Ayetel Kürsi'nin 2 Tertibi

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
1-)

Gece Saat 11 den 5 e kadar okunmalı

1. Gün 50 defa okunacak
2. Gün 170 defa okunacak
3. Gün 220 defa okunacak
4. Gün 313 defa okunacak
5. Gün 50 defa okunacak
6. Gün 170 defa okunacak
7. Gün 313 defa okunacak
Yukarıda formülü verilen Ayetel Kürsü'nün azemetini kısaca belirtmiş olayım hallolması gereken bir işin varsa ,ayrı ayrı bulunan eşlerin birleşmesi için, canına ve malına zarar veren düşmanın helak olması için,kayıp olan bir yiğidin geri gelmesi için, bu ismi geçen Ayetel Kürsüyü mecbur kalmadıkca sakın başvurma...Manevi cezası şiddetlidir...

Caferi Sadık yıldızname kitabından alıntı...

2-)

Gece yarısı 2 rekat namaz kıldıktan sonra abdesli olarak kimseyle konuşmadan ve kıbleye karşı...

170 Ayetel Kürsiyi okunur ........ve hemen ardından
3000 defa "Ya Kafi Ya Ğani Ya Fettah Ya Rezzak" isimlerini çekersin ALLAHIN İZNİYLE KABUL OLUYOR ARKADAŞLAR..

ÇOK ETKİLİDİR HARAM OLAN VE KÖTÜ İŞLERDE KULLANILIRSA OKUYANA ZARARI OLABİLİR..

melissa

Kayıtlı Üye
Arası acık sevgililer icin okunur mu bu dua? Tesekkürler.

Editör Notu: İmla kurallarına uyun!) Yesil Cingene

dreamwave

Kayıtlı Üye
İş
ingilizce ogretmeni
''Bu ismi geçen Ayetel Kürsüyü mecbur kalmadıkca sakın başvurma...Manevi cezası şiddetlidir...''

Alıntı olduğunu biliyorum bu yüzden bilgi sahibi olamayabilirsin ama fazlaca dua okumanın manevi cezası ne olabilir?Ya da dua okumanın?Mesela niyetin kötüdür ters tepebilir anlarım.Bense gün içinde çok kez ayetel kürsüyü okurum.Bunun bir zararı var mı ki?

yağmur82

Kayıtlı Üye
ben bu uygulamaya başladım. 4.gece misafir geldi geç gittiler o gece okuyamadım sonrasında uygulama bozuldu diye oturup devam etmedim. 2-3 gün geçti ara vereli şimdi bana kaldığım yerden devam edersem etkisi olurmu yoksa baştan mı başlamam gerekiyor söylermisiniz.

hira

Kayıtlı Üye
Bu durumda Ayetel kürsinin hadimi gelmez mi??

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
ben bu uygulamaya başladım. 4.gece misafir geldi geç gittiler o gece okuyamadım sonrasında uygulama bozuldu diye oturup devam etmedim. 2-3 gün geçti ara vereli şimdi bana kaldığım yerden devam edersem etkisi olurmu yoksa baştan mı başlamam gerekiyor söylermisiniz.

Bu durumda Ayetel kürsinin hadimi gelmez mi??

Okumalara ara vermemek gerekir süreklilik asli olandır ancak hastalık gibi durumlar söz konusu olursa zaruret olur bu durumda kaldıgı yerden tekrar edilir, sizin durum farklı zaruret dışıdır..

Hadim gelmez, hadim için özel davetname okumuyorsunuz gelse gelse ziyaretci gelir oda hadim gibi degildir.. Bilginiz haberiniz dahi olmaz, manyetik koruma kalkanınızı oluşturur gider...

maviiayy

Kayıtlı Üye
niyet edilerek mi okunuyor yoksa okuduktan sonra dileği mi söylüyoruz?