Elektrokinezi nedir? (elektrokinezi tekniği)

SutekH

Kayıtlı Üye
Electrokinezi..

Electrokinesis bir enerjiyi kontrol etme türüdür ve enerji üretme gücüdür.

BU ELEKTRİĞİ NASIL YAPARIZ?
(başlangıç)
ilk önce normal olarak, iki elimizi bir noktada toplarız, daha sonra beynimizle ellerimizde bir enerji olduğunu düşünürüz ve bunu hissederiz. Şimdi bu enerji topunu, beynimizde imaje haline getiririz. Bunları yaptıktan sonra, ellerimizin arasında bir enerji olduğunu hissederiz, daha sonra bunu haftalarca deneyiniz. Bu sizin konsantrenizi arttıracaktır.Çünkü bu işte konsantre çok önemlidir.

Şimdi asıl bölüme geçiş yapıyoruz.

TEKNİK
Başlangıçta yapılan her şeyi yapın yani gözlerinizi kapatın. Bu enerjiyi beyninizde imaje yapın ve iyi konsantre olup bu enerjiyi hissetmeye çalışın. Elinize beynininizden bir enerji akımı geçtiğini hissedeceksiniz, eğer elinizde
enerji olduğunu hissederseniz gözlerinizi açın. Bunu hergün 10-15 dakika yapın.eğer bu topu elinde tasarlıyabiliyorsan hemen elektrikli eşyaların(tv ya da radyo öneririm) üzerine bu topu fırlatmayı deneyin, eğer karşılık veriyorlarsa yani mesala radyonun sesinde bozulma çıkıyorsa, siz bu enerji tounu yapmış bulunuyorsunuz.

Electro-ball
ilk önce normal bir psi top oluşturuyoruz, daha sonra beynimizle parmak uçlarımızda elektriksel bir enerji yaratıyoruz. Daha sonra bu parmak uçlarındaki enerjiyi, psi ball ın içine sokuyoruz ve ellerimizde büyük bir
enerji olduğunu fark ediyoruz ama bu çıkan enerjinin büyüklüğü kişiden kişiye değişir. Bu enerji insana yapılırsa sakatlıklar çıkabilir..

Saygılar..

Alıntıdır.

djmask11

Kayıtlı Üye
Psi-Qit senin ateşe yatkın olduğunu biliyorum başlığını gördüm bende istiyorum hem de çok ama nereden başlasam bilemiyorum :(

NicktenyoxuN

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
yapıyorum ama enerji alime değil ayağıma gidiyor :D

sekhmet734

Kayıtlı Üye
İş
tiyatro
dediğiniz teknikle birkaç kez çalışma yaptım, işe yarar olduğunu düşünüyorum.Eğer topu elimde birkaç dakika tutarsam resmen yanmış gibi hissediyorum ve çalışmaları yaptıktan sonra telefonumu şarja takmıştım ve bir yandan da elimde tutuyordum ve telefonum bir dakika bile geçmeden sıfırdan iki seviyeye kadar doldu ki benim telefonumun şarj süresi normalde cidden çok uzundur.Psi ball haricinde bildiğiniz başka teknikler varsa da paylaşırsanız sevinirim.