Karşı cinse cinsel istek uyandırmak için...

sommar

Kayıtlı Üye
REHİ

Bu mantra tamamen karşı cinsi etkilemek, cinsel istek uyandırmak için kullanılır. 20 nefes kontrolünden sonra 50 defa uygulanır. (Rehiii) şeklinde (İ) uzatılır. Tam anlamıyla kişinin kendisine yönelik istek uyandırması içindir. Her zaman uygulanabilir.

Çalışması yapılırken bu sembol de imajine edilmelidir.

Ben denemedim ancak deneyen arkadaslar olursa ve eger deneyimlerini burada paylasirlarsa sevinirim!

Yanlis yere actiysam özür Adminim. Arastirdim ancak nereye yazacagimi bulamadim.

Yazar : Mantralar Bulent Kisa

KURTT

Kayıtlı Üye
sanırım siz bülent kısa beyefendinin workshop unu bulmuşsunuz ve oradan direk geçirmişsiniz. ama sadece bu kadarla olmayacağını düşünüyorum .

Osiris

Kayıtlı Üye
kaynak başka bir forum sitesi! sembolü bile siz çizmediniz! Lütfen kaynağı düzgün belirtin.

sommar

Kayıtlı Üye
O zaman rida etsem editorlerimden bu iletiyi silermisiniz? Ben tekrar bu resmi elimle cizip, tekrar bir duzenleme yapayim...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
düzelttim.

bu arada bülent kısanın matralarını tam olarak anlatmadan verilmesini doğru bulmuyorum. çünkü bülent kısanın çalışmaları bir sistem üzerine dayalıdır.

sistemin ortasından alıp yapmak doğru değildir.

bazı özel el kol haraketlerine dayalı bir çalışma sistemi var. nefes alıştırmaları var. sonra harf harf çalışmalar var.

imajinasyon çalışması ise ap ayrı bir konu. bigi olarak dursun ama sistemi öğrenmeden çalışmanın yapılmasını tavsiye etmiyorum.

sommar

Kayıtlı Üye
düzelttim.

bu arada bülent kısanın matralarını tam olarak anlatmadan verilmeini doğru bulmuyorum. çünkü bülent kısanın çalışmaları bir istem üzerine dayalıdır.

sitemin ortasından alıp yapmak doğru değildir.

bazı özel el kol haraketlerine dayalı bir çalışma sistemi var. nefes alıştırmaları var. sonra harf harf çalışmalar var.

imajinasyon çalışması ise ap ayrı bir konu. bigi olarak dursun ama sistemi öğrenmeden çalışmanın yapılmasını tavsiye etmiyorum.

Aslinda cok haklisiniz Admin'im. Dediginiz gibi bilgi amaciyla bulunsun.Bu arada degistirdiginiz icin tesekkur ederim!