Varlık Görüşmesi

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Mümin cinlerden birisini davet edip onunla görüşmek için temiz ve karanlık bir mahalde iki diz üzerine oturarak üç defa Eûzü billâhi mineş şeytânir racîm dersin sonra yedi kez Lâ havle velâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm dersin sonra mümin cinlere seslenerek: Ey Allah ve resûlünün emir ve yasaklarına itaat eden mümin cinler! Hanginiz bana hayır üzerine yardım ederseniz Allah da ona yardım etsin der ve bunu da üç kez tekrar eder sonra ayağa kalkıp kıbleye müteveccihen durarak yedi kez cin suresini (yani Kul ûhiye'yi) okur sonra sağ tarafa dönerek:
"Ahsenellahü ilâ men ahsene ileyye min ervâhil mü'minîn" der sol tarafına dönerek üç kez: "ye saf dîş" sonra "Bikatlamediyş" söyler sonra da bir kez şöyle dersin:
"Tezdâdu bihâ sirran ve alâ sirriküm. Esselâmü aleyküm eyyühel ervâhut tâhireti min cânnil mü'minîn."
Bu esnada müslüman cinlerden birisinin sana ESSELÂMU ALEYKÜM dediğini işitirsin. ALEYKÜM SELÂM diye ona karşılık verdikten sonra dilediğin şeyi sorup haber alabilirsin. Yalnız duanın şartı: Karanlık bir mahalde yalnız başına okumalısın. Elbisenbedenin ve oturduğun mahal gayet temiz olmalı. Bu dua defalarca tecrübe edilmiştir. Sahihtir.

cin suresi:
Kul ûhıye ileyye ennehüstemea neferun minel cinni fekâlû innâ semi'nâ kur'ânen aceben * Yehdî iler ruşdi feâmennâ bihî velen nüşrike birabbina ehaden * Ve innehû teâlâ ceddü rabbinâ mettehaze sâhıbeten ve lâ veleden * Ve innehû kâne yekulü sefîhünâ alâllahi şetatan * Ve innâ zanennâ en len tekulel insü vel cinnü alâllahi keziben * Ve ennehû kâne ricâlün minel insi yeûzûne biricâlin minel cinni fezâdûhüm rahekan * Ve ennehüm zannû kemâ zanentüm en len yeb'asellahü ehaden * Ve ennâ lemesnes semâe fevecednâhâ müliet harasen şediyden ve şühüben * Ve ennâ künnâ nak'udü minhâ makaide lissem'ı femen yestemiıl âne yecid lehü şihâben rasaden...

orenkayali

Kayıtlı Üye
cin suresi okunacak diya yazmissiniz ama cin suresi bu kadar kisa degil.1,5 sayfa.

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Sonunda "..." var dikkat ettiyseniz. Orada bir bölümünün yazma sebebi ise hangi sure olduğuna emin olmanız.
3 nokta tamamlanmamış, devamı olan şeylerin sonuna konulur. Bilginize.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Halvet dönemi olmadan bu kesinlikle bir işe yaramaz sanırım bilinçli olarak eksik verdiniz, gerçi tam verseniz dahi bu halvet süresini tamamlayacak insan azdır, en azı 7 günden başlar çünkü..

kartal

Kayıtlı Üye
ve bazı yerlerde belli başlı yiceklerden kaçınması gerekiyordu sanırım et yenmesi yasaktı böyle şeylerde yazıyor ama her cin çağırmasında bunlar geçerlimi onu belirlemek lazım

reidikonto

Kayıtlı Üye
hüddam bildigi kadarıyla çok tehlikeli... herkez yapamaz zor bir iş bu veee herkezede gelmiyorr sadece büyük gayret sarf edenlere vee tam temiz olanlaraaaa

ntflx

Banlı Kullanıcı
Valla çok sağolasın ama bana öyle birşey lazımki benim cinlerimi başkası alamasın.

Öyle bir olay ki arkadaşıma söyledim. İşte dedim yardıma ihtiyacın olursa benimkilerden al dedim. afedersiniz 1 tanesi işe yararken 4 tanesini alıyor. Oğluma söyledim çakal 7 tane alıyor. benim ihtiyacım oluyor bana kalmıyor...

Bir yöntem var mı kimsenin görmemesi için?

Şimdiden teşekkürler...

canavar

Kayıtlı Üye
Sorması ayıp olmasında kaç tane cininiz var.:) Bu nasıl bişey..cinler mal gibi ödünç nasıl verilebiliyor vede her istediğini yapar karşılık beklemeden ilginç..

yagmur_-

Kayıtlı Üye
biz bir tane ararken siz bir çoklarından bahsediyorsunuz zahmet olmassa müslüman cinlerden 1 tanesi ile tanısabilirmiyim

ntflx

Banlı Kullanıcı
benim cinlerin haddi hesabı yok. tarikat zamanında bizim şeyh söyledi kendindende vermiş. ama Allah'a şükür ben pek kullanmak istemiyorum çünkü sonuçta insanların özel hayatlarına girmiş gibi oluyorsunuz.