Sıfırlama Merhemi (uygulamalı tılsım)

Osiris

Kayıtlı Üye
Kullanımı:

-Enerji alanını sıfırlamada yardımcı olmak, + - dengesi kurmak,

-Kutsanma ayinine hazırlıkta

-Fal açmadan önce durağan olmak, (enerjiye duyarlı hale gelmek)

-Meditasyona hazırlıkta,

-(yerine göre) büyü yapmadan önce.

Yapılışı:

Bir avuç susam, yağı çıkana kadar dövülür, macun kıvamında olduğunda biraz kil karıştırılır.

Bir limon suyu bir su bardağı su ile karıştırılıp ocakta ısıtılır, sonra yavaş yavaş macunun içine eklenir. Fazla cıvık olmamalı..

Sonra 5 damla karanfil yağı damlatılır ve güzelce karıştırıldıktan sonra kapalı bir kap içinde nemli ve karanlık bir ortamda bir hafta bekletilir.

Daha sonra koyduğunuz yerden alıp ilk kapağını açarken kokusunu içinize çekin ve o kapağı kim açtıysa bu merhemi sadece o kullansın.

Merhemin kullanılışı

Vücudunuzda 3 yere çeşitli miktarda tatbik etmelisiniz.

Ritüelin bitiminde ise çıkarıp o bölgeyi yıkayabilirsiniz.

Birincisi sağ bileğinizin iç kısmına yarım çay kaşığı kadar şurup, siyah bir bezle üstünü sarın.

İkincisi bir yarabantının içinde ki beyaz kısma çok az miktarda koyup, tam kalbinizin üzerine göğsünüze yapıştırın.

Üçüncüsü el bileğinize yaptığınız gibi bu sefer sol ayak bileğinize aynı uygulamayı yapın.

Bu merhem sizin enerjinizin dengesini koruyacak ve başka güçlerin ritüellerinize karışmasına engel olacaktır.

Alıntı

witch_z

Kayıtlı Üye
peki bu karışımı yaptıktan ve vücudumuzun üç yerine uyguladıktan sonra herhangi birsey yapmamız gerekmi yani bir ritüel bir dua filan ?

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
peki bu karışımı yaptıktan ve vücudumuzun üç yerine uyguladıktan sonra herhangi birsey yapmamız gerekmi yani bir ritüel bir dua filan ?
Burada üç nokta ile üçgen sembolü ifade edilse de (klasik cadı sigili sembolü 1. seviye için)ben kendim yağ veya merhem kullanırken, kutsama ve arınma için,5 köşeli yıldız çizecek şekilde vücuduma uygularım. Özellikle bir şey belirtilmemiş,konunun kaynağının da belirtilmediği gibi :) Ben arınma içinse" Bu yağ/merhem ile arınıyor ve tüm kalıplarımdan temizleniyorum" , kutsamada "Bu yağ/merhem ile Tanrı/Tanrıça tarafından kutsanıyorum." gibi kalıp cümleleri kullanırım.Anlayacağınız yaptığınız uygulamaya göre basit bir dua kullanmak tamamen size kalıyor.