ilginç rüya yorumlanmasına ihtiyacım var

bahar027

Kayıtlı Üye
7-8 sene önce gördüğüm (belki daa önce hatırlamıyorum) rüyayı geçenlerde tekrar gördüm ve beni çok etkiledi.. dün gbi hatırladıgım rüyayı tekrar gördüm. bi işaret mi var anlamadım kimseye de diyemiyorum desemde bi anlam çıkartamıyorlar.daa önce gördüğüm rüya şöyle:
küçüğüm belki 10-11 yaşlarında bu rüyayı gördügmde.rüyamda bi yerdeyim böyle cami gibi heryerde ışıkları olan ışıl ışıl bi yer turistik gibi gezmeye gelenler var çünkü baya büyük bi alan.bi adam var kolonun dibinde ayagını altına almış oturur bi şekilde altında krem rengi kumaş pantolon,üstündede çizgili kumaş bi yelek var.saçının önü biraz açık ince uzun bişe.bende etrafa bakınıyorum.sonra adam deli gbi hani görünüşünde bişe yok ama habire deli deli gülüo.sonra birden sağ elimi avcunun içine alıo ve parmak aralarıma kendi işaret parmagnı batırıo ve bunu yaparkende yüzümü bakarak deli gbi gülüo fkt sesini duymadım.gülüş sesini sadece sırasıyla parmak aralarıma işaret parmagnı batırıp duruodu çekmeye çalışıodum aglıodum.
geçenlerde gördügümde de olay aynı sdce kişi ve mekan değişik.şöyle:
ben bi yerdeyim ev gbi biraz fakir birinin evi gibi.bi kız var sürekli yatakta yatıo.şizofreni gbi yani kıza sanki uğramışlar böle anlarsınız ya.kız hiç konuşmuyor.sürekli göz göze geliorz kızla sonra kız birden kalkıo.saçları omuzlarında saçlarının önündeki bikaç tutamı tutturmuş.esmerimsi bi kız.birden o da sağ elimi avcunun içinde alıo ve diğer elinin işaret parmagıyla parmak aralarıma sırayla batırıo ve bunu yaparken yüzüme dik dik bakıo baska bişe yapmıo.bende çekmeye çalışıyorum ama çekemiyorum bagırarak uyandım yani..
8 sene arayla bu rüyayı gördüm bi anlamı olmalı.bilen anlayan birinin yorumlamasına ihtiyacım var.yardım edersinz sevinirim lütfen..

Angel777

Kayıtlı Üye
Bunun bir işaret olduğunu sanmıyorum.Çünkü bir işaret rüyayı 1 hafta görürsün,1 ay görürsün,sonra o rüya ile ilgili bir şey öğrenirsin,rüyadan kurtulursun.O yüzden bu bir işaret rüya olsa bile,olmasa bile,daha fazla üstüne git ve çöz.Çünkü bu rüyayı görmeye alışık olduğun için artık seni kolay kolay rahat burakmaz bence.
Benim yorumum biri tarafından rahatsız edilmendir.Çünkü parmaklarının arasına parmağını sıkıyor.Yani sana acı veriyor.O yüzden sana acı veren şeyleri bul ve kurtul.Korkularının üstüne gitmen lazım.)

bahar027

Kayıtlı Üye
bana garip geldi ya.. çünkü o zaman etkilemişti ama düşümemiştim bdha hiç bu rüyayı sonra tekrar gördüm.. yapılan olay ve bana yapan kişiler ruhani durumları aynı.. ve bagırdıgım halde duyuramadm sesimi ama çığlık çığlığa uyandım yani.. sonrasındada değişik rüyalar görüyorum ve korkuyorum.. yeni başlayan bişey bu kurtulmak istiyorum bulaştılar diye korkuyorum açıkcası.çünkü yeni aldığımız evin kapısının pervasının altında büyü bulundu evde öncekilere yapılmış bişe yani.ama büyünün kagıdını bulan işçinin o kagıdı bulduktn hemen snra o eline cam düştü..tesadüfmü yoksa ilgili mi aklım karışıo.:willy_nilly::willy_nilly:

Oddie

Kayıtlı Üye
Sayın Bahar027 lütfen standart yazı tipi ve rengini kullanınız ayrıca imla kurallarına uymanız önemle rica olunur.

Angel777

Kayıtlı Üye
Evet.Dediğim gibi.Bu büyü sana cinleri ve kötü varlıkları musallat ediyor.Evi bir papaz tarafından okuta bilirsin.Olmazsa bu büyüyü araştırıp etkisini kaldıran bir tılsın bul derim sana...

bahar027

Kayıtlı Üye
Büyüyü görüdüğümüzde ben duadır falan diye inanmak istememiştim fakat Kur'an-ı iyi bilen bi amcada bizimleydi o zaman.Yok bu dua değil dedi.Ve orda yakıp suya attı.İnşallah bizi tutmaz.

reidikonto

Kayıtlı Üye
ilginç, rüyayı üst üste görmenizde enteresan ama bazen banada oluyor 1 rüyayı 40 kere gördügüm oldu