kendimizi tehlikeye atacağımıza, önce neyin ne olduğunu tam öğrenelim. 2 satır okumakla öğrenilmiyor maalesef. Bunları kimseyi küçümsemek için yazmıyorum aksine, zarar görmemeniz için yazıyorum. Ama ille de ısrarla riske atacağım deneyeceğim diyenlere de karışamam ama, bu işlerin riskle uzaktan yakından ilgisi yoktur; ticarete benzemez onu da belirteyim.

reidikonto

Kayıtlı Üye
Gerçekçi olalım ve kendimizi tehlikeye atacağımıza, önce neyin ne olduğunu tam öğrenelim. 2 satır okumakla öğrenilmiyor maalesef. Bunları kimseyi küçümsemek için yazmıyorum aksine, zarar görmemeniz için yazıyorum. Ama ille de ısrarla riske atacağım deneyeceğim diyenlere de karışamam ama, bu işlerin riskle uzaktan yakından ilgisi yoktur; ticarete benzemez onu da belirteyim.

Kesinlikle haklısınız.Ben hemen yapıcam demedim zaten. Burdan bunu alıp diyer bilgilerle karşılaştırıyorum.Ortaya çıkan şeyleri bulmaya çalışıyorum.Benim amacım hemen kendimi çemberin ortasına atmak degil.Umarım anladınız beni.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Söylediklerim sadece sizin için değil, herkes okusun ve iyi düşünsün.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Bencede gerçekci olunmalı; arkadaşlar bikaç uygulama sonucu hiçbir cin davete icabet etmez, degil bikaç ay 6-7 sene manevi ilimlerin kapısında köle olanlar dahi cinleri görmeyi onları davet edip cevap almayı başaramamışlardır.. Bazı şeyleri oyuncak sanmamalı, cinler dedigimiz varlıklar daha öncede söyledim emri vaki olayına gelmezler, siz onları çagırınca degil onlar isterse size gelirler ayrıca davet yöntemleri konusunda bunlara gerek yoktur adını künyesini söylersiniz gelirler ama geldiklerine degecek kişilere onuda onlar bilirler zaten.. Ayrıca ak sakal konusuna gelirsek bu işin erbaplarından kim derse ki cinlerde ak sakal var katiyen yalandır bu bir vehimdir.. Cinlerde yaşlılık hali insanlarda ki gibi olmaz malesef.. Okudugunuz kitaplara güvenerek kendinizden birşey gibi yazarsanız yanılan siz olursunuz.. Arkadaşlar bilmemek ayıp degildir ama bildigini iddia etmek ayıpların efendisidir..
Ayrıca sitede yazılarınızı kaydetmeden önce inceleyiniz, harf hataları ve imla kurallarına dikkat ediniz..
selam ve dua ile

mecra

Kayıtlı Üye
Çok ilgi çekici bir konu,aynı zamanda da oldukça tehlikeli.Böyle işlere kalkışmadan önce lütfen iyi düşünün.Aksi takdirde ortaya,hem kendinize hem de çevrenize zarar verecek sonuçlar çıkabilir.

kara murat

Banlı Kullanıcı
arkadas morto cevap vermis aynen öyle dairte sigacagin skilde yaziolcak mesaji tam okuduysaniu hak sahitimdirki gelenle konusmadim gözümü kapattimk sirf allahtan gelenin geri gitmesini istedim cenabi hak geleni gerii gönderdi kurban olayim o rabbe arkadaslarimin dedigi gibi korkan kisi bu ise asla girmesin cocuk oyuncagi degildir o rahmetli olmasaydi bana destek vermeseydi kim bilir sonum ne olacakti ALLAH onun yattigi yeri nur etsim rabbim amin hepiniz ALLAHA emanet olun kara murat bir hatta yaptiysam af edin:boat:

kara murat

Banlı Kullanıcı
yazdigim ve bana davette görünen sey tam dogrudur yalan söylemem buna hak sahittimdir ister inanin ister inanmayin allah shitimdir kara murat

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
varlık davetleri en ilgi çeken merak edilen arzu edilen ve korkulan bir durum. yüzlerce değişik varlık çağırma şekilleri vardır. ama gözen kaçan çok önemli bir husus var. bu varlıklar maddeye bürünebilen varlıklar değililer. öz bir şekilleri yok. yani dünyamıza geldiklerinde onların tek şekilleri bir tür ışık şeklindedir. ağzıları burunları elleri kolları gibi şekiller mevcut değildir. bizlerin bilinç altındaki yansıması şekliyle görürüz.

onların öze şekillerini görmek için onların diyarına gayb alemine gitmemiz gerekir.

ölmeden önce ölme felsefesi ile yapılır. bu durum basitce astral seyehat ile mümkün kılınır.

ayetel kürsü ile burada varlık çağırımı ile bir ilgisi yoktur. koruma çemberinden bahsediliyor. ayetel kürsü koruma amaçlı kullanılmış. çember yapılmadan imaj ilede bu mümkün.

burdaki mesele ölmeden önce ölme durumudur. yemeden içmeden hayati bir çok eyi yapmadan düşüncenin beynin en alt seviyerine inmak gerekir.

herkezin yapacağı bri durum değildir. aynı zamanda böyle bir durum halisülasyonlarada sebep oalbilir.

asla tek başınıza ilim irfan sahibi değilseniz yapmayın.

orenkayali

Kayıtlı Üye
önden selam eder ALLAHIN VE RESULÜNÜN BÜTÜN PEYGAMBERLERIN SALAT VE SELAMI DAIMA ÜSTÜMPZE OLSUN DER RAHMETLI HOCAMIN ban a el verip izin aldigim bir duayi sizinle paylasmak isterim kendisi kücükten cinler kendisi gözükmüs ona ....ALLAH yatigi yeri NUR eylesin davet söyleki kendim yaptim 7gün gözüktüler neyse davet söyleki önden bir beze ayetel kürsi daire yazilcak o dairenin icine oturulcak daima beyaz giyinilcek uyku azaltilcak 5 vakit namaz zamainda kilincak cok tövbe ve salati serife allah resulüne okuncak sefaat istenilcek sogan veya sarimsak asla yenilmiycek vucuda güzel kokular sürülecek kolonya veya lavanta olmaz misk gibi güzel kokular sürükecek davet edcen kisi gücü ve kuveti neye yeterse biraz sadaka vercek davete girecek davette az konusacak az yiyecek uykuyu azaltacak davet söyle önden bir aye4tel küesi okunup ondan snra kul ihiye suresinin 1-5kadaar olan ayet 1000 defa okuncak davete yasli ak sakalli elinde assasi olan biri gelecek o nu görür görmez edebi daurende salamlayip agirliyacaksiniz o sana sartlarini söyleyecek kabul ediklerini babul etimm dersin etmedigini bu sarti hafifletz dersin sonra ondan ismi azami istersin o sana ögrettir ben yaotin 7ygün inanin geldi gözlerimi kapadim RABBIM ben korkuyorum neolur gitsin dedim ne hikmet gitti yapacak kisi mangal gibi myürek olmasin lazim ona göre muhakak bnir ruhani hocadan izin ailn burada satirlarima son verirken b hepiniz ALLAHA emanet olun derim bir hatta yaptiysam af edin saygilarla kara murat

arkadasim senin tarifin tamemen büyüdür.Gelenlerde süflilerdir.Öyle nuraniler ayetel kürsiyi yere yazip üstüne oturanlarin yanina gelmezler.
Hocan sana bunlari ögretmis ve böyle uygulamissa kendinede yazik etmis.Keske daha güzel seyler ögretseydi.
Gelenler geldikleri zaman dedigin gibi görünüp gitmezler,istediklerini senden alir ve öyle giderler.
Süflilerin gelmesi icin bu kadar uzun ise de gerek yok bir iki dakikada belli bazi islemle gelirler.