evdeki qariplikler

reidikonto

Kayıtlı Üye
Bizim evi satılıga çıkartmıştık.. Küçük olduğu için daha büyük bir eve taşınmaya karar vermiştik.. Babam bir tane ev buldu. Güzeldi de beğenmiştik... Neyse eve taşındık yanlız ev ucuza mal olmuştu. Bu biraz zaten şaşırtıcıydı...
Neyse eve yerleştik, yerleştiğimizin akşamı evdeki kapılar kendiliğinden açılıp kapanmaya başladı... Garip garip sesler duyuyorduk. Bağrışmalar çığlıklar... Çok korkutucuydu... Böyle anlatıyorum ama yaşamak lazım.. Biz umursamadık fazla.. Aylardan yaz olduğu için terasta uyuyorduk... Ben gece su içmek için eve indim kapıyı açtım.. Baktım her yer ıslak su içinde oturma odasına gittim halının tam ortasında bir kova içi su dolu sanki birileri evin ortasında banyo yapmıştı... Annemi uyandırdım kadıncağız özenerek düzdüğü evin halini görünce çok üzüldü.. Bu evde birşeyler olduğunu anlamıştık... Bir gece de benim kız kardeşim wc ye gitmiş.. Ordan bir cin hava penceresinden başını çıkartarak kardeşimi korkutmuştu... Sonra bizlerden evde kimsenin olmadığı bir esnada annem evde tekti... 3 tane cüce cin çıkmış annemin karşına ellerinde bıçak varmış. Demişler ki ya bu evden gidersiniz ya da seni öldürürüz demiş annem çığlık atarak komşuya sığınmış.. Sonra ev sahibine durumu anlattık.. Ev sahibi evet biliyordum o yüzden ucuza verdim dedi. Babam buna destekli bi vuruş yaptı... Madem biliyordun ne diye söylemedin bize dedi.. Adam hak etmişti.. Bu yazdıklarım birkaçı daha çok şeyler olmuştu.. Her eve de güven olmuyor şuan başka bi evdeyiz.. Burda öyle enteresan şeyler yaşamadık.. Ama geceleri duyduğum davul sesi neyin nesi anlamıyorum...

reidikonto

Kayıtlı Üye
Gerçek tabii ki. İstersen evin adresini vereyim soruştur bak hakkında neler neler söylüyolar :D

Oddie

Kayıtlı Üye
Davul sesi şu an olan birşey mi anlayamadım?

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Davul cinlerin, zafer ve aynı bizde ki gibi düğün amacı ile kullandıgı bir çalgıdır.. Bilginiz olsun.. selam ve dua ile

mecra

Kayıtlı Üye
Ee hala devam ediyorsa musallat durumu olabilir değil mi?Bu arada ailenin diğer üyeleri de duyuyor mu bunları merak ettim.

reidikonto

Kayıtlı Üye
hayır ailem duymuyor sadece ben duyuyorum sanırım buda şundan kaynaklanmakta benim büyüye sihire olan yatkınlıqımdan olsa gerek.. vee arkadaşımızında dedigi gibi dügün varmış gibi ooluyor davul sesi geliyor oynama sesleri felan zılgıt sesleri bile duyuyorum ama bu sadece haftanın 2 günü oluyor buna çok dikkat ettim. sadece salı günleri ve çarşamba günleri oluyor diyer günler duymuyorum....

Osiris

Kayıtlı Üye
Zılgıt çeken cinler :D Ne ilginç cinler varmış....

BİRTSEN

Kayıtlı Üye
Bu cinlerin gitmesi yok olması için çeşitli dualar var.Size bu evi satan kişi madem herşeyi biliyordu neden bir çare aramamış yada bu cinler neden o evde nasıl ne şekilde gelmişler bir sebep amaç vardır.Anneannemin oturduğu evde cin değilde türbe vardı sadece rahatsız edildikleri zaman korkutuyorlardı.

reidikonto

Kayıtlı Üye
Bildiğime göre bu evde çeşitli ayinler yapılmış zamanında yani evin eski sahibi cinlerle uğraşan,onları yöneten ve onlarla evli olan birisiymiş bunu duyduk sadece ve o gün bu gündür bu evde kimse rahat oturamamış... Bilemiyorum ben bu konuda tecrubeli değilim ama açıkçası korkuyorum duyduğum sesler beni çıldırtıyor...

nefertiti:)

Kayıtlı Üye
Eğer gerçekten sadece senin rahatsız edildiğini söylüyorsan, seninle ilgili birşeydir bu davul zurna sesleri!Fakat senden başka herhangi biri duyduysa (1 kez dahi olsa) evde bedensiz varlıklar mesken edinmiş demektir!Arkadaşım gerçekten ne olduğunu merak ediyorsan sana şunu söyleyebilirim (rahatsız olmak istemiyorsan tabii ki) forumda name-i peygamberi ismi altında evden musallatı def edebilmek için, sahabelerden birine Hz.Peygamberimizin yazıp vermiş olduğu bir dua var kesinlikle anlamak için o duanın arapçasını yazıp zarf içine koyup, yastığının altına koymalısın.Dediğin gün bunu yap ki, sana bir daha rahatsızlık vermeyeceklerine dair yemin etmelerini sağla (bu rüyanda da olabilir, gerçekten seslerini duyup da yemin de edebilirler ama emin ol hiçbirşey yapamazlar o dua yastığının altındayken) sadece yatmadan önce o dua ile, Ayet-el Kürs-i'yi sağına-soluna-yukarıya-aşağıya-önüne-arkana, bir tanesini de okuyunca kollarını iki yana aç kendi etrafında dönerek bir çember içine al kendini, son ayet-el kürs-i yi de okuyup içine çek ve öyle yastığın altına koyup uyu gece!Benim de bu dua ile bir geçmişim var bir konuda yazmıştım neler olduğunu bu dua ile ilgili, benim gönderilerimden ulaşabilirsin gece ne olduğunu merak ediyorsan ya da forumdan arattır ulaşırsın belki konunun adını hatırlamıyorum tam olarak şu an. gece birşey olmazsa da evde de, sende de hiçbirşey yoktur emin ol!;)

beytullah

Kayıtlı Üye
Perşembe Aksamı Yatsı Namazından Sonra Hacet Namazı Kılar Ardından 1000 Ayet El Kürü Okursan İsallah Bise Kalmaz.....

gözde

Kayıtlı Üye
allahım çok fena ya :( bizim evdede buna benzer şeyler oluyor bazı geceler özellikle ilkbahar sonlarına doğru:(( ve kız kardeşim geceleri siyah adamlar gördüğünü söylüyor bize..ve bazen değişik seslerle uyandığımızda oluyor..mesela gece bütün tabaklarımızın kırılma sesine yada kapımzın tekmelenme sesine uyanıyoruz.ve daha bir sürü şey...ama en ilginç durum şu ki evden çıkamıyoruz..hep bi aksilik oluyor..8 senedir buna katlanıyoruz yanii...

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Arkadaşlar cinler bizim alemimizde hiç kimseye hiç birşey yapamazlar. Bizim onların alemimize geçişimiz yasak olduğu gibi onlarında bizim alemimize geçmeleri yasaklanmıştır. Ama bu kapalı kapıyı siz açarsanız bu varlıklarda gelmem demez. Genelde psikolojisi daha güçsüz insanlara kendilerini gösterirer. Çünkü bu varlıkların yaptığı çoğu şey oyundur. En büyük ve en akıllı olan cinlerin akıl yaş 6 yaşındaki bir çocuğun akıl yaşına eşittir. Korkutmak onlar için bir oyundur. ( tabi bu bütün varlıklar için geçerli değil İnsanların tanıyabildiği ve keşfettiği varlıkları değerlendirerek söyluyorum bunu. Keşfedilmemiş varlıklar hakında yorum yapamam) O yüzden korkunuzun üzerine gitmek ve korkmamaya kendiniz şartlandırmak size fayda sağlar. Tabi ki bunun yanında arkadaşlarımın söylediği duaları okumanızdada fayda görüyorum. Ama o an karşınıza çıkan bir varlıktan korunmak için en güvenilir ve genel olarak kabul görmüş olan felak ve nas surelerini okumanızı öneririm.

yiqid0

Kayıtlı Üye
nediyelim dostum rabbim derdinize derman eylesin :)