Cinler

reidikonto

Kayıtlı Üye
Arkadaşlarla can sıkıntısından ne yapalım diye kara kara düşünürken arkadaşlarımdan bitanesi 'Fincandan cin çağıralım.' dedi..Bunu herkes onayladı fakat hiçbirimiz inanmıyorduk.. Insanın inanmadığı birşeyi yapması saçma diyebilirsiniz ama amaç sadece eğlenceydi.. Ben cinlere falan inanıyorum ama fincandan gelen cine inanmıyorum sonuçta kendiniz yürütebilirsiniz harflere dogru..
Neyse kağıt üzerinde alfabeyi ve sayıları yazdılar,bir kaç dua vardı onu okudular.İki kişi parmağını koydu fincanın üstüne sonra da soru sormaya başladık.Fincan yürüyordu bize yanıt veriyordu hepimiz fincanı o 2 arkadaşın yürüttüğünü düşünüyorduk.Hep öyle düşündük baştan sona kadar.. Bize verilen cevaplar dogruydu aslında.Sonra birden fincan kendi ekseninde çember oluşturacak şekilde dönmeye başladı arkadaşların parmakları üstündeydi..Ne yapıyorsunuz dedigimizde yemin ediyorlardı biz yapmıyoruz diye.Neyse sonra parmaklarını çektiler fincan durdu..Bizler umursamıyorduk açıkçası korkmuyorduk da..Sonra diğer günler bu iki arkadaş yani fincana parmaklarını koyan arkadaşlarımız korkuyla yanımıza geldiler.Ne olduğunu sorduğumuzda 'Nereye gitsek fincan bizimle beraber geliyor' dediler.Biz güldük 'Olur mu böyle şey' dedik.'Sizin yüzünüzden inanmıyordunuz bize musallat oldular' dedi.Sonra arkadaşın evine gittik. Fincan televizyonun üzerinde duruyordu 'Bakın işde duruyor orada' dedi sonra ben alıp fincanı pencereden aşağıya attım paramparça oldu.İçeriye döndüğümüzde fincan sapasağlam televizyon üzerinde duruyordu o zaman inanmaya başladım işte..Çok korkmuştuk.Bir hocanın yanına gittik durumu anlattık. hoca bize çok kızdı bilip bilmeden neden böyle yapıyorsunuz dedi.Sonra dua gibi bişeyler okudu.O iki arkadaşımıza da hicap verdi. Çıkartmayın boynunuzdan dedi. Şimdi iyiler ama rüyalarında gördüklerini söylüyorlar baskı yapıyorlarmış boynunuzdaki hicap'ı çıkartın diye... En basit usuldür dedikleri fincandan cin çagırmak işde böyle sonuçlar çıkartıyormuş demek.Bu işin basiti kolayı yok..Bende korkuyorum artık. Bilinçsiz hareket etmek yanlış sonuçlar çıkartıyor ortaya...

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Bilinçsiz hareket etmeyin diye bizler burada sürekli uyarıyoruz ama, bu sefer de bizi suçlayanlar olabiliyor. Biz öğrenin okuyun, kendinizi bilinçli kılın diye sizlere sürekli uyarılarda bulunuyoruz. Bir sürü büyü tarifi vermemizin sebebi de, yine aynıdır. Bilin ki, yarın öbür gün başınıza bir durum geldiğinde "haa bu böyle olabilir" diyerek kendinizi koruyun diye sizlerle paylaşıyoruz. Kötü büyülerin de (eksik ama bilgilendirici) verilmesinin sebebi de budur. Neyin ne olduğunu bildiğimiz sürece olası zararlardan her zaman kendimizi koruyabiliriz.

beytullah

Kayıtlı Üye
Evet Bencede Tecrübe Sahibi Olmadıgımız Bişeyle Ugrasmamamız Gerekir Yesil Cinceneye Tamamen Katılıyorum.....

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Bu tür faaliyetlerde bulunmak içinbizler yılalrdır kendimizi eğitmeye çalışıyoruz. Neden sizce? Çünkü karşımıza beklenmedik bir durum çıkarsa ne yapacağımızı bilmek için. Siz insnaoğlu olarak kendi aleminizde yaşıyor evleniyor, çocuklarınız oluyor, çalışıyor, ibadet diyor ve örnek veremediğim birçok şey yapıyorsunuz. Aynı faaliyetleri cinlerde yapmaktadır. Onlarda evlenirler düğün yaparlar cocukları olur ölürler çalışırlar ibadet ederler. Sizler eğer bilinçsiz bir şekilde bu varlıkları kendi alemlrinden çekerseniz oda sizden bunun intikamını almaya çalışır. Düşünün sizi birden cinler alemine çektiler. Hiç kimse görmüyor sizi bütün sevdiklerinizden uzaksınız. Sıkışıp kalmışsınız araya ne yapardınız.

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Bu tür faaliyetlerde bulunmak içinbizler yılalrdır kendimizi eğitmeye çalışıyoruz. Neden sizce? Çünkü karşımıza beklenmedik bir durum çıkarsa ne yapacağımızı bilmek için. Siz insnaoğlu olarak kendi aleminizde yaşıyor evleniyor, çocuklarınız oluyor, çalışıyor, ibadet diyor ve örnek veremediğim birçok şey yapıyorsunuz. Aynı faaliyetleri cinlerde yapmaktadır. Onlarda evlenirler düğün yaparlar cocukları olur ölürler çalışırlar ibadet ederler. Sizler eğer bilinçsiz bir şekilde bu varlıkları kendi alemlrinden çekerseniz oda sizden bunun intikamını almaya çalışır. Düşünün sizi birden cinler alemine çektiler. Hiç kimse görmüyor sizi bütün sevdiklerinizden uzaksınız. Sıkışıp kalmışsınız araya ne yapardınız.

Yule dediklerine tamamen katılıyorum .

nalper

Kayıtlı Üye

evet buna benzer olaylar var yani fincanla yada ruh tahtalarında cin çağırldığı zaman insanların boyutuyla cinlerin boyutu arasında bir kapı açılır bu kapıdan iyi veya kötü cinler isteyerek yada istemeyerek dünyaya gelirler ve çağıran kişiye musallat olurlar o yüzden bu tür şeyleri denemenizi tavsiye etmem.ancak bu konuda yeterince bilgisi olanların yapması daha mantıklı.ama başkaları yaparsa geri dönüşü olmayabilir.