Bir kimseye havale göndermek için...

reidikonto

Kayıtlı Üye
Eger bir kimseye havale göndermek istiyorsan ol kimsenin ismi ve anne ismine göre niyetlene. havale yapmadan önce havale ile ilgili bir nahoş koku kokutulur. Ondan sonra aşağıda yazmış olduğum süre ve gizli esma okunur. Hali ve yanlız bir yerde olmak gerekir. Kendinden başka kimse bulunmayacak. Sessiz ve yanlız oLmaLısınız.
Okunacak süre ve esma

70 defa Vedduha süresi

200 defa'da " Ya derhemisa - Ya şekısa

Bulduğum Kitap...

( Havas Ve esrarı)

LEAL

Kayıtlı Üye
Eger bir kimseye havaLe göndermek istiyorsan ol kimsenin ismi ve anne ismine göre niyetlene. havale yapmadan önce havale ile ilgili bir nahoş koku kokutulur. ondan sonra aşaqıda yazmış oldugum süre ve gizli esma okunur. Hali ve yanlız bir yerde olmak gerekir. Kendinden başka kimse buLunmayacak. sessiz ve yanLız oLmaLısınız.
Okunacak süre ve esma

70 defa Vedduha süresi

200 defa'da " Ya derhemisa - Ya şekısa

Bulduqum Kitap...

( Havas Ve esRarı)
Havaleden kasıt nedir? tam olarak anlayamadım .

ntflx

Banlı Kullanıcı
kendimize yapabilir miyiz?
Benim zaten düzine kadar cinnim tarikata girdiğimden beri ama yinede daha fazlasını isterim açıkça.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
kendimize yapabilir miyiz?
Benim zaten düzine kadar cinnim tarikata girdiğimden beri ama yinede daha fazlasını isterim açıkça.

Pek anlamadım mesajınızdan, bir düzine Cin'e sahip oldugunuzu mu söylediniz? Peki o zaman Kendimize yapabilirmiyiz sorunuz ne için? Bir düzine Cin sahibi oldugunuzu söylediginizi ele alarak şunu soruyorum! Bir insanda var olabilecek Cinni sayısı aileden kalmışsa 3 devredilir kendisi 4 edinebilir yani 7 sahip olabilir, 7 cin nüfusuna sahipsiniz diyelim, Havas konusunda bu uygulamayı kendimize yapabilirmiyiz diye sormamanız gerekir zira 7 bedensiz varlık sahibi kişiler uygulamaların içerigini zaten bilirler, sonuçta bir sohbet ortamınız bilgi alış veriş ortamınız olmalı/olmalıdır..Onlara bu soruyu sorup pekala cevap alabilirsiniz.. Süleyman Peygamberin 7 den fazla cini vardı koskaca orduları vardı demeyin bunu örnek göstermeyin O Sülayman'dı derim size..

serifetemur

Kayıtlı Üye
bende cin sahibi olmak istiyorum daha doğrusu iletişime geçmek istiyorum ne yapmalıyım

La-edri

Kayıtlı Üye
Pek anlamadım mesajınızdan, bir düzine Cin'e sahip oldugunuzu mu söylediniz? Peki o zaman Kendimize yapabilirmiyiz sorunuz ne için? Bir düzine Cin sahibi oldugunuzu söylediginizi ele alarak şunu soruyorum! Bir insanda var olabilecek Cinni sayısı aileden kalmışsa 3 devredilir kendisi 4 edinebilir yani 7 sahip olabilir, 7 cin nüfusuna sahipsiniz diyelim, Havas konusunda bu uygulamayı kendimize yapabilirmiyiz diye sormamanız gerekir zira 7 bedensiz varlık sahibi kişiler uygulamaların içerigini zaten bilirler, sonuçta bir sohbet ortamınız bilgi alış veriş ortamınız olmalı/olmalıdır..Onlara bu soruyu sorup pekala cevap alabilirsiniz.. Süleyman Peygamberin 7 den fazla cini vardı koskaca orduları vardı demeyin bunu örnek göstermeyin O Sülayman'dı derim size..

cok ilginc ilk defa duydum bu bilgiyi,aileden devr nasil oluyor Kontejyan,"miras" gibimi yani,ya aile ferdleri istemiyorsa ?
bu konuyu bana izah edebilirmisiniz ? tesekkürler

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
cok ilginc ilk defa duydum bu bilgiyi,aileden devr nasil oluyor Kontejyan,"miras" gibimi yani,ya aile ferdleri istemiyorsa ?
bu konuyu bana izah edebilirmisiniz ? tesekkürler
Anadoluda ocak tabiri vardır, hadimleri olan kişilerin oluşturdugu aile arkadaş akraba vs bireylerin birleşimidir.. Bu kişilerin hadimleri karşılıklı anlaşma ile devredilebilinir, ancak hadim bir kriter öne sürer ve kişi bunu ifa etmelidir..

kikirik

Kayıtlı Üye
sayın kontejyan sizin bilgi birikiminizle diğer arkadaşların bilgi birikimi arasında oldukça büyük bir fark var gibi görünüyor...Neyi neden yazdığınızı anlattığınız için teşekürler...

La-edri

Kayıtlı Üye
Anadoluda ocak tabiri vardır, hadimleri olan kişilerin oluşturdugu aile arkadaş akraba vs bireylerin birleşimidir.. Bu kişilerin hadimleri karşılıklı anlaşma ile devredilebilinir, ancak hadim bir kriter öne sürer ve kişi bunu ifa etmelidir..

bu sitenin en cahili ben olsam gerek, ya ben ocak kelimesini hep basit soba olarak algiladim, 16 yaslarimda götürmüslerdi beni, seni ocagi olan bir kadina götürecegiz dediler,benim pek umrumda degildi acikcasi ocak soba fark etmez yeterki sifa bulayim demistim, hakkaten ya... ve hatun kisi okumustu beni,ve cok kisa zamanda mucizevi bir sekilde sifayida bulmustum.. demekki o ocak böyle bir ocak imis vay be...

tesekkürler..

herkeskimse

Banlı Kullanıcı
ben 2 tane böle ocak biliyorm biirisi maraşta birisi mardinde

yohauns

Kayıtlı Üye
sahipilik iyidir iyidir ama amacın doğrultusunda ne yapacağını bilmiyorsan bu sahipiliğin anlamı yoktur ya sen zarar göreceksin yada sen zarar vereceksin bana kalırsa hiç yapmayanlar yada çevresinde bunları yapmış kişler bulunmadığı sürece bu işi yapmasın derim zira sonu pek hayrlı olmayabilir.

sevgilerimle!!! yohauns