dikkattt başıma gelenleri duyunca inanamıyacaksınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rainboww

Kayıtlı Üye
arkadaslar hıkayem bastan sona acıklı..basınızı agrıtıcam ama yardımlarnız lazım..
ben asker kızıyım ve dogdum dogalı cekmedık cılem kalmadı aılemden ozelıkle babamdan..herneyse annem babam 1 yıl once ayrıldılar..ben uzun ugraslar sonucu havayollarında işe grdım..işe grmeden 6 yıl once bırını gormüştum boyle içim erımısdı ama konusamamısdım ve yıllarca onu aradım sadece adını ve işinı bılıodum okdr.herneyse yıllar sonra kendı sırketımde bu ınsan aynı ucakda karsıma cıkdı..şok oldum ve dogumtarhlerımız de aynıydı..ınsanlardan uzak oldugum guvenszlıgımın son raddesı olan bır donemdeydım yapayalnızdım..cok dıkkat ceken bır kız olmama ragmen yalnz yasıyordum..sonra bu ınsan mukemmel derece sadık çıktı bana aıle oldu ..hergun ınanamıyordum yasadıgım aşka..Allah yuzume bakdı senı verdı dıyordum herseyımız aynıydı ınanın boyle sevgı yokdu..8 ayın sonunda bırgun geldı ve ben bır hastalık sahıbı oldum..ondan gecmısdı bu bana...omur boyu kanda kalacak bagısıklık ısstemıne baglı olarak tepkı verecekdı..asla anne olamıycam dıye kollarında aglamısdım...2 hafta gecmedıkı tesadufen onla küs anmda yapdıgım bır test sonucu hamıleydım...şoka grmısdım hastalık bı yandan bebek bı yandan..hemen işten ucretsz ızıne ayrıldım sonrasında ıstıfa edecekdım..nıkah ıcın hazrlıklar basladı..fakat yavas yavas degısımler soz konusydu ..hem benı cok sevıyor hemde huzurszluk cıkarıyordu bunu babalık psıkolojsıne verıyordum..fakat hamılelıgımın 3 cu ayına yaklasırken sıddetlı rahatszlklarım ortaya cıkdı uykuya dalınca ucurumdan düşüuyor gbı oluyor yemek yıyemıyor tıtrıyordum benı ıstemeye geldıklerınde acıle kaldrdıldım ( bu arada babası nedensz bısekılde benı ıstemıodu ıstemeyede nıkahada gelmedı) acılde teshıs koyamadılar 4 hastne gezdık..agzım gozum yamuluyor dılım bogazma kacıyor tıtrıyor kusuyordum..sabaha nkahım vardı..zar zor o gece dualarla duzeldım..nkahım oldu cokda guzeldı 1 ay sonra dugun yapcakdık.. a dan z ye esyasıdır yzugudur kyafetdır herseyını cebımden yapdım eşimın parası yokdu aılesne o bakıodu..nıkahdan sonra evımıze gecdık ama esımde degısıkler olmaya basladı hamılelıgımı gormezden gelırcesıne agır hakaretler etmeye basladı gecenın 3 unde ayagımı yıkayan cocuk gtmıs bı seytan gelmişdı..cocugu aldr dedı..sonrasında duzeldı dagıldı derken 2 hafta kavga gurultu eve gelmemeye basladı bense oyle bır depresyona grdımkı ...işsizlık hastalıkj bebek ve kocamın o halı..en sonunda kotu bısekılde kavga ettık ve bıcak cekdı elıme vurdu annem babam iişin ıcıne mecbur grdıler ben ayrılmaya kesın karar verdım esım ayrlırsan bebegıde aldrrsn dedı asla dedm.evden gonderdık onu kıyaftlerını kapısına koyduk..bende 1 hafta ıcınde esyalarımla babama yerlestm..fakat bana bı msj attı 3 gun sonra bebegı aldrmam ıcın ustu kapalı tehdıt okudukca şok oldum ınanamıyordum benı okdr severdıkı bebegımı ve senı nasıl brakıp askere gdıcem dıye aglardı..yavruusndan ve benden sogumusdu...bırdenbıre..sonra annemde yeter artık bu cocugu mahvedeceksınız aldr zaten her ay narkoz alıyorsun zeka gerılıgı olacak babasıda ıstemıo dedı..ve ben bır anlık kararla bebegımı aldrdım 3 aylıkdı yavrum...geldı doktora parayı bırakdı ve gttı bırdaha benı ne aradı ne sordu..kahroldum..vcıdan azabından hergun zehroldu...benım olmayan bır gunahdı ama yınede acı cekdım hemde cokkkk...
onun ınadna sırkete gerı dondum 2 haftadır calısyorum gecen beraber ucusumuz vardı deiştrmiş gelmedı..ve benı 1 aydr hıc aramadı daha 2 aylık evlıyım davada açmıyor ses soluk yok ..29 tane muska varmıs ıspatlandı bana..benden ve bebekden sogusun dıe yapılmıs kım yapdı bılınmıo ve ben esıme hergun dahada asık oluyorum nefes alamıyorum..bılınc dışı olduguna emınım...neolur bana yardım edın eşimı gerı ıstıyorum...buyuyu yapanları allah bıldıgı gbı yapsın..urun belkı bana yardım eder ama ben artık yuzde yuz cozum ıstıyorum o benım ruh eşim herseyım bılıyorum sevıyor..nolur yardım aklımı yıtırıcem

esesgolcu

Kayıtlı Üye
Gercekden cok zor durum mutlaka birileri cikar

unutma allah verir allah alir umarim ki mutlu olursun gercekden cok uzuldumm....

AsLanDemiR

Kayıtlı Üye
benim hissttiğim sende ve eşinde kuvvetli kara büyüler var. sezilmemesi imkansız bak daha deneyimli olanlar bunu hemen farkedecektir. ben sana büyü öneririrdim ama kızıl büyüler bu işlerde pek sağlıklı olmaz bilmiyorum işin ehli olanlara danışmak lazım.

mecra

Kayıtlı Üye
Evet çok zor bir durum.Bir bilirkişiden yardım alsanız çok iyi olur Urum size yardım eder belki siz de bol bol dua edin.Unutmayın dua her kapıyı açar her şeri hayra çevirir.

rainboww

Kayıtlı Üye
evet bende uruma ulasmak ıstıyorum sanırım o yardım edebılır

bırılerı bıseyler yazsın nolur uruma ulasamıyorum bana yardım edecek kımse yokmu yuzde yuz garantı ıstıyorum yeter bekledıgım :(

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
evet bende uruma ulasmak ıstıyorum sanırım o yardım edebılır

bırılerı bıseyler yazsın nolur uruma ulasamıyorum bana yardım edecek kımse yokmu yuzde yuz garantı ıstıyorum yeter bekledıgım :(
Müsait olduğunda size dönecektir. Özel mesajla bana bilgilerinizi yollayın. Doğum tarihi isim, eşinizin dğum tarihi isim ve annelerinizin adları.

NyMpHs

Kayıtlı Üye
Allah yardımcınız olsun gerçekten kötü bir durum. Ben de benzerlerini yaşıyorum nefes almakta zorluk çekiyorum. Sizin ki daha vahim. Allah hepimizin yanında olsun.

esesgolcu

Kayıtlı Üye
ınsallah .....

ama sunu soylemek ısterım aktıf olalım gerekırse evının onunde yatarım 3 yıl bırlıkde gecırmısız o kadr da zalım olamaz ....

sadece laf da degıl planlar yapalım basıflıgımızı kıralım .....

esesgolcu

Kayıtlı Üye
Içimden geldi

bazen ole an gelir ki bogazinda dugumlenmis bir heyecan
ara der icinden bir ses ne var ne yok konus
yada git yanina direk gozlerine bak
ve sikica saril
goz yaslarin omuzuna dussun
ardindan doyasiya su acinin saatlerce aglayarak acisini cikar
ruzgar saclarini darmaduman ederken
elini tutup basini hic kaldirmadan
sadece seni seviyorum sadece seni seviyorum
sonuna kadar bagirmak
ve beklentilerinin en buyugu en guzeli
sana doyasiya sarilmasi
o kokusunun bile ustue sinmesi
isde herseyin durdugu an nefeslerin kesildigi
tekrardan seninin demesi
sadece seninim ..............

rainboww

Kayıtlı Üye
ınsallah .....

ama sunu soylemek ısterım aktıf olalım gerekırse evının onunde yatarım 3 yıl bırlıkde gecırmısız o kadr da zalım olamaz ....

sadece laf da degıl planlar yapalım basıflıgımızı kıralım .....

Içimden geldi

bazen ole an gelir ki bogazinda dugumlenmis bir heyecan
ara der icinden bir ses ne var ne yok konus
yada git yanina direk gozlerine bak
ve sikica saril
goz yaslarin omuzuna dussun
ardindan doyasiya su acinin saatlerce aglayarak acisini cikar
ruzgar saclarini darmaduman ederken
elini tutup basini hic kaldirmadan
sadece seni seviyorum sadece seni seviyorum
sonuna kadar bagirmak
ve beklentilerinin en buyugu en guzeli
sana doyasiya sarilmasi
o kokusunun bile ustue sinmesi
isde herseyin durdugu an nefeslerin kesildigi
tekrardan seninin demesi
sadece seninim ..............

hıssettıklerımız okadr aynıkı..benım eşimın evı cok yakın bıze kapısının onunden mecburen gecıyorum motoru kapıdaysa içim sızlıyor kendımce evde olup olmadını anlamaya calısıyorum.okdr zorkı..en sonunda bende kapısına yatacagım ama sanıyorumkı bu sekılde olmaz..dahada kötu olabılır hersey ıtıcı gelebılır..davada açmıyor delırecegım

esesgolcu

Kayıtlı Üye
Valla ben yine de soleyim her sey senin elinde bence senin durumun biraz daha iyi evlisin bende pul yok yumurta yok bence neden ayrildigin konusunda sorgulama kucugum belki senden ama ben olsam alirim karsima seni sorgusuz sualsiz kabul ediyorum sadece susarak ve bende bunu yapacagim sadece bir elimi tutsun o kadar bana bir omur yeter

rainboww

Kayıtlı Üye
Valla ben yine de soleyim her sey senin elinde bence senin durumun biraz daha iyi evlisin bende pul yok yumurta yok bence neden ayrildigin konusunda sorgulama kucugum belki senden ama ben olsam alirim karsima seni sorgusuz sualsiz kabul ediyorum sadece susarak ve bende bunu yapacagim sadece bir elimi tutsun o kadar bana bir omur yeter

elımde olsaydı onu gerı alırdım ..bendede 5 kuruş yok hatta borçluyum heryere..evlı olmak daha beter soruyorlar cvb veremıyorsun eşim bı adım otemde ama el gbı...benımle ıletısıme gecmıyorkı konusayım...

mumışığı

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun üzücü bir olay ancak bence bir psikiyatriste gitmelisin büyü felan bunlar bilim ve mantık dışı şeyler bir psikolojik danışman olarak böyle düşünüyorum

rainboww

Kayıtlı Üye
psıkolojık danısman bana bebegımı ve esımı gerı getırecekmı? saglıgımı verecekmı ?basına gelmeyen bılemez....onunla ılgısı yok bunun

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Geçmiş olsun üzücü bir olay ancak bence bir psikiyatriste gitmelisin büyü felan bunlar bilim ve mantık dışı şeyler bir psikolojik danışman olarak böyle düşünüyorum
Büyüye inanmıyorsanız ve mantık dışı geliyorsa BÜYÜ OKULU denen yerde ne yapıyorsunuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...