Su faLı

reidikonto

Kayıtlı Üye
ArkadaşLar içinizde su FaLını biLen varmı. Veya nasıl BakıLdıqını biLen varsa bizi biLqiLendirirse sevinirim..? Benim biLqigim bir yöntem var fakat bunu bana veren kadın asla kimseye ögretmememi tehmihledi. çok tehlikeliymiş. hatta su falıyla bir ruhla bile göreşebiliyormuşsun. ben hiç denemedim korkumdan. bilgi almak istiyorum. Tebbirsiz yapmak istemiyorum..

BİRTSEN

Kayıtlı Üye
Su Falı

Su falı dünya'dakı en zor fal türüdür, Su falına bakan Medyum, fark etmez kadın yada erkek mutlaka temiz bir imana sahip olmalıdır, elbetteki Insan ne kadar imanlı olabilirse! Melek deyiliz hiç birimiz.

Su Falına bakmadan önce birer defa bakanda baktıran felak ve Nas Surelerini okumalıdır sebeb; Su falında meleklerin göründüyü kadar, Su Falı Nasıl Bakılır Su Falları Bakmak Baktırmak Sitesi Siteleri türleri şekilleri anlamları yorumu orumları yorumlanmasıinde göründüyü ve insana bilinçli olarak yanlış bilgiler verdiyi çok görünmüştür.

Bu duaları okuyunca O türleri şekilleri anlamları yorumu orumları yorumlanması bağlanır ve bakana yaklaşamaz. Şu görmüş olduğunuz resim bir su falı seansından alınmıştır. Dikkatle izlenirse orda Su Falı Nasıl Bakılır Su Falları Bakmak Baktırmak Sitesi Siteleri türleri şekilleri anlamları yorumu orumları yorumlanmasıi görebilirsiniz.

Su falını diger fal türlerinden ayıran kısaca şunlardır: Su falında kişi tarifi hatta isminin harflerini bazen isimlerde melekler tarafından söylenir. Mekan tarifi, Zamanlama en detaylı bir şekilde anlatılır.

ALINTI: İnternet

reidikonto

Kayıtlı Üye
Su Falı

Su falı dünya'dakı en zor fal türüdür, Su falına bakan Medyum, fark etmez kadın yada erkek mutlaka temiz bir imana sahip olmalıdır, elbetteki Insan ne kadar imanlı olabilirse! Melek deyiliz hiç birimiz.

Su Falına bakmadan önce birer defa bakanda baktıran felak ve Nas Surelerini okumalıdır sebeb; Su falında meleklerin göründüyü kadar, Su Falı Nasıl Bakılır Su Falları Bakmak Baktırmak Sitesi Siteleri türleri şekilleri anlamları yorumu orumları yorumlanmasıinde göründüyü ve insana bilinçli olarak yanlış bilgiler verdiyi çok görünmüştür.

Bu duaları okuyunca O türleri şekilleri anlamları yorumu orumları yorumlanması bağlanır ve bakana yaklaşamaz. Şu görmüş olduğunuz resim bir su falı seansından alınmıştır. Dikkatle izlenirse orda Su Falı Nasıl Bakılır Su Falları Bakmak Baktırmak Sitesi Siteleri türleri şekilleri anlamları yorumu orumları yorumlanmasıi görebilirsiniz.

Su falını diger fal türlerinden ayıran kısaca şunlardır: Su falında kişi tarifi hatta isminin harflerini bazen isimlerde melekler tarafından söylenir. Mekan tarifi, Zamanlama en detaylı bir şekilde anlatılır.

ALINTI: İnternet

Güzel anlatım fakat bildigim kadarıyla su falı bakılırken veya bakılmaya niyet edildigi zaman Nas süresi FeLak süresi Ve özeLLikLe ayeTeL Kürsi süreLeri okunmaması lazımmış yoksa oLmuyormuş. ben böyle biliyorum nekadar yanlış ne kadar dogru bilemiyorum.

BİRTSEN

Kayıtlı Üye
Tam olarak bilemiyorum fakat su falında meleklerle irtibata geçildiğinden duaların okunmaması için bir sebep olamaz diye düşünüyorum.Tabi bu benim düşüncem yanlış düşünüyor da olabilirim.Su falı hakkında daha fazla şeyler bilen arkadaşlar yardımcı olabilir sanıyorum...

kikirik

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar doğru yanlış kulaktan dolma bilgiler bunlar. Benim bildiğim ufak yaştaki çocuklara bakıtılır. Falın her türlüsü şeytanidir. Bakan kişinin üç harflileri varsa onlar bakım sırasında bakana bir şeyler anlatabilirler. Yani ne gerek varki koruyucu melekleriyle irtibata geçenler de var

reidikonto

Kayıtlı Üye
Hayır sadece ufak yaştaki çocuklara baktırmıyorlar.Ögle yapanda var fakat kendinde yapabiliyorsun.Ama şöyle birşeyde var küçük yaşda bir çocuga yaptırıldıgında o çocugun hali ne olacak bunu düşünüyorlarmı acaba.Bizki tam koruma yapmadan yaptıgımızda aklımız başımızda bir şekilde olsak bile zarar görüyoruz. Daha degilki küçük ve savunmasız bir çocuk. Düşünmek lazım.Bunu yapanlara karşıyım.