beyaz parlak ışık

XTX

Kayıtlı Üye
merhabalar.. benim de açıklayamadığım ve anlam veremediğim bir rüyamı sizinle paylaşmayı istedim aslında tamda rüyamıydı değilmiydi tam bilemiyorum hala çözmüş değilim ama bu durum üç kez belli aralıklarla oldu. Birincisi iki ay kadar oluyor bir gece derin bir uyku esnasında hatta rüya görüyorken birden çok parlak beyaz bir ışığın gözlerimi kamaştırmasıyla uyandım gözlerimi zorlukla açabildim. İkincici ise bir ay sonra tekrar oldu henüz yeni yatmıştım bilincim yerindeydi ve gözlerim kapalıydı ki birden yine çok parlak beyaz bir ışık oldu bu defa nedende gözlerimi açmadım ve devam etti çok tuhaf ama bu beyaz ışık beyaz bir insan görüntüsü almaya başladı ve ardından siyah bir daire oluştu ve o dairenin içinde de siyah bir nokta çıkmaya ve büyümeye başlayınca hemen tedirgin olup gözlerimi açtım. Birkaç gün sonra da sadece beyaz parlaklık olup geçti. Ben bunun ne anlama geldiğini merak ettim biraz uzun bir ifadeyle anlatmaya çalıştım birde şunuda belirtmek isterim ki öyle yoga meditasyon gibi durumlarlada uğraşmadım hiç anlamıyorumda... Sizin bu konudaki açıklamalarınızı merakla bekliyorum yardımlarınız için çok çok teşekkür ediyorum

Osiris

Kayıtlı Üye
Genişleme veya balon gibi şişme gibi bir his yaşadınızmı?

Eğer öyleyse astral seyahat başlangıcıdır.

XTX

Kayıtlı Üye
ilgilendiğiniz için teşekkür ederim biraz önce cevap yazmıştım ama teknik bir sorun oldu sanırım tekrar yazıyorum.. bende balon gibi şişme veya bir genişleme hissi olmadı ya da farkında değilim ama o beyaz parlaklık sırasında bir uğultuyla birlikte hafif bir titreşim hissettim ve hemen gözlerimi açmaya çalıştım astral konularına karşı merakım olsada hiç denemedim böyle bir durumla ilk kez karşılaştım ve üç kez oldu.... saygılar.

Paryoşa

Kayıtlı Üye
ilgilendiğiniz için teşekkür ederim biraz önce cevap yazmıştım ama teknik bir sorun oldu sanırım tekrar yazıyorum.. bende balon gibi şişme veya bir genişleme hissi olmadı ya da farkında değilim ama o beyaz parlaklık sırasında bir uğultuyla birlikte hafif bir titreşim hissettim ve hemen gözlerimi açmaya çalıştım astral konularına karşı merakım olsada hiç denemedim böyle bir durumla ilk kez karşılaştım ve üç kez oldu.... saygılar.

Uğultu ve titreşim de astral seyahat belirtileridir. Beyaz ışık, titreşim, uğultu başka şeylerin de belirtisiyse bilemeyeceğim ama bana yaşadığınız şey astral seyahat gibi geldi.