Birinin kalbini aşkınla yakmak için...

Angel777

Kayıtlı Üye
Yapılışı çok basit.Sadece bir mum alıp yakın.Mumun rengi kırmızı olursa daha iyi.Mumu yakın ve Tanrıya ve ya inandığınız bir aşk meleğine,aşk tanrısına seslenin(Eros,Afrodit,Venüs gibi).Sonra söyleyin:
"Bu mumun elimi yaktığı gibi,benim aşkım onun kalbini yaksın."(bu sadece bir örnekti,kendiniz de kalbinizgen geçeni söyleye bilirsiniz.)
Bu kelimeleri söyleyin ve mumu eyip elinize dökün.Gerçekten çok acıvericidir ama etkisi de vardır.

repece

Kayıtlı Üye
sanırım bunu yapamam elimin ortası yanık dolaşamam:)

dede_06

Kayıtlı Üye
Mum olayını deneyeceğim biraz komik geldi açıkçası ama kaybedecek bir şey yok :sifone:

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Mum olayını deneyeceğim biraz komik geldi açıkçası ama kaybedecek bir şey yok :sifone:

Büyünün temeli inançtır.
Komik bulduğunuz ve kaybedecek bir şey yok bunu da deneyeyim n'olucak dediğiniz büyülerden pek sonuç beklemeyin derim ben.

3l1f

Kayıtlı Üye
şimdi bunu denedim ama şöyle bi sorunla karşılaştım mumun hepsi erimeden ortasındaki ip düştü :) yuvarlak mumlar var ya küçük ondan yakmıştım bitek kırmızı o mum var çünkü döndüre döndüre eritiyordum son bölümünde yana dgr kayıp ortasında iple bağlı bulundugu metal düştü acuma nolcak şimdi

Angel777

Kayıtlı Üye
şimdi bunu denedim ama şöyle bi sorunla karşılaştım mumun hepsi erimeden ortasındaki ip düştü :) yuvarlak mumlar var ya küçük ondan yakmıştım bitek kırmızı o mum var çünkü döndüre döndüre eritiyordum son bölümünde yana dgr kayıp ortasında iple bağlı bulundugu metal düştü acuma nolcak şimdi

Metalin düşmesi sorun yapmaz.Önemli olan inanç..

mimoza

Kayıtlı Üye
mumu söndürecek miyiz yoksa sonuna kadar yanacak kendisi mi sönecek?

Angel777

Kayıtlı Üye
Mum iyice eriyince elinize dökün.İşiniz bittikden sonra mumu söndüre bilirisiniz ama yine de yanması çok daha iyi olacaktır, ritüellerde mum söndürülmez.

Bu arada söndürecekseniz muma üflemeyin.Elinizle söndürün.

merakkk

Kayıtlı Üye
bu durumda küçük bir mum kullanmakta fayda var yani? tamamen eridikten sonra bütün mumu elimize döküp mumu da yine elimizle söndüreceğiz. doğru mudur??

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Kalmaz büyük ihtimalle. Çok fazla yakmıyor mum.

cerfin

Kayıtlı Üye
Mutlaka deniyeceğim,kolay bişeye benziyor zaten.Mühim olan inanç gerisi teferruat..

Psişik

Kayıtlı Üye
Bu uygulamayı deneyen oldumu çok yakıyormu:)