Karanlık Teknikler-(Nekrokinezi)

SutekH

Kayıtlı Üye
Karanlık Teknikler-(Nekrokinezi)

Birazdan okuyacağınız bilgiler tehlikelidir.
Nekrokinezi psişik bir tesir ile öldürme gücüdür.Bunu yapmanın farklı yolları vardır ama hepsi de çok büyük bir psişik güç gerektirir.Bir cismi yerinden oynatmak nekrokineziye göre çok basittir.

-Basit canlıları öldürmek daha kolaydır.Bir karıncayı diğerlerine göre kolayca öldürebilirsiniz ama bir insanı öldürmek için yıllarca çalışma yapabilirsiniz.
-Nekrokinezi çeşitli sebeblerden dolayı çok tehlikelidir bu yüzden sadece özel durumlarda savunma amaçlı kullanın.
-Çalışmalara telekinezide ustalaşrak ve diğer dallarda yükselerek başlayabilirsiniz.Direk nekrokinezi çalışmaya başlamayın.Nekrokinezi tüm pşisik fenomenler arasında en zor olanıdır.Büyük bir pşisik güç gerektirir.

Çalışmalar:
Bir canlıyı öldürmek için uygulanan yollar değişebilir.Örneğin biz eğer bir süre oksijensiz kalırsak ölürüz veya beynimizde bazı bağlantılar koparsa ölürüz, yada kalbimiz durursa ölürüz ve pek çok neden sayılabilir.Nekrokinezi bu zayıflıklara odaklanır.Beyin gücümüzle herhangi bir yaşamsal faaliyeti önleyerek canlının ölümüne yol açabiliriz.

Hayal edebileceğiniz gibi bunu yapmak oldukça zordur bu yüzden vucüdun çalışması hakkında bilgili olmanız gerekmektedir.Örneğin eğer kalp durduracaksanız onun nasıl çalıştığını bilmeniz gerekir.

Telekinezide tüm düşünce gücünüzü cismi oynatmak için odaklarız.Burada da yöntem aynı.Tüm gücünüzü hayati bir faaliyeti durdurmaya adayın.Eğer işe yarasa kurban önce sararmaya başlar hasta görünür; sonra da ölür.

Bunu bilmek oldukça tehlikelidir.Bu yüzden sadece kendi güvenliğiniz için kullanın.Bu bilgi silah gibidir.Kötü amaçlar için kullanılabilir.

Nekrokinezinin bir diğer yanı:
Bazı insanlar nekrokinezinin ölü insanları hareket ettirmek için kullanıldığını tartışıyor.Böyle bir yön de vardır.Ama bunu yapmak çok zordur.Tüm düşünce gücünüzü ölü insanın belirli bir kasına odaklayın.Bir cismi hareket ettirmek kolaydır çünkü ortada tek bir yön vardır.Ama insanın binlerce kası, kemiği vardır.Tüm bunları belirli bir koordinasyon içinde hareket ettirmek herkesin harcı değildir.İmkansız olmasa bile çok sık yapılabilecek birşey olmadığı kesindir..

SaygılaR..

Alıntıdır.http://www.spatyom.com/karanlik-teknikler-nekrokinezi-t1017.html

mecra

Kayıtlı Üye
1. ve 2. Dünya Savaşlarında Sovyetler Birliği'nin bilim adamlarının çalışmalarıyla telepatik güçleri kullandığı iddiaları var zaten.

Aftiel

Kayıtlı Üye
1. ve 2. Dünya Savaşlarında Sovyetler Birliği'nin bilim adamlarının çalışmalarıyla telepatik güçleri kullandığı iddiaları var zaten.

Aslında fikir onlardançcıksa da kullanmadılar... Almanlar özellikle ...

A.B.D bu gibi olguları çok kullandı ki kazanan tarafta olmasının sebeblerinden biri de bu.

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Hayatımın en korkunç deneyimlerinden biriydi. :D
Birisine inanılmaz sinirlenmiştim. Beni herkesin önünde rencide etmeye bayılan birisi. Gittiğim bir yaz kampının öğretmenlerinden biri. patlama noktasına geldiğimde tüm negatifliği siyah bir duman şeklinde hayal edip adamın kalbine soktum ve atışları hızlandırmaya çalıştım. Hemen ardından adam kalbini tuttu, zor nefes almaya başladı, hemen bir sandalyeye oturdu. Sonucunun böyle olacağını kestirememiştim. Hemen kestim. Bir daha da bu tekniği hiç aklıma getirmedim. =)

Ajan 47

Kayıtlı Üye
2. Dünya Savaşı sırasında bu tekniği Almanların kullandığı ileri sürülüyor . Çünkü Hitler ve onun hareketlerinin bir hayli karışık olduğunu videolarını izlerseniz görürsünüz .

NeZiR

Banlı Kullanıcı
Almanlar kullandıysa bu tekniği demektir ki,
daha öncesi var. Çok eski bir uygulama olmalı.
Hiç kolay iş var mı, ne yaparsak yapalım emek istiyor.

...WiccaN...

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Birisine inanılmaz sinirlenmiştim. Beni herkesin önünde rencide etmeye bayılan birisi. Gittiğim bir yaz kampının öğretmenlerinden biri. patlama noktasına geldiğimde tüm negatifliği siyah bir duman şeklinde hayal edip adamın kalbine soktum ve atışları hızlandırmaya çalıştım. Hemen ardından adam kalbini tuttu, zor nefes almaya başladı, hemen bir sandalyeye oturdu. Sonucunun böyle olacağını kestirememiştim. Hemen kestim. Bir daha da bu tekniği hiç aklıma getirmedim. =)

Ne kadar canice olsa da güzel bir deneyimmiş. :D

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Sürekli dediğim gibi, elli yıl içinde harp teknikleri arasına ''Parapsikolojik Harp'' ibaresi de yerleştirilecek. Savaş tarihi boyunca (İnsanlığın ilk savaşlarından itibaren) parapsikolojik öğeler kullanılmıştır. Günümüzde askeri koşullardan ziyade, istihbarat alanında daha geçerli kullanım ve ar-ge sahasına sahiptir. Nükleer silahlar kadar da etkilidir.

KenzulKuDDus

Kayıtlı Üye
Bu yaz beni sivrisineklerden kurtarsın da, 3. dünya savaşında kurtulacak yolu ben zaten bulurum. :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bu yaz beni sivrisineklerden kurtarsında, 3. dünya savaşında kurtulacak yolu ben zaten bulurum:)
Kedi nanesi yağı, nane yağı, lavanta yağı, hint limonu,çay ağacı yağı, okaliptüs ve su ile hazırlanan solüsyon, piyasadaki sinek kovucu solüsyanlardan kat be kat etkili ve zararsızdır. İki bardak suya üçer damla bu yağlardan katın, karıştırın, bir sprey başlığı uydurun. Sivrisinekten böyle kurtuluyoruz. III. Dünya Savaşı geldiğinde onun için de birşeyler yazarız.

Sandgami

Kayıtlı Üye
Ufak canlılara, örneğin karıncalara uygulayarak başlamak istiyorum bu tekniğe. Telekineziye yeni başladım. Özel Mesaj'dan yardımcı olursanız sevinirim.

Ü

Üye silindi 11333

:D hatırlıyor gibiyim...

gümüş

Kayıtlı Üye
Ufak canlılara, örneğin karıncalara uygulayarak başlamak istiyorum bu tekniğe. Telekineziye yeni başladım. Özel Mesaj'dan yardımcı olursanız sevinirim.

Karıncanın günahı ne :)
Karınca güzergahına serpilecek birazcık tuz sorunu çözer sanırım, öldürmeye gerek yok bence.

gümüş

Kayıtlı Üye
tabi canım mesela insanların kafasına kaya tuzu at yarıyo :D

Kafasına kayatuzu atılan insan için fazla üzüleceğimi sanmıyorum, eminim bunu hak etmiştir :)

Ve hayır karıncaların üzerlerine değil geçmeyi adet edindikleri yol üzerine tuz serpince onlar yollarını değiştiriyorlar .Aktarlarda da karınca için bir tür toz satılıyordu diye hatırlıyorum, ninem kullanırdı öldürmeye kıyamadığı için :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Kafasına kayatuzu atılan insan için fazla üzüleceğimi sanmıyorum, eminim bunu hak etmiştir :)

Ve hayır karıncaların üzerlerine değil geçmeyi adet edindikleri yol üzerine tuz serpince onlar yollarını değiştiriyorlar .Aktarlarda da karınca için bir tür toz satılıyordu diye hatırlıyorum, ninem kullanırdı öldürmeye kıyamadığı için :)

Yok haklısınız bilgileriniz doğru ancak bu konudaki asıl amaç karıncaları uzaklaştırmak değil, bir canlının yaşamına düşünce gücüyle son vermek. :)
Bunu şakayla vurgulayarak söylemek istemiştim ama siz de benzer bir şakayla kapak yaptınız tebrikler. :cheers2::D

Ori

Kayıtlı Üye
Bu hayvanlar içinde geçerli mi?

gümüş

Kayıtlı Üye
Yok haklısınız bilgileriniz doğru ancak bu konudaki asıl amaç karıncaları uzaklaştırmak değil bir canlının yaşamına düşünce gücüyle son vermek :)
bunu şakayla vurgulayarak söylemek istemiştim ama sizde benzer bir şakayla kapak yaptınız tebrikler :cheers2::D

Estağfurullah, ne haddime :) Ben sadece rahatsız oluyorsanız öldürmeden de sorunu çözebilirsiniz demeye çalışıyordum ama zaten amaç öldürmekmiş bu durumda bana saf seçmek kalıyor galiba :D

Keyifle

gothness

Kayıtlı Üye
Karanlık Tekniklerin belki de en karmaşığı gerçekten...+Rep