Samhaİn 31 ekİm ÇaliŞmasi 2

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog

ruh günü-ruh günü

göçmüş ruhlar için dua ediyorduk

dua edin iyi insanlar ve bize çörek verin

çünkü biliyorsunuz biz yoksul insanlarız

merhamet, bize çörek verin

hayır dualarımızı bırakalım biz de kapınıza

Bu günle ilgili efsanelerden biri der ki; tam olarak bu gün,bir yıl önce ölmüş olan tüm insanların ruhları bir sonraki yıl için canlıvücutlar ele geçirmek üzere dünyaya geleceklerdir. Bu onların ebedi yaşamakavuşmaları için tek şanslarıdır. Cadılar ayrıca bu zamanda tüm uzay ve zamankavramlarının durduğuna böylece ruhların dünyaya rahatça girebildiklerineinanırlardı.

Kötü ruhların bir araya geldiği ve yeniden yaşama döndüğügün. Kayıp ruhları kovmak için hiçbir yerde ateş yakılmaz, soğuk ve kasvetliyerler hazırlanır, herkes korkunç kostümler giyer ve ruhları kaçırmayaçalışırdı. Hallowennolarak Hıristiyanların yaptığı gibi. Peki, gerçek nedir?

Semhain zamanı ateşler eşliğinde yapılanbir bayramdı. Kayıp ruhlar bu günde bir araya gelir ve yeni yaşamlar eldeetmeye çalışır, yeni yaşamlara bilgiler verir. 31 Ekimde ölmeye başlayan sonbaharlabirlikte doğaya hayat verirlerdi. Semhain eski yaşamların; yeni yaşamlararehberlik etmeye geldikleri bir gündü.

ateş yakılırdı. herkes ateşe odun ve taş atardı. dualar edilirdi. kayıp ruhlar ateş ile yolunu bulurdu. sabah ateş söndüğünde bir dahaki semhain bayramına kadar kayıp ruhlar yerleri bulmuş olur ve rahat ederlerdi.

SEVGİLİ ARKADAŞLAR;

31 EKİM 2009 TARİHİNDE SAAT : 23:00 DA ENERJİ ÇALIŞMASI YAPACAĞIZ.

BİR MUM YAKIN YADA ATEŞ YAKIN. ÇIPLAK BİR ŞEKİLDE ATEŞİN KARŞINA OTURUN .(beyaz giysilerde tercih edebilirsiniz) AYI GÖREBİLİRSENİZ ÇOK İİ OLUR.

GÖZLERİNİZ AÇIK YADA KAPALI FARK ETMEZ. EVRENE DUA EDİN HERŞEY İÇİN HERKEZ İÇİN SONRA URUMDAN GELENİ KABUL EDİYORUM DİYİN. 3 DEFA
NEFESİNİZE ODAKLANIN .

KOLAY GELSİN

Osiris

Kayıtlı Üye
Urum bilgilerimizi sana gönderelimmi?

mecra

Kayıtlı Üye
Bir şey sormak istiyorum öncelikle İslami değil değil mi Urum?Soranlar var da.Neyse...Merak ettiğim şey neden çalışma çıplak olarak yapılıyor?Ve de bu enerji bizi hangi yönden etkileyecek?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
merhaba bana bilgilerinizi göndermenize gerek yok. bu çalışmada ihtiyaç yok.

hayır islami değil pagan uygulamasıdır.

çıplaklığın verdiği enerjiden yararlanmak için. çıplak doğduk çıplak gömüleceğiz. felsefesine dayanır. öz haldir. yalındır. ve sadedir. bu sebepten dolayı

Osiris

Kayıtlı Üye
Ve genelde wicca/pagan uygulamalarda çıplak yapılır ritüeller.Ama zamanla bu yerini gökgiyim aldı.

Osiris

Kayıtlı Üye
Bir çeşit ayin kostümü.Siyah veya beyaz olur.

Mermaid

Kayıtlı Üye
Resimdeki gibi kıyafetler galiba, teşekkür ederim :)

Osiris

Kayıtlı Üye
Evet o ve benzeri kıyafetler =)

Nymph

Kayıtlı Üye
Burada havalar bulutlu.Umarım 31 ekim gecesine kadar bulutlar kaybolur. Ama ya kaybolmazsa ve ben ayı göremezsem ne yapabilirim ? Göremediğim için ayın orda var olduğunu bilip imajine etmek doğru olur mu ?

Nymph

Kayıtlı Üye
Ayrıca bu enerji çalışması ne kadar sürecek ? 1 saat mi ? saat tam 12 olduğunda bırakılacak mı ? Zaman konusunda da bilgilendirirseniz sevinirim

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Ay'ı göremezseniz de çalışmaya katılın. Ayrıca çalışma şu kadar sürecek diye bir sınırlandırma söz konusu değil; bunu zaten siz anlarsınız. Rahat olun.

zekaiyuce

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar bu anlatılanların hepsi yalan.
1-) hangi ruh canlı bir bendeni ele geçirmek için dünyaya gelir.?
2-) çıplak olarak yapılacak şeyler banyo ve sextir... :)))) salak salak ayinler değil.
3-) salak saçma enerjilere inanacağınıza bir yasin üç ihlas bir fatiha okuyun. okuyunda ölen şehitlerimize ve bu dünyadan ahirete intikal etmiş atalarımızın ruhlarına hediye edin.
hayret ediyorum hangi müslüman evladı türk çocuğu böyle şeylere inanıyor...hangi dindesiniz siz.? nerde yaşıyorsunuz.büyülerin ayinlerin cadıların çok olduğu söylenen orta çağdamısınız.? :banghead::banghead::banghead:

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
2-) çıplak olarak yapılacak şeyler banyo ve sextir... :)))) salak salak ayinler değil.
3-) salak saçma enerjilere inanacağınıza bir yasin üç ihlas bir fatiha okuyun. okuyunda ölen şehitlerimize ve bu dünyadan ahirete intikal etmiş atalarımızın ruhlarına hediye edin.
hayret ediyorum hangi müslüman evladı türk çocuğu böyle şeylere inanıyor...hangi dindesiniz siz.? nerde yaşıyorsunuz.büyülerin ayinlerin cadıların çok olduğu söylenen orta çağdamısınız.? :banghead::banghead::banghead:
Uzun uzun inanç açıklaması yapmak yerine, sizi geldiğiniz yere geri gönderiyorum ;)

Osiris

Kayıtlı Üye

Cadıların çok olduğu zamanlarda değiliz.Senin gibi çok bilmişlerin çok olduğu zamandayız!

Mermaid

Kayıtlı Üye
Ya var ya, çok şey söyleyesim var, bu dini kökeni Amerika'da olup da, müslümanlığı cami ve banka arasında yaşayan, yaşadığı dünyaya en ufak bir şekilde kafa yormadığı halde, ezberden okuduğu 2 İhlas 1 Fatiha ile kendini cennetlik zannedip herkese kafa tutan bu sahte müslümanlara !

egsodia

Kayıtlı Üye
Bilgilendirme için teşekkürler,ilk defa enerji çalışmasına katılacağım çalışmaları ne zaman öğrensem iş işten geçmiş oluyordu, şimdi yakalamış olmam büyük şans:)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
artık şunu anlayınız dini islamiyet olan bir kişi cadılık uygulamsına katılmaz. yani islamiyet inancına sahip olmayan birine yasin okuyun demek kadar saçma bir şey olmaz. kimse islamiyete inanmak zorunda değil. islamiyet inancıda zaten böyle birşey söylemiyor. islam inancına sahip birininde at gözlüğü takmasına şaşırıyorum. islamiyet hoş görü anlayış ve saygı dinidir. ilime ve bilime yölendiren bir dindir.

sizin inancınız size onların inancı onlara diye bir ayet var.

bunun dışında davranarak islamiyeti yüceltmiyor tam tersi özü dışında bir şey söyleniyor. buda savunduğunuz dinden çıkmanıza sebep olur.

hayatınızad bir kere olsun arapça yasini okuyacağınıza kurani kerimi türkçe okuyunuz.

not: islam inancına sahip olan ama farklı bir deneyim yaşamak isteyen kişilerde bu ayine katılabilir. din dışı bir şey yapılmıyor. evrenden enerji çekip kişilere yollayacağım.

sevgi huzur şifa enerji olacak. kimseye bir zarırı yok. çıplak olmak istemeyen olmak zorunda değil.

ben beyaz bir giysi giyeceğim.