Musallattan Kurtulmak

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Abdestli Bir Şekilde Okunur.

1-Sağ Kulağına 7 Defa Ezan Okunması
2-Fatiha Suresini okumak
3-Felâk suresini okumak
4-Nâs Suresini Okumak
5-Ayetel Kürsiyi okumak
6-Saffât suresini okumak (Özellikle Azab vericidir bu)
7-Haşr suresinin son üç ve beş ayetinin okunulması
8-Tarık Suresini Bir defa okunulması

Kişiyi bu musallat dan kurtarır.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Verilen metot seçeneklerden bir tanesidir ama etkilimidir diye sorarsanız İfrite sadece Kısa süreli acı verirken, hastaya yine kısa süreli rehavet saglar ancak bu tür sorunlar okumalarla düzelmeyecek kadar zordur, mutlaka diktatörlük vasfına sahip, sözü ruhi alemde Muteber insanlar tarafından yapılmalıdır.. İfritlerle savaşmak gaddar insanlarla savaşmaya benzemez.. Musallata ugradıktan sonrasını konuşmak yerine musallata ugramamak konularını daha titiz incelemek lazım gelir. Ancak çıkış yolu bulamayanlar Mortho kardeşimizin verdigi uygulamayı kullanarak bir nebzede şifalanabilir. Allah hiçbirinizi zor durumda bırakmasın biiznillah...

Voy

Kayıtlı Üye
Abdestli Bir Şekilde Okunur.

1-Sağ Kulağına 7 Defa Ezan Okunması
2-Fatiha Suresini okumak
3-Felâk suresini okumak
4-Nâs Suresini Okumak
5-Ayetel Kürsiyi okumak
6-Saffât suresini okumak (Özellikle Azab vericidir bu)
7-Haşr suresinin son üç ve beş ayetinin okunulması
8-Tarık Suresini Bir defa okunulması

Kişiyi bu musallat dan kurtarır.

Ben musallattan kurtulmanın ne kadar doğru olup olmayacağı konusunda kararsızım daha doğrusu kötü anlamda musallatmı arkadaşcamı onu bilemiyorum.Syn Mod.lerimizinden birisi siteye ilk üye olduğumda bakım yapmıştı sağolsun,varlık musallatı olduğu kesin demişti.Ben o kesinleştiği günden beri kurtulmak için birşey yapmadım kimseye gitmedim.Bazen çok hırçınlaşıyorum ,son derece huzurlu bir insanken ama bunun bendende kaynaklanabileceğini düşünüyorum.Ama bazen uyuyamıyorum seslerden huzursuz olduğumda oluyor ,çok istediğim şeylerin oluverdiğide ,birde ben istemeden bazen insanlar zarar görüyor beni kırdıklarında ben.Ama sanki düşmanca birşey yok gibi geliyor ve kovmamam gerektiğini hissediyorum.Hangisinin doğru olduğunu bilmiyorum.Nasıl öğrenirim hangisinin doğru olduğunu bunuda bilmiyorum..

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Ben musallattan kurtulmanın ne kadar doğru olup olmayacağı konusunda kararsızım daha doğrusu kötü anlamda musallatmı arkadaşcamı onu bilemiyorum.Syn Mod.lerimizinden birisi siteye ilk üye olduğumda bakım yapmıştı sağolsun,varlık musallatı olduğu kesin demişti.Ben o kesinleştiği günden beri kurtulmak için birşey yapmadım kimseye gitmedim.Bazen çok hırçınlaşıyorum ,son derece huzurlu bir insanken ama bunun bendende kaynaklanabileceğini düşünüyorum.Ama bazen uyuyamıyorum seslerden huzursuz olduğumda oluyor ,çok istediğim şeylerin oluverdiğide ,birde ben istemeden bazen insanlar zarar görüyor beni kırdıklarında ben.Ama sanki düşmanca birşey yok gibi geliyor ve kovmamam gerektiğini hissediyorum.Hangisinin doğru olduğunu bilmiyorum.Nasıl öğrenirim hangisinin doğru olduğunu bunuda bilmiyorum..
Musallat zarar ile olur, sizi aglatır korkutur, uykunuzu engeller, sevdikleriniz size karşı sebepsiz tavırlar alıp size küserler, gibi... Bunlar sizde yok ise musallat var demek dogru olmaz.. Ancak birşeyler hissetmeniz (sanki yanınızda birisi var) yada bazı sesler vs.. Bu ziyaret edildiginizin göstergesidir her ziyaretci düşman degildir unutmayın.. Bu ölçülerde kendinizi en iyi siz tanırsınız... (Ciddi manada musallata ugrayan kişi bu siteye giripte çözüm arayamaz buna musallat olanlar engel olur) Musallatlarda kendi arasında hafif yada agır geçen hastalıklar gibi ayrışır, eger bir musallatınız varsa şahsi fikrim bunun hafif odugu yöndedir.. selametle kalınız

Voy

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim sayın kontejyan çözüm aramıyorum zaten çözüm aramak istemiyorum rahatsız edilmektende rahatsız olmuyorum ağır birşey yaşamıyorum bir dönem ağırdı sonra geçti,çok rahatsız olmuyorum çünkü en fazla sesler ,yanmalar bu düşüncemin ne kadar doğru olup olamıycağınını düşünerek düşüncemi hissiyatımı paylaşmak istedim konunun altında acaba bu gibi şeylerden rahatsız olmamak bu konuda cahillik etmekmidir diye çünkü varlıklar konusunda derin bir bilgiye sahip değilim.Bende ziyaret gibi düşünüyordum adlandırarak aydınlattınız.Teşekkürler.