%100 etkili şans majisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AsLanDemiR

Kayıtlı Üye
İşte arkadaşlar benim gerçekleştirdiğim ilk büyü olan şans büyüsü. kızıl büyüler sınıfı(red magic assocation class) tarafından hazırlanan bir büyü ve gerçekten işe yarıyor. mühim olan inanmak.
öncelikle hangi konuda şansa gerek duyduğunuzu düşünün ve ona konsantre olun. 27 saniye aralıklarla 3 kez ''kızıl güçler adına senden şans diliyorum bana yardım et şansımı aç'' demeniz lazım. bunu söylerken konsantre olmayı ve gözünüzü kapatmayı unutmayın. bu büyü çok büyük bir enerji gerektirmez yeteki ama yeterki konsantre olun ve inanın göreceksiniz herşey yolunda gidecek.

ßerry

Kayıtlı Üye
benim çok sık kullandığım bir şans büyüsü , çok iyi konsantre olunca gerçekten işe yarıyor ve bir anda sanşınız açılıyor :)

Osiris

Kayıtlı Üye
Hiç bir büyü garanti değildir.

Angel777

Kayıtlı Üye
Bu kırmızı bir büyü.Ben kaar büyü ile uğraşıyorum.Acaba bu bende sorun yapar mı?
Çünkü genelde kara büyü yapanlar beyaz büyü,beyaz büyü yapanlar kara büyü yapmamalıdır.Kırmızı büyü peki???

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Bu kırmızı bir büyü.Ben kaar büyü ile uğraşıyorum.Acaba bu bende sorun yapar mı?
Çünkü genelde kara büyü yapanlar beyaz büyü,beyaz büyü yapanlar kara büyü yapmamalıdır.Kırmızı büyü peki???
Ayırt etmemek lazım. Ak büyü kara büyü kızıl büyü diye ayrılsa da büyü büyüdür ;) İyi bir büyücü de, tüm büyüleri yapabilir neden yapmasın ki? Bir kısıtlama olmamalı.

hüzün1

Kayıtlı Üye
o gücler ne oluyor arkadasim anlamadim denenmismi acikcasi biraz ürktüm duaya sarilan biri bunu yapabilirmi herhangi bi zarari olmazmi kafam karisti simdi:S

repece

Kayıtlı Üye
Bunu denedim bekliyorum bakalım ama yaparken avuçlarımın çok fazla ısındığını hissettim sanki.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Neden bir uygulama yaptığınızda paylaşıyorsunuz? O kadar söylüyoruz kimseye söylenmemesi gerekir diye. Hiç mi dikkat etmiyorsunuz? Söyleyerek yaptığınız uygulamanın etkilenmesine sebep oluyorsunuz. Bırakın kimse bilmesin yahu.

pentagrammon

Kayıtlı Üye
Bana nedense pek de mantıklı gelmedi.En azından büyü olarak... Bana kalırsa sadece psikolojik bir durum.Gündelik hayatta sürekli olarak karşına çıkan şansları iyi değerlendirmen konusunda sana yardımcı olmuş olabilir. Çünkü böyle olmasını düşünüp arzuluyorsun. Belkide daha iyi görebilmeni sağlamıştır.
Artı ''Kızıl Güçler'' derken bahsettiğin güçler bana ateşten yaratılmış olan şeytanı anımsattı.Hadi diyelim ki metafizik olan bir varlık fiziki bir varlığı hissetti duydu yada ne dersen de artık ve diyelimki sonra ki zamanları sürekli olarak yanında dolaşıp sana bazı konularda yardımcı oldu.Peki sence bu yardımlar senin için nekadar hayırlı olur???

Psişik

Kayıtlı Üye
Bence değil başka bişiylerde vizyonuma geldi doğrusu daha fazlasını açıklamak gereksiz aslında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...